Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem mintha ez a videó sokat mutatna belőle, de a Prezihez képest elég kezdetlegesnek néz ki...

Minden szavam magánvélemény!

(#2) -szp- válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

Sokat kell még fejlődnie, ha be akarja érni.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#3) dkekesi


dkekesi
tag

A Prezi két vonzereje a zoom/transition funkciók (ezek tényleg nagyon jók) és a trendisége. Nekem a tavaly novemberi állapota irtó fapadosnak tűnt a PowerPoint után, főleg hogy egyszerűbb animációkat (pl. megjelenik egy elem, "kinő" belőle egy nyíl) sem sikerült létrehoznom, pedig 2 komoly prezentációt is csináltam, azaz szórakoztam vele eleget. Végül erőt vettem magamon, levetkőztem a régi PP-s beidegződéseket és elkezdtem "Preziül" gondolkodni. Így elég pofásak lettek a prezentációk, persze a fent említett animációtípusok nélkül. Annak, aki PP-ről jön sok minden hiányzik vagy nem kézenfekvő a Preziben. PP-ben változatlanul sokkal gyorsabb összerakni egy alap prezentációt, mint Preziben.

(#4) lionhearted


lionhearted
őstag

"az új szellemiség jegyében meg is fogadják majd a tanácsokat"
Sőt, ennek egyszerűsítéseképp inkább csak figyelik, hogy mit csinálsz, megfogalmaznod sem kell! ;]

Tegnap még működött...

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Egyszerűbb lenne, ha megvennék őket. :D

(#6) Namelesske válasza lionhearted (#4) üzenetére


Namelesske
addikt

Azért a Prezi sem szent...

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7) MittuDomain_ válasza dkekesi (#3) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ha nincs időm normális prezentációt csinálni, PP, ha igen/kell igényes előadás, akkor Prezi.
De tök jól működő áthidaló megoldás, ami már elég régóta van, a PP-ok pár gombnyomásos áttétele a Prezibe.
A "nyers laptérben" (bocs, AutoCAD-es vagyok, nehezen tudom jobban megfogalmazni) aztán húzhatod a diákat jobbra-balra, kinagyíthatod a tényleg fontos szövegeket a végtelenségig, tehetsz bele átvezető animációt... És nem kell pepecselni a szöveg gépeléssel, sorrenddel, az is átjön.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8) azbest


azbest
félisten

Majd jól hozzácsapják az office-os szolgáltatásokhoz, amit meg a windows-os szolgáltatásokhoz csapnak hozzá. Avagy ingyen office365 1 évre win (with bing) mellé, ami mondjuk a prezis megoldásukat is tartalmazza.

Remek sikereket lehet elérni, ha egy széles körben használt alkalmazáshoz mellékelik "ingyen". Ha van elég pénz finanszírozni, termék kapcsolni, akkor 5 éven belül elterjedt lesz. És az Ms-nek van rá elég pénze, ha komolyan gondolja. (IE, XBox...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.