Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Esetleg azt is belevehették volna, hogy mennyi játék jelent meg az egyes platformokra.
Ebben már nem lenne olyan fényes a PS3.

(#2) Gomez86 válasza Beerwolf (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Első oszlop :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#3) botimarci válasza Beerwolf (#1) üzenetére


botimarci
csendes tag

Ja, ott a "titles" oszlop, abban van a játékok száma, de most őszintén, nem mindegy, hogy mennyi, egyébként meg ha XBOX360 fanboy vagy akkor tökmindegy miért dicsérik a PS3-at úgyis fáj. Nemdebár? Dedebár! Márpedig a hozzászólásnak nagyon fanboy szaga van. Én meg tojok rá, hogy mit ír a Metacritic mer' mindkettő gép megvan, meg PC is de azon már nem játszom. Sőt van Wii-m is azon meg a gyerekeim játszanak. Nekik az a "fényes", és tesznek az Xbox-ra meg PS3-ra is.

(#4) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Upsz, ezt durván benéztem. A képet nem is néztem meg :UMondjuk valamilyen szinten igazam volt...

Igen, mondhatjuk, hogy "fanboy" vagyok, mivel box-om van.
Nyilván azzal kapcsolatban vagyok képben. Az, hogy neked 3 konzolod van az a te dolgod, nekem csak 1 van és azért azt vettem, mert az tetszett meg a 3 szóbajövő közül.
Nem értem miért kell egyből fanboyozni, csak annyit állapítottam meg, hogy boxra és PC-re több játék jött ki. PS3-ra meg jobbak.

(#5) jak21


jak21
csendes tag

a játékokban mennyiségében a nintendo a nyerő

http://gameboy.lapunk.hu/

(#6) D_r_u


D_r_u
tag

Jé, az agyontemetett pc-re közel 30-al több játék jött ki, mint boxra és közel 80-al több, mint ps3-ra. Ráadásul nem is rosszabbak. Még jó, hogy elvileg haldoklik a pc-s játékipar.:D

(#7) Beerwolf válasza D_r_u (#6) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Azért haldoklik, mert nem veszik a játékokat, hanem töltik szvsz.
Amúgy meg mindent kiadnak PC-re is amit már valamelyik konzolra kiadtak, mert minimális befektetéssel nyerhetnek még így is szép pénzeket.

(#8) D_r_u válasza Beerwolf (#7) üzenetére


D_r_u
tag

Tehát a kiadók mégis látnak fantáziát a platformban a nagy arányú kalózkodás ellenére. Ergo nincs itt szó semmiféle haldoklásról. Esetleg pár hónap plusz várakozásról.

(#9) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ne mondja már senki hogy itthon többen töltenek le gépre mint boxra, szerintem 100-ből 90-nek jó ha van egy eredeti játéka, alapból 4-5ezerrel drágábbak a játékok, több év után is rohadt magas az ára, ezek után nemtudom ki hajlandó minden olyan játékot megvenni ami érdekli. Nincs semmi bajom a boxxal, de azért álomvilágba ne éljünk, pc-re több a letöltés az lehet, de xboxra is van legalább ugyanannyi veszteségük. Pc-re is jönnek játékok dögivel játékok, persze az más kérdés hogy több mint a fele egy hulladék, meg a konzolportok is elég gyengusok, konzol miatt ellustultak a készítők és pc-re összedobnak valami silány utánzatot.

[ Szerkesztve ]

(#10) Beerwolf válasza D_r_u (#8) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Az már valamiféle haldoklás nem? ;]

(#11) HardRic


HardRic
addikt

Érdekes. Nekem boxom van, mégis mindig a PS3-an szurkolok, mert összességében a sony terméke sokkal jobban tetszik. Csak azért van 360-om, mert amikor vettem, még nem volt PS3 slim.

(#12) Slade92 válasza Beerwolf (#1) üzenetére


Slade92
aktív tag

Ahhoz képest mégis a PS3 a győztes lehet más platformmar 100 + - több játék!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.