Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ezen meglepődtök?
Én nem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) errorcode06


errorcode06
őstag

Ez melyik ország? Anglia? USA?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#3) Vistaboy válasza errorcode06 (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

UK

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Ez valóban elég kellemetlen. Mondjuk még egy adatlopásos incidens, még kellemetlenebb lenne.

Ezért már elég jó neveket kell adniuk, hogy visszajöjjenek, azok akik elmentek.

(#5) velizare válasza doktordrog (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

simán ki fognak perkálni annyit amennyit kérnek az ekszkluzív játékokért.

@Vistaboy: nemcsak a PSN áll, hanem az SOE is, úgy án blokk. Everquestek, Star Wars Galaxies, Vanguard, Pirates of the Burning Sea, DC Online, Free Realms, stb. nem akartok kirakni egy hírt róla?

http://www.soe.com/

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) tDr1v3r válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Slusszpoén, de még ők mondták hogy mennyire feltörhetetlen a konzoljuk... mondjuk azt jól elhallgatta a média, hogy a konzol megjelenése után cca fél évvel már lehetett backupot futtatni custom fw-vel. De a Zigszbogz, az könnyen feltörhető szar...
Akinek ennyi esze van hogy egy ilyen hülye glitch miatt lecseréli az egész gyűjteményét (játékok, gép, etc), az enyhén hülye.
Mondjuk fél év múlva szerintem emlékezni se fogunk erre a kis hibára...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) ftc válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

Szeritnem emg eléggé emlékezni fog a Sony...

Nézd ha te fizetnlé valamiért, hogy működni fog s nem emgy akkor Te enm lennél felháborodva?

(#8) Thodeus válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Kis hibának végképp nem nevezném.

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Hol lehet csak így becserélni PS3-at XBOX-ra? Addig ok, hogy beadnak pár gépet használtan, vagy esetleg kicsit többet bizományba, de kinek éri meg tömegesen beszámítani ilyen nagy értékű konzolokat? (mit kezd azzal a sok PS3-al?)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) tDr1v3r válasza Thodeus (#8) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A leállásra értettem, a kártyaadatoknál nincs password mentve, szóval az mindegy is. Ekkora szünet meg bőven befér a "kis hiba" kategóriába... mondjuk az adatlopás nem, az tény. De fél év múlva nem azon fogsz agyalni a szar Killzone 3-t tolva, hogy mi volt pár hétig tavasz végén. Nem?
Igen, nekem is meg van adva a PSN+os profilomban, és spamet is kaptam már a felh. adatok szivárgása miatt.
(#7) ftc: Mind az ingyenes mind a fizetős Terms & Conditions-ba be van írva hogy lehetnek leállások a rendszerben. Mondjuk az adatlopásra (meg a szar védelemre) semmi mentség... de most komolyan, ha nem ment jelszót a rendszer, akkor mi a gáz? Max pár spamet meg utalásos felkéréses levelet kapsz, és itt ki is fullad az egész.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) zsigus


zsigus
őstag

Én optimistán állok a dologhoz (bár nem tudom még meddig), legalább a 14 éves (vagy fiatalabb) türelmetlen, COD és NFS huszárok nem fogják más játékát tönkretenni a PSN-en.
De nagyon finoman fogalmazva nem sieti el túlzottan a Sony.

Ha hinni lehet az előző hírnek, akkor a hónap végén minden visszaáll és az eddigi nyilatkozatokból az jön le nekem, hogy a Store fog visszaállni a legkésőbb, vagyis 1-1,5 hét múlva már el kellene kezdeniük a PSN fokozatos elindítását, ami valószínű a multi hálózattal fog kezdődni.

#6 tDr1v3r

Igen, de ha jól emlékszem az még 1.5-ös FW-n volt, és akkor már rég mindenki a 2-es főverzión volt, ha rosszul tudom javíts ki.
Egyébként a többivel egyetértek, kivéve azzal, hogy ők mondták, hogy feltörhetetlen a konzol.
Ezt b*romság lett volna a részükről így kijelenteni, és én nem is nagyon hallottam hivatalos nyilatkozatban ilyet tőlük.
Persze mindenkitől ezt lehetett hallani, mert a sok warezmaster ezen akadt ki.

[ Szerkesztve ]

(#12) wednesday


wednesday
őstag

"És erről nagyrészt a Black Ops és a Modern Warfare 2 játékok tehetnek."

Jó sok COD függő lehet. ;]
Ebből is látszik, hogy nem a konzol a lényeg, hanem maga a játék.
Ugyan nem tudom mennyi ember lehet aki így cselekszik, de a több millió felhasználóhoz képest biztos nem lehet sok. Valóságos hatása elenyésző, viszont marketing értéke meg lehet hatalmas is.

[ Szerkesztve ]

(#13) Hiftu válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


Hiftu
senior tag

Érdekesen állsz hozzá az adatbiztonsághoz. Mondjuk ez a szived joga.
Én speciel nem szeretném hogy akármilyen adatom rossz kezekbe kerüljön.
Nincs kis v. nagy adatvesztés. A legkisebb hiba is kihasználható.
Pláne még spameket is küldjenek....

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#14) tDr1v3r válasza Hiftu (#13) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom hogy egyesek szerint érdekes az ilyennemű hozzáállásom, dehát ez van, ilyen vagyok. :B
Egyedül a webes számlám azonosítójának kijutása ami fájó, de most az mi, sepec alatt csinálhatok másikat... ha meg megszerezték a jelszót, akkor úgyse tudnak lopni belőle, mert valami 5 font van rajta jelenleg...
A többi dolog meg fake, email dettó (direkt csináltam UK-st hotmailen ez miatt), épp' ezért nem érint engemet ennyire ez a dolog. Mondjuk a külföldieknek már szarabb... dehát ez van, viszont a magyarok részéről mindegy ez, mert hivatalosan fennt se lehetnének PSN-en.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) ftc válasza tDr1v3r (#10) üzenetére


ftc
nagyúr

Mind az ingyenes mind a fizetős Terms & Conditions-ba be van írva hogy lehetnek leállások a rendszerben.

Nézd vegyünk egy alapvető dolgot.. nics interneted több mint 2 hétig... de Te az X szolgáltatónál vagy... A szomszéd Pistike az Y szolgáltatónál van...

Elgondolkozol, hogy neki miért van neked miért nem...s ah van rá lehetőséged Te si átnyargalsz az Y szolgáltatóhoz...

Ezek a leállások max 1-2 órásak lehetnek...nem 2 etessek. Ha valahol iylet tapasztalsz akkor azokkal felmondod a szerződésedet vagy megszabadzlsz az adott dologtól mint most a PS.

Tudom ez megtörténhet MS fronton is illetve bárhol..de akkor is az ember csak nagyon vonakodva megy vissza egy olyan "márkához" amibe csalódott

(#16) Löncsi válasza wednesday (#12) üzenetére


Löncsi
őstag

Képzeld el mi lenne ha a WoW szerverek állnának.. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#17) pschio válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


pschio
őstag

hát ne haragudj de nem azért fizetett ki kurva sok zsetont az ember hogy utána ne játszon vele. én is lecserélném az enyémet ha lenne. mondjuk nem x360-ra az tuti. inkább egy új vga-ra ;]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#18) pschio válasza ftc (#15) üzenetére


pschio
őstag

ezek után az MS szerintem különösen odafigyel majd az ő hálózatára. legalábbis a helyükben én ellenőrizném a-z ig oda vissza 2x is.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#19) Overlocker


Overlocker
veterán

Még jó hogy nem FPS függő vagyok, a Gran Turismo-val bőven elvagyok offline is...

[ Szerkesztve ]

(#20) danih


danih
addikt

Eléggé csalódottak lehetnek az emberek, ha arra kényszerültek, hogy a Gamestop-ba vigyék a cuccosaikat. Pofátlanul alacsony áron számítanak ugyanis be.
Nemrég kérdeztem is valahol, hogy mi lesz, ha elkezdik a zemberek beadogatni a konzolt. Akkor le lettem hurrogva, erre tessék, apa, kezdődik!

[ Szerkesztve ]

(#21) velizare válasza Löncsi (#16) üzenetére


velizare
nagyúr

Háború.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22) Gergosz2 válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

Hát azért nem mondnám ezt kis hibának.

De azért egy hónap kiesés az nem kicsi akárhogy is nézem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#23) Pöttön


Pöttön
őstag

Nahát ezen a híren nem lepődök meg...
A sony most vaktölténnyel durrogtat :N
Löncsi: A Blizzard megőszülne és tépné a haját...
a sok wow kocka meg elmenne sörözni :DDD

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#24) anulu


anulu
félisten

szerintem asap újra fogják indítani a multi részt, nem várnak vele 31-ig

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) mephi666


mephi666
nagyúr

...remélem esni fog a ps3 ára idővel itt, hazánkban is: psn-re teszek nagy ívben, viszont jó lenne már gow3-azni meg gt5-özni :D ;] a mostani események sem vették el a ps3-tól: ennyit jelent néhány exkluzív cím... (más oldalról meg ez a rossz a konzolokban is, hogy mindegyikre van csomó kihagyhatatlan játék)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Alvin_ti4200 válasza Löncsi (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

elkezdenének normális életet élni az emberek?...

A hírhez: engem, mint dolgozó embert és ebből adódóan offline harcost aligha érdekel a PSN állása. Nyilván "gáz", hogy hetek óta nincs demó vagy letölthető tartalom, de amíg az ember napi 8 órát dolgozik, 2-őt utazik, addig aligha jelenthet ez komolyabb gondot - pláne akkorát, hogy emiatt az egész rendszert kidobja a kukába és egy merőben más világban kezdjen el gondolkodni. Az adatokkal való visszaélés valóban súlyos probléma, de valahogy nem tudom sajnálni az online függőket.

(#27) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát persze. Két hétig nem játszhatnak, akkor már cserélnek. Kockavilág.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#28) hohoo


hohoo
senior tag

Ha már így alakult a live is leállhatna és eltűnhetne. Ugyanis azzal nem csak az xbox tulajokat sanyargatják, de pc-n is rákényszerítik az emberre, pl gta4

[ Szerkesztve ]

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#29) Def26 válasza hohoo (#28) üzenetére


Def26
félisten

Olyan nem történhet meg. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#30) danih válasza Inv1sus (#27) üzenetére


danih
addikt

Azért vették, hogy játsszanak vele, nem?
Előfizetsz a netre, tv-re, két hétig nincsen, mit fogsz csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#31) nanorambo


nanorambo
őstag

Én előre megmondtam, hogy ez lesz.
Állítólag készül egy újabb több 10 milliós per a Sony ellen.
Lehet, hogy az óriás csődbe megy?

(#32) danih válasza nanorambo (#31) üzenetére


danih
addikt

LOL :DDD
Zsebből kifizetik, és körbe is röhögik.
Már ha megítélnek valakinek valamit is, anyagi kárról egyelőre nem hallottunk.

[ Szerkesztve ]

(#33) Ace owner válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


Ace owner
addikt

És akkor szídják magukat hogy eladták a jókis ps3-mat egy boxra ;]
Meg mikor viszik 3leddel a szerelőhöz haha. Nembaj legalább lejjebb mennek a használt ps3 árak, (remélem pont vennék egyet :D)

Galaxy Fold 4

(#34) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Teljesen vicces, hogy csomóan habzó szájjal hőbörögnek, amikor itt a PH-n a PS3-as topic-ban egy "afénébe" dolgon kívül nagyon nem hangzott el komlyabb vita, hőbőrgés, meg "eladom a konzolom" dolog. Nem a PS3 nem megy, hanem csak az Online. Ettől függetlenül lehet játszani, csak multizni nem lehet. Azért ezt még ki lehet bírni. Általában az embreknek van több játékuk is, ilyenkor elvőveszik a SP játékokat...ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#35) Peat;) válasza danih (#32) üzenetére


Peat;)
veterán

A zsebből kifizeti és körberöhögi cég két éve nem egy embert rúgott ki a francba, húzta össze magát, zárt be gyárakat mert veszteséges volt(nemrég lendültek át a holtponton, erre jött a botrány). Ezért is nagy pofon nekik a bekövetkezett presztízs veszteség, ami anyagiakban is kimutatható. A pereskedés is még további hírnévromlás + a közvetlen anyagi veszteség. A ps3 most termeli a profitot végre erre pont most cseszték el, miközben a ps4 fejlesztésére már erőforrásokat kéne áldozni, a mostanit meg pörgetni 100%-on. Az új PSP-ről éppen meg kellene győzni a népet, úgy hogy ott a nintendo mellett már az okostelefon és tablet is mint konkurencia a psp-nek, tehát duplán fontos lett volna egy pozitív kép a gyárról. Ennyit a körberöhögésről. (egy xbox tulaj, aki nagyon nem akarja hogy csak xbox legyen a következő hardcore generációban)

Az xbox fronton bekövetkezett 3 ledes konstrukciós hiba is máig él mindenki tudatában és sokan mondják hogy ha az nem lett volna mi lett volna a sonyval. Ez hogy ennyi ideig áll a multi, az minimum 2 darab 3 ledes javítás ideje. Igen az sp megy, én is túlélném a dolgot. De sokan a szívükre veszik, teljesen jogosan.

[ Szerkesztve ]

(#36) danih válasza Peat;) (#35) üzenetére


danih
addikt

2009-ben voltak veszteségesek, előtte és utána nyereségesek voltak (főleg 2008-ban, akkor durván). Ne féltsd őket, ki tudják fizetni simán. Egy gyárbezárás pedig nem feltétlenül jelent veszteségességet.

(#37) #08052480 válasza danih (#36) üzenetére


#08052480
törölt tag

A Sonynak az utóbbi időben nagyon is rosszul megy a szekere. Ez nem az ő kitalációja, ez tény.

(#38) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Figyelem, figyelem!
Bagóért veszek PS3-akat! :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#39) Gebriel válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


Gebriel
veterán

"elkezdenének normális életet élni az emberek?..."
Merő igaz.
Mióta nincs online nálam is kevesebbet van bekapcsolva a gép. Crysis 2 kipörgetem azóta nem nagyon. :B

Na jó megvolt még a Residen Evil 5, meg befejetem a Killzone 3 singel részét. :DDD

(#40) Inv1sus válasza danih (#30) üzenetére


Inv1sus
addikt

Felmondom mindet hatalmas összeget kifizetve és átmegyek egy másikhoz, hogy újra tudjak TV-zni. MI mást :DDDDDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#41) Geller72


Geller72
veterán

Azért többen elgondolkozhatnának azon is, hogy mennyire is függünk a nettől...és ez nem véletlen. Lassan, észrevehetetlenül teljesen áttelepülnek kedvenc gammáink netre, miközben elvesztik offline funkcióikat. ez is egy terv része úgy gondolom. Ilyenkor kibukik, hogy milyen gyenge lábakon áll a rendszer. Azon sem csodálkoznék, ha pár napon belül egy hasonló kaliberű botrány dagadna fel MS oldalon.

Szal leadják a PS3-akat tömegbe..khm....."aszongya" hogy...ebay.com..:DDD..khm..

(#42) Pikari


Pikari
őstag

Nem értem, hogy egyesek mégis mit várnak egy konzoltól. Itt mutatkozik meg igazán, hogy hosszú távon a konzolok mint multimédiás szórakoztató centerek, életképtelenek.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#43) vhunor válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


vhunor
őstag

Dettó, amíg annyi meló van, hogy heti egyszer talán be tudom kapcsolni a ps3-at, addig számomra ez nem létező probléma.

(#44) heihachi válasza Pikari (#42) üzenetére


heihachi
addikt

Nem igazán értem a hír és a hsz-ed közti összefüggést. Kifejtenéd kicsit bővebben?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) Def26 válasza heihachi (#44) üzenetére


Def26
félisten

"konzolok" "életképtelenek"

Ennyi. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) edward2 válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére


edward2
addikt

Ámen jól szóltál. :)

(#47) Angel1981 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Kérdés, mennyi az annyi?
Ha pár ezer a több millióhoz képest, az nem vészes.

(#48) DMG válasza tDr1v3r (#6) üzenetére


DMG
senior tag

Én botzalmasan tudom őket sajnálni, most be kell menni a boltba venni egy XBOX-ot meg egy rakás játékot. :O

Miből vesznek ezek után kenyeret? :O

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#49) Kaiku válasza Löncsi (#16) üzenetére


Kaiku
senior tag

Szerintem emberek 10000-rei jönnének rá, hogy talán nem is kellett volna belemenni, inkább csináltam volna valami más hasznosat.

(#50) TazLeacher válasza Kaiku (#49) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

"Wazze...tudtad, hogy az a sárga fény odakint a szabadban meglegít?"

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.