Hirdetés

2021. január 15., péntek

Gyorskeresés

(#1) smc

smc
addikt

Azért egy ilyet rakNÁK..

a gépbe. ;]

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|MSSURBOOK|IPP12.9|MIMIX2

(#2) METE0

METE0
junior tag

Egyszerűen csak tedd bele és akkor nem kell ragozni :D
Lehet tippelni melyik lesz drágább ez a limitált vagy a ASUS vizes kártyája.

A Facebook azt javasolta a munkatársainak közterületeken nem hordjanak FACEBOOK-os pólókat a várható retorziók magakadályozása érdekében. :)

(#3) -Faceless-

-Faceless-
őstag

Így kell eladni mind az 1000 kártyát amit kaptál. Limited pecsétet rányomod bamm +100$, és vevők se annyira mérgesek.

(#4) Acélfarkas

Acélfarkas
aktív tag

Amennyire kaphatóak mostanában az új kártyák, meg amennyiért, mindegyik Limited Edition. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) TTomax

TTomax
nagyúr

Csak a GS-t kéne már nézni pont az FS tesztnél,mert pont az összehasonlítható ha más a konfig többi része,meg nem utolsó sorban ha a vga ki van hajtva akkor nagyrészt inkább a GPU szól a combined nem tol akkorát a végeredménybe ellentétben az összpontszámmal...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#7) Whysperer válasza #98320896 (#6) üzenetére

Whysperer
addikt

Photoshoppal ;)

Fracal Design Focus G/MSI tomahawk MAX/ Ryzen 2700x/Alpenföhn Brocken 2/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / GTX 1080

(#8) Hidalgo85

Hidalgo85
csendes tag

Jó kártya lett, grat a PowerColor-nak!

Array Technologies Incorporated

(#10) Agyturbina válasza #98320896 (#9) üzenetére

Agyturbina
senior tag
LOGOUT blog (1)

Es zero ponti energiaval mukodik ?

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradox módon nem szép.............,

(#11) szasanyi

szasanyi
félisten

Szép darab, minden bizonnyal teljesítménye is kiemelkedő lesz. De 1000db-os limitált kiadás.... hova fog jutni belőle, és mennyiért? :)

A valóság nem egy vélemény.

(#12) A.Winston

A.Winston
tag

Most ebbol nekem elso blikkre az jon le h annyira megse x*r az a gyari hutes, ha nem ert ez se el magasabb orajeleket. GN-es teardown alatt eleg flegman ecseteltek, de mar a 3 delta venti kapcsan feltunt, h lehet csak szinjatek. Ref-es vapor chamber design elmeletileg hatekonyabb mint a heatpipeok. Jo backplate alatt nincs pad sehol, de azt konnyu potolni.

[ Szerkesztve ]

HA-s hirdetéseim BP-en belül 2k-ért házhoz viszem.

(#13) yericho800

yericho800
tag

mi lessz értelmes áron, amire érdemes lessz váltani a 1080 :F
és ne egy vagyont adjak ki! :U

(#14) Balika911 válasza yericho800 (#13) üzenetére

Balika911
nagyúr

Az én fogalmaim szerint RTX 3070-re akár holnap is, de ha esetleg leírnád, hogy te mit értesz értelmes ár alatt.

(#15) yericho800 válasza Balika911 (#14) üzenetére

yericho800
tag

ha a 500 dolláros áron lenne még oké =151k :N
akkor a 1080 kártyára max 50-60k kéne dobnom.

[ Szerkesztve ]

(#16) A.Winston válasza yericho800 (#15) üzenetére

A.Winston
tag

1080 azért nem mai csirke. Hiába csökken lassabban az ára az életciklus végén, az esély is nő hatványozottan, hogy gari után beszarik és rádr*had és egyre kevésbé lesz eladható is ugyanez miatt. Hiba csak teljesítmény oldalról nézni az árazást.

[ Szerkesztve ]

(#17) yericho800 válasza A.Winston (#16) üzenetére

yericho800
tag

ezzel mire akartál célozni? nem ér 100k egy 1080? vagy annyiért nem tudom eladni?

(#18) A.Winston válasza yericho800 (#17) üzenetére

A.Winston
tag

Nem akarok hülyeséget mondani, nem tudom mennyi most a 1080 reális ára - bár én 2 éve adtam el 100k körül evga-sat - hanem, hogy új és használt vga-k árának összehasonlítása pusztán teljesítmény alapon nem reális.

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.