Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) tutis válasza $p@rr0w (#42) üzenetére


tutis
őstag

Jelenleg béta verzióban létezik, de ez nem csak ígérgetés, rgh-re is kellett 1 év míg végleges nem lett.

Kedves Mister_X
Előre elnézést kérek hogy warez témát érintek, csupán magyarázatot szeretnék adni.
Légyszives engem te ne szánalmasozz, én csak leírtam egy várható dolgot. szóval jobb lenne ha nem tennél személyeskedő kijelentéseket.

itt most leírtam egy pár dolgot, ami tény, de inkább kitöröltem, csak 1-2 részt hagyok meg:

Igen, bármilyen furcsa, warezol ez egész játékos társadalom. Ez ellen folyik a harc a cégek oldaláról is, eddig sikertelenül.
Az írásom nem azért született, hogy támogassa a warezt, csupán tényeket írtam le. A konzolok nagy része módosítva van, valahol olvastam egy kimutatást, százalékot nem tudok most mondani, de elég szám ez..Nem lehet emellett elmenni behunyt szemmel, mintha nem létezne, mivel jónéhányan ép ezért vásárolnak konzolt magunknak.
Ráadásul rossz pletykák szerint az MS pont hogy nem tett meg eddig mindent a másolt játékok elleni védelemben, hisz a konzolok eladásaiból több pénz jött be, mit a játékok eladásaiból megkapott részből.
Mivel az MS versenyez a többi konzolgyártóval eladás szempontjából, ez elég hihető érv. Nem tudunk biztosat, ráadásul persze te is tehetsz rá egy nagyobb összeget hogy az új kernel ellen is dolgoznak, sőt, én is tennék rá egy nagyobb összeget, de mint látod, az élet azt mutatja hogy a warez csapatok valahogy mindig az MS előtt járnak, immár 2006 óta.. A Ps3 törés részleteibe már nem mennék bele, aról is lehet infót találni sok helyen, de az közel sem ilyen mértékű mint az xbox-é.
Még1x elnézést.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.