Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #68237056


#68237056
törölt tag

Amikor az Ek játékvizet csinál, akkor látszik, hogy kell nekik a profit... De hogy ennyire?
Végül is logikus lépés, csak eh.... :U

(#2) Erdei88 válasza #68237056 (#1) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez minden csak nem játékvíz. Nézd meg az összetevőit

(#3) Snip3r_HUN válasza #68237056 (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Játékvizek a corsair és társai, ott a cső belső átmérője, és a pumpa teljesítménye is jóval szerényebb ennél... A radiátoraik vastagságát meg hagyjuk is. Ha jó árat lőnek be neki viszik majd mint a cukrot.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#4) Graphics válasza #68237056 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben melyik a játékvíz összetevő? :U

Erős pumpa, nagy radi...

Szerintem ez inkább egy kompaktabb komoly EK hűtő,... Jah, hogy ez a cikk címe is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Azt a pumpa elhelyezést tuti jól meggondolták? Aki a ház tetejébe szereli, az hogy töltse fel? (hogy a pumpára follyon a víz a feltöltéskor)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6) Achill3uS


Achill3uS
veterán

na ez már igen. köszi EK végre értelmes aio water.

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#7) icp1970


icp1970
senior tag

Brutál :K

(#8) #90933760


#90933760
törölt tag

Vastag, nagy radi, rézből. Bazierős szivattyú, nagy áramlás, nagy keresztmetszet. Gondolom megfelelő blokkot is raknak hozzá. Na ez kérem vízhűtés.

Az a szivattyú bőven elvisz sok blokkot, nem csak kettőt. Nyugodtan ráköthető vidi, alaplap stb is.

[ Szerkesztve ]

(#9) velizare válasza Madn!ght (#5) üzenetére


velizare
nagyúr

feltöltve kapod.
másrészről meg:

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) shteer válasza Snip3r_HUN (#3) üzenetére


shteer
titán

jó ár lesz - csak nem nekünk :))

..szerintem jónak tűnik

(#11) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

H100 ki, EK Predator be. :K

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#12) rambustibi


rambustibi
őstag

várós :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#13) Vole


Vole
tag

Ha korabban hoztak volna ki, akkor ezt veszem. De mostmar megvan a H110i GT es mivel nem huzom a procit ezert boven eleg is lesz. Kap 4 Noctua ventit es kesz is.

(#14) Erdei88 válasza Vole (#13) üzenetére


Erdei88
veterán

Szemetek :(

(#15) Madn!ght válasza velizare (#9) üzenetére


Madn!ght
addikt

Addig oké, hogy feltöltve kapom meg. Csak ha beillesztek egy komponenst, akkor gondolom le kell ereszteni, majd ismét feltölteni, légteleníteni.

Az én házam esetében ezek a csövek pl. biztos nem lennének elég hosszúak. Csatlakozót, csövet (feltéve ha nem a hagyományos egyedi vizes komponensekből állnának) gondolom jó áron külön kell majd hozzá szerezni.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16) Vole válasza Erdei88 (#14) üzenetére


Vole
tag

Azok :)

(#17) Vole válasza Madn!ght (#15) üzenetére


Vole
tag

A gyorscsatlakozonak pont az a lenyege, hogy csak szethuzod es osszedugod massal, nem kell leereszteni, ujra feltolteni.

(#18) Snip3r_HUN válasza Madn!ght (#15) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kb. a 16/10-es csőméretet választotta az EK, de ha nagyobb vagy esetleg kisebb csőméret kell, veszel hozzá pár fitting-et, pár méter csövet és meg is van oldva. A szabványt meg talán nem kerülik el és G1/4"-es menettel lesz szerelik.

(#17) Vole : Ha új alkatrészt kötsz a rendszerbe ott levegő lesz, ami meg nem a pumpa legjobb barátja...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19) [CsuCsu] válasza BioNiCMaN (#11) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Azert ez lesz minimum 80 ezer forint, de inkabb 100+. Nem egy kategoria. Ez egy komoly huto azoknak akiknek nem fekszik a buheralas.

Mondom ugy, hogy nekem h100i van. Komoly rendszer tul draga, de amikor szallitom a gepet nem tepi szet a kilos rezblokk az alaplapot mint egy jobb levego eseten.

[ Szerkesztve ]

(#20) velizare válasza Madn!ght (#15) üzenetére


velizare
nagyúr

leereszteni nem feltétlenül, azok a randa szürke csatik a nagyobb radis verzión szerintem kuplungok. ez esetben utántölteni és légteleníteni. persze attól is függ, mit teszel még rá.
ez így ránézésre egy ddc pumpa (hogy laing vagy saját, azt most passzolom), és talán a coolstream PE vagy SE radi, szóval szinte 100%, hogy g 1/4es menetű fitting megy rá, abból meg olyat teszel rá, amilyet akarsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) tailor74


tailor74
őstag

Ez nagyon ütősnek néz ki. Kompakt létére elég minőségi alkatrészek vannak benne. Gondolom az ára is ehhez lesz igazítva.. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#22) Madn!ght válasza Vole (#17) üzenetére


Madn!ght
addikt

Azt nem tudtam, hogy kuplung(szerű) csatlakozók a gyorscsatik, az úgy már okés.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#23) TESCO-Zsömle válasza Madn!ght (#15) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Házon kívül szereld össze az új komponensekkel együtt, szintén kuplung-csatikkal, aztán a radiátor másik végén ott a képen látható légtelenítő nyílás. Azt ott szépen kinyitod, feltöltöd a rendszert, játszogatsz vele, míg van benne bubi, aztán visszazárod és kész vagy. Beszerelésnél meg ugye ott vannak a kuplungok.

A másik lehetőséged, hogy a beszerelendő új alkatrészt ellátod ugyanúgy csövekkel, kuplungokkal, de veszel még egy adag csövet és kuplungot. A készre szerelt üres "rendszer-darabot" megnyitod 1-1 csődarabbal, amikre a plusz kuplungokat tetted (egyiknek legyen zárt a vége) és az így nyert egyik bégén zárt, másik végén nyitott rendszert töltöd fel légmentesen. Ha végeztél, leoldod a kuplungoknál és betoldod a meglévő rendszerbe.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Madn!ght válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


Madn!ght
addikt

Okés, már összeraktam fejben. :B

Amíg csak egy procit kell hűteni addig kompakt víz, ha bekerül egy vga blokk, akkor viszont már (számomra) elveszíti a kompakt jellegét. Ugyanúgy csövezni, csatlakozózni, stb. szükséges. Szóval egyediesíthető kompakt víz. Kíváncsi leszek az árára. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#25) #16939776


#16939776
törölt tag

Ezt a szintet kell megugrani a többieknek, és nincs több kérdés :)

(#26) TESCO-Zsömle válasza Madn!ght (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazából a szó szoros értelmében ez már nem kompakt a tripla radi miatt, inkább előre/készre szerelt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) Erdei88


Erdei88
veterán

Lesz dupla is?!

(#29) meridarider válasza TESCO-Zsömle (#26) üzenetére


meridarider
tag

Én is így gondolom.

Az a baj hogy a silenciomba nem fér el, max why 140 es radi. Persze flex nélkül :))

God hates us all.

(#30) velizare válasza Madn!ght (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

azt írták, hogy kb. a csomagjaik árában lesz. az meg 250€tól indul.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#31) Madn!ght válasza velizare (#30) üzenetére


Madn!ght
addikt

250 juró, az combos. :Y

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#32) TESCO-Zsömle válasza Madn!ght (#31) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A hűtések is azok...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#33) proci985 válasza #90933760 (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Boven, nalam a DCP2.2 leszabalyozva lazan viszi a CPU + GPUt, harom radival meg egy maroknyi konyokcsatival a rendszerben.

TESCO-Zsömle: keszreszelet stimmel, mondjuk szerintem tok jo otlet, hogy egyberaktak a pumpat a radival. ilyet eddig csak az aquacomputernel -modularity- lattam.

az L szeria egyebkent sok tekintetben hasonlo (volt), de emlekszem olyanra, akinek a forumon abba is beletort a bicskaja.

ez tenyleg egy konnyen hasznalhato cuccnak tunik.

btw egyebkent ha bekerul bele meg nemi GPU blokk, akkor szvsz siman egy tartalyt is bele lehet extran rakni a rendszerbe megkonnyiteni a feltoltest.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) Kékes525


Kékes525
félisten

Nagyon jó. Vajon milyen ára lesz?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35) TESCO-Zsömle válasza proci985 (#33) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Koolance is csinált ilyen egybe cuccot.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36) TTomax


TTomax
nagyúr

EK Vardar.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#37) knajf válasza Achill3uS (#6) üzenetére


knajf
senior tag

mikor vettem a ramokat tőled (10 éve vagy több) akkor egy zsírúj caddy radiátor volt gyorscsatisra megcsinálva, egyedi nagy tartály + egy valami 700liter/órás szivattyú, valamint orbano féle blokk... 40fok fölé semmi se ment :D régi szép idők voltak... nézegettem utána, hogy milyen hűtéseket kínálnak, amiket így az ember képébe tolnak és nem is értettem. pici radi, pici minden... hol jobb ez mint egy tisztességes léghűtő? hát sehol... nem tévedtem.

örülök amúgy, hogy újra tuningolsz! :R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.