Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megint én


megint én
őstag

Vazze, de jópofa...
Már ideje lenne vennem is valamit ami USB3as, 1 éve megvan az alaplap, de tök kihasználatlan a SATA3, USB3

[ Szerkesztve ]

(#2) csokad válasza megint én (#1) üzenetére


csokad
senior tag

Én is így vagyok vele, ha könnyen hozzáférhető lesz m.o.-n én biztos benevezek egy 8gigásra vagy nagyobbra.

(#3) banhammer


banhammer
veterán

Pici és aranyos.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Duree


Duree
veterán

Nagy pofás darab,egyre kisebbek ezek a pendrive-ok,persze ez nem baj

duree54

(#5) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Mitől nehéz beszerezni egy USB3-as pendrive-ot? :o

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#6) Srodney válasza megint én (#1) üzenetére


Srodney
senior tag

bizony,ez marhára tetszetős! :C :R

(#7) InVino86


InVino86
aktív tag

Hmm. A kicsi pendrivok nem minden esetben jók, egy atlagos nagysagut jobban lehet hasznalni.

(#8) shteer válasza InVino86 (#7) üzenetére


shteer
titán

egy ideje nem is találom a kingmax superstickem :D

..szerintem jónak tűnik

(#9) Gondwana


Gondwana
addikt

Az U339-et is igazán kiadhatnák USB3-mal. Nem hülyeség az a kapcsoló!

Szerk.: azóta, amióta legutóbb kerestem, már meg is csinálták.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#10) Jhonny06 válasza shteer (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem Super Talent Pico-m van, amit még egy üres szobában sem találsz meg. :D Volt is már belőle probléma.

[ Szerkesztve ]

(#11) Segal


Segal
veterán

Én még egy 1 gigással rohangálok de mivel a következő telefonom (nem elírás) be fogja tudni olvasni a pendrive-oket ezért tutira meg fogom lepni magam egy szép nagy tárhelyessel szerintem 128 gigás lesz :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12) Kroni1


Kroni1
veterán

jópofa! kell egy ilyen!

(#13) mghltm válasza Segal (#11) üzenetére


mghltm
addikt

normal usb interfesz vagy micro usb atalakitoval? esetleg valami mas megoldas? :)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14) Segal válasza mghltm (#13) üzenetére


Segal
veterán

természetesen átalakítós

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) macilaci78


macilaci78
nagyúr

PQI mini peneket használok, egy 1 és egy 8 gigás van a kulcstartómon évek óta. Semmi panaszom nincs rájuk. A kicsin egy bootable WinXP és a sallangok vannak, a nagyon minden egyéb. :D
Még nem hagytam el egyiket sem. :) Olyan már volt, hogy a lakáskulcsomat felejtettem az USB-portban, dehát Isten neki! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) -=RelakS=- válasza macilaci78 (#15) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

bootable winxp

hmm... én próbáltam ilyet csinálni usb-s vinyóval, de nem ment :S Feltelepült, de utána folyamatosan kékhalál volt a menü start helyett. Vagy ez csak pendrive-ről működik?

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#17) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Az élettartam garanciával forgalomba kerülő termék minimum 4, maximum 32 GB-os változatban, elefántcsont fehér és éjfekete színben jelenik meg

...a képen pedig egy szép szürke van :D

(#18) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Csupán egy praktikus kérdésem lenne ezzel és általában a 3.0-ás pendrive-okkal kapcsolatban. Lévén, hogy az egyik (8 GByte 2.0) nekem is elég pici, ezért a nadrágom óvszerzsebébe szoktam rakni. Ezért már előfordult többször, hogy kimostam. Ezeket sem éri baj, ha ilyesmi történne velük? Feltételezve az öntött gyanta tokot persze.

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#19) macilaci78 válasza -=RelakS=- (#16) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem linkeltek egy progit, ami bármilyen bootolható Win lemezt megcsinál USB-re. igaz, csak pendrive-on próbáltam. A Biost beállítottam, hogy elsődlegesen USB-ről bootoljaon, ennek okán oda kell figyelnem, hogy a külső vinyómat mikor kapcsolom be, mert azon is keresi a boot rekordot. Ergó, megoldható külső vinyóról is.

ElEvEn11: Öngyújtózseb az, Te! :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20) ElEvEn11 válasza macilaci78 (#19) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ki mire használja ugyebár! :P Én nem dohányzom. Mi maradt? :K

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#21) szilagyiv válasza ElEvEn11 (#20) üzenetére


szilagyiv
senior tag

Abba a zsebbe nagyon pici óvszer fér csak bele... hmm...hmm
:DDD

(#22) ElEvEn11 válasza szilagyiv (#21) üzenetére


ElEvEn11
senior tag

Ezért aztán az USB pendrive-omat rakom bele. :P
Sokba belefér az óvszer is, de azért volt már olyan gatyám, aminek kisebbre volt szabva ez a zsebe. Na oda már tényleg nem fért be. :K

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.