Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Prof01


Prof01
veterán

Remek írás!
Magam is birtoklok egy ilyen masinát lassan 4 éve, de sajnos az enyém élete nagy részében csak a szekrényben pihent. A japán RPG-k soha nem érdekeltek, a többiből pedig nem sok jutott. Az Uncharted-et, Killzone-t, Gravity Rush-t, AC:L-t és még néhányat nagyon élveztem, de inkább csak azért tartottam meg, mert eladni kár, PS Plus-on pedig több tucat játékot összegyűjtöttem, így ha utazok mindig van valamit nyomkodni. :K
A hardvert egyébként csak dicsérni lehet (kivéve azt a rohadt drága, egyedi memóriakártyát!). Az OLED kijelző valóban gyönyörű (a kis felbontás ellenére is), az anyaghasználat kiváló, minden jóval, ami hiányzott a PSP-ről belepakoltak. Ezért is különösen fájó pont a Vita-nál, hogy ennyire kihasználatlan maradt a gép. :(

Bár nagyon kevés esélyt látok rá, de azért reménykedem egy olyan utódban, ami legalább PSP sikereket fog elérni! Szerintem a Vita esetében a Cross-play egy nagyon jó funkció volt, csak sajnos kevés játék használta. Ha azt meg tudnák oldani, hogy a következő handheld-jük tudja az összes PS4/PS5 játékot vinni, ugyanazt a játékmentést kezelve, persze kisebb grafikai részletességgel, lényegében, amit most a Nintendo tesz a Switch konzoljával, csak ebben az esetben két külön géppel, az remek lenne! Én ebben látnám a jövőt! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.