Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kikikirly


kikikirly
senior tag

Zöldséges mikor jön....

[ Szerkesztve ]

(#2) .LnB válasza kikikirly (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell sietniük. A vegatáriánusoknak jó a romlott paradicsom is, a zöld alma meg finom így is - úgy is.

Így 2 nappal a QuakeCon előtt ideje volt kiadni ezt a drivert.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) ttt válasza .LnB (#2) üzenetére


ttt
senior tag

Eddig se tapasztaltam problémát az új Quakkel. (Ha csak a laggolásokért nem a radeon driver felel. )
:D

Viszont ez a Samu probléma lehet, hogy engem is érintett csak eddig a kábelre gyanakodtam.

(#4) Lacccca87 válasza .LnB (#2) üzenetére


Lacccca87
őstag

Miért is?

(#5) .LnB válasza Lacccca87 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert a versenyre illik azért ha van a főtámogatónak profil a driverében a játékhoz. Bár gondolom gond eddig se volt vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) 5150


5150
aktív tag

Én még a 'bányász" drivert használom, de észrevettem, hogy már abban is elérhető a chill ehhez a gusztustalan fake "quake" bohócsághoz. Gondolom a hozzá készült crimsonban is, de mindjárt csekkolom is.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#7) Lacccca87 válasza .LnB (#5) üzenetére


Lacccca87
őstag

Asszem vagy 3-4 driverrel ezelőtt belekerültek a profilok, jelenleg csak frissítették, ami valószínűleg a játék frissítésével volt összhangban, amit felesleges lett volna hamarabb kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#8) #65675776


#65675776
törölt tag

Akkor majd ezután régiózáras lesz a Radeon driver is?

(#9) ttt válasza #65675776 (#8) üzenetére


ttt
senior tag

A régiózárat a Quake szerverek intézik. Jó eséllyel az ip címed alapján.

(#10) #65675776 válasza ttt (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Bethesda-nak szokása már a telepítőkészleteket is régiózárasként forgalmazni. (Lásd pl Dishonored és Fallout széria.) Alapból egy hatalmas anakronizmus az egész, de ők azért csak erőltetik, és sok esetben utólag is módosítják, hogy az adott ország melyik régióba tartozik.

(#11) CJ4567


CJ4567
veterán

Az új driverrel működik újra a GPU-Z.

No Sana No Life

(#12) ttt válasza #65675776 (#10) üzenetére


ttt
senior tag

Nem értem miért, ha pl egy Epicnek ez nem okoz problémát. Simán sóherek, de akkor meg ne hirdessék, mondják azt, hogy _neked_nem_jár és akkor ennek megfeleően hanyagoljuk is őket...ja hogy az nem PC, értem :W

[ Szerkesztve ]

(#13) pomorski válasza ttt (#9) üzenetére


pomorski
őstag

Majd akkor vpn-el kikerülik.

(#14) #65675776 válasza ttt (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

PC-n ugyan ez van. Nem is veszek tőlük többé semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.