Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) captainm


captainm
tag

Én egy éve leptem meg magam vele, imádtam a PSP-met, de sajnos meghibásodott, így a helyett, hogy vettem volna egy másikat vettem egy Vita-t, amire szintén elérhetőek voltak a PSP-s kedvenceim.

Mindent összegezve remek konzol, megfelelő üzemidővel, viszont ha olcsón akar az ember játékokat szerezni rá, akkor csak online lehet megtenni a PS network-ön keresztül. Jelenleg is fut egy nagyszabású leárazás, ahol rengeteg játék elérhető 1-2000 Ft környékén. Az angol Ebay-en is néha keringenek kupon kártyák, amikkel régebbi boundle pakk-ok elérhetőek.

Érdemes beruházni egy 16 vagy még nagyobb memória kártyára és arra letölteni a játékokat, de vigyázni kell velük, mert ha törlöd őket egy másik kedvéért, akkor a mentésnek is annyi! Ez nagyon fontos! Külön kell kimenteni mindent pc-re és utána vissza lehet tölteni, ha újra játszanánk vele.

Az elérhető játékok minőségiek és ami a leges legfontosabb annak, aki handheld szórakozásra vágyik: nem nyom a képedbe unos untalan extra pakkokat pénzért, fizetős tartalmat, játék limitet, amit valódi pénzért feloldhatsz, stb! Mobilon havi 1-2 minőségi játék ha megjelenik, amiben nincs, vagy vissza van véve ez az agresszív mikrotranzakciós rendszer, már rég nem azért váltok telefont, mert nagyon erős a 3D-s ereje, mert egy olyan játék sem jelenik meg, ami ne húzna fel azzal, hogy mindenért fizetnem kell benne, ha tartalmasan akarok játszani.

Én nagyon sajnálom, hogy ez a gép így megbukott, de sajnos megváltozott a piac, az ingyenes mobilos szórakozással nem tudták felvenni a versenyt pedig szerintem egy 99 dolláros árcédulával, valódi extra tartalmakkal és 10-20 dolláros prémium játék árakkal bőven lett volna esélye, de annyiért meg nem érte volna meg senkinek, sem a Sony-nak, sem a fejlesztőknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.