Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Ezt hívják úgy, hogy céleszköz.

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nehezen tudom elképzelni, hogy nem ég el a vezérlő, ha erre tényleg rádugnak 20 db USB 3.1-es eszközt.

***

(#3) Synthwave válasza ollie (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Poroltó a dobozban mellékelve. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Tigerclaw válasza ollie (#2) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

20db iPad Pro-t tölteni... :DDD

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Steve_Brown válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

20 db külső dokkolóba tett Velociraptorról olvasni be adatot egy SSD-re. :C

(#6) [K2]

Ha az a cél, hogy egyen elegendő USB3 port, akkor előlapi csatlakozó miért nem jutott a lapra...? :F

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Olyan vékonynak tűnik az a nyák... Meg ne görbüljön a sok USB alatt... :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Steve_Brown válasza kakuk.tamas (#7) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Ha megnézed... már a képen is görbének tűnik ;]

(#9) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nyilván megvan az a speciális terület, ahova kell egy ilyen alaplap, ezt nem vitatom, de csak a saját okulásom érdekében tudnátok példákat hozni hogy ki ennek a lapnak a célközönsége?

(#10) kakuk.tamas válasza Steve_Brown (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyébként igen. A jobb oldala/sarka mintha felfelé állna. De szerintem csak az ányék miatt látszik úgy.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) E.Kaufmann válasza DeFranco (#9) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Pl pendrive-okra sokszorosítani valamit, vagy USB-n keresztül programozható eszközök tömeges flash-elése?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#12) makoss


makoss
addikt

Léteznek már aktív USB Hubok is: [link]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#13) sb válasza makoss (#12) üzenetére


sb
veterán

Ebből kell 20db-ot rádugni és akkor rendben is vagyunk.
Port well.

(#14) Lacika112


Lacika112
aktív tag

"DC 12V input"

Nagyságrendileg, beleraksz egy 80 wattos procit (10 mag esetén 1.5X de számoljunk 80 wattal) 20 x 5volt x 1amper az usb

nem lennék annak a dc csatinak a helyébe :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#15) Steve_Brown válasza Lacika112 (#14) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Jézusom tényleg ez fix 12V-tal megy. Mutassatok már nekem egy olyan tápegységet ami fix 12V-on nem fog ennél betérdelni? Bedob az ember még mellég egy gtx1050Ti-t és fixen elmásznak a feszek. :C

(#16) Lacika112 válasza Steve_Brown (#15) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Jajám :D

Azon már elszaladgál pár amper, vgat direkt nem számoltam bele de az intel kazán már magába nem kevés és még 90 watt az usbnek ha kettőt le is számolsz bill-egér miatt.

Akadnak azért 180-200 wattos erőforrások hozzá de hááát...

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#17) Synthwave válasza Steve_Brown (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem 99 százalék, hogy emellé nem fognak 1050 Ti-t dobni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) Yodafon


Yodafon
senior tag

20*900mA=~18 Ampert vesz fel ha rákötök mindent? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

I'm gangsta!

(#19) makoss válasza sb (#13) üzenetére


makoss
addikt

Akkor az már ipariban nyomná, én olyan alaplapra gondoltam ahol max 3 USB csati van, és 1 db hub.
Nekem bőven elég lenne, nem biztos, hogy másban jó ez az alaplap :U

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#20) GodGamer5 válasza Steve_Brown (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

:D :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) #52931072 válasza Yodafon (#18) üzenetére


#52931072
törölt tag

A linken már egy dupla 12 voltos betáppal szerelt változat jön be. Érdekes, hogy a specnél egy szó sem esik az energiaigényről, pedig elég fontos adat a vásárlóknak. Valszeg nem kisker terméknek szánják, házi berhelésre.

(#22) Malák


Malák
aktív tag

Nem lett volna egyszerűbb egy dualslotos pcie kártyát fejleszteni ehelyett?
Arra ráférne 10db simán és akinek 20 kell, az vesz mégegyet, erre a lapra meg elég lett volna 5-10db + 2db pcie hely :D
Persze annak nincs hírértéke és ahhoz gondolkozni kell, ez meg így egy készmegoldás egy nagyon edge case-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.