Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Neoteric

Neoteric
(addikt)

Akkor ennyit arról, h azért jó az xbone drm-e h olcsóbban tudják adni a játékokat. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#2) Def26

Def26
(félisten)

Akkor ezek szerint elmondható, hogy nem változnak a játék árak. Sztem mindenképpen jó hír.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#3) Jakesz válasza Def26 (#2) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Remek hír.

(#4) danikollar válasza Def26 (#2) üzenetére

danikollar
(őstag)

Ez jó hír, de mondjuk az igazi az lett volna, ha azt mondják, hogy olcsóbb lesz. (Tudom ez csak ábránd. :D)

(#5) Spancho

Spancho
(senior tag)

Lehetne azért olcsóbb. :D
Magyar szemmel szerintem még mindig drágák a 15-18k-s játékok.
1-2 játék évente talán elmegy ,de nem a mi pénztárcánkhoz szabják az biztos.
A letölthető játékok remélem olcsóbbak lesznek. (ott ugye nincs szállítás ,dobozolás ,dvd költség stb...)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#6) Szaby59 válasza Spancho (#5) üzenetére

Szaby59
(veterán)

Sajnos mintha ezt -platformtól függetlenül- valahogy elfelejtenék (bár lehet az az oka, hogy sorozatgyártásnál az egy darabra eső költség elenyésző)...
Gyakran az online boltban még drágábbak mint dobozosan, ehhez mondjuk az árfolyamváltozás is hozzájárul.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin: szaby59

(#7) sz.balazs.95 válasza Szaby59 (#6) üzenetére

sz.balazs.95
(veterán)

én úgy vettem észre, hogy mintha a 3DS játékok (letölthető formában) egyre olscóbbak lennének.
tehát nem teljesen platformfüggetlen.
az viszont igaz, hogy nem annyival olcsóbb, mint amennyivel annak kéne lennie - de ha meg sokkal olcsóbb lenne, akkor saját maguk konkurenciái lennének, mert dobozos kiadást alig vennének.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) szben05 válasza Spancho (#5) üzenetére

szben05
(tag)

Nem feltétlenül, a Playstation Store tele van 19-21 ezres címekkel.

(#9) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Ez egy jó hír.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) gianni85 válasza Spancho (#5) üzenetére

gianni85
(veterán)

Ott meg ráverik a userre a storage, szerverek és a hálózat költségeit.

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#11) Raysen623 válasza Spancho (#5) üzenetére

Raysen623
(addikt)

Imádom mikor minden egyes alkalommal leírjátok a következő gondolatot:
"nem a mi pénztárcánkhoz szabják az biztos"
Kérdem én: miért nem képes ez az ország végre eljutni oda, hogy ne legyen ez probléma? Mi az akadálya??? Meddig kell még erre várni??? Miért fogadjátok ezt így el ahogyan van???
Nem a játékok árával van a baj, hanem a magyar fizetésekkel és körülményekkel, mind a gazdaságban, mind az emberek fejében!!!! :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) mrhitoshi válasza Def26 (#2) üzenetére

mrhitoshi
(veterán)

Annak fényében, hogy nem korlátozzák a játékosokat a játékok eladásában, nem rossz, de igazán nem is jó.

Platformok: PS4~PC~W10

(#13) boost válasza gianni85 (#10) üzenetére

boost
(addikt)

Nem azmiatt drágább a neten,
hanem mert a retailerek (Bestbuy, amazon, stb) kijelentették, hogy nem árulják az adott cég lemezes játékait, ha nem tudják olcsóbban árulni, mint neten. Ès a konzolgyártók kiszolgáltatottak, mert nagyon sok helyen nincs lehetoseg 25-50GB letöltésére, és az emberek szeretnek tárgyat venni, nem digitális tartalmat. Pl Tomb Raider letöltese húsvétkor nálam is 25 óra volt.

(#14) ViZion válasza Spancho (#5) üzenetére

ViZion
(félisten)

+1
PS3 vételtől is a drága játék árak tartottak vissza... inkább kölcsönkértem gépestől :)
PC-re azért 1-2 éves nevek már 2000 Ft-től vannak, ami azért barátibb. Itt a régebbiek ára sem szokott sokat esni. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) gianni85 válasza boost (#13) üzenetére

gianni85
(veterán)

Nincs is meg a megfelelő hátterük a cégeknek hozzá. Boxon GoD játékok nekem is rengeteg ideig tartottak míg lejöttek. A netem sebességét még csak hozzávetőlegesen se karcolták. És ott DVD9 méretről beszélünk legtöbb esetben maximum.

(#16) Xaels válasza ViZion (#14) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Csak sajnos azoknak a 2000.- os gémeknek a 75% újonnan sem ért volna többet. Nem kell amúgy minden játékot újan premierkor megvenni és akkor PS-en sem 14k egy játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Ps Vita

Ps Vita
(őstag)

Szipi-szupi hír :R

(#18) boost válasza gianni85 (#15) üzenetére

boost
(addikt)

Azért a Steamnek valahogy mégis mu"ködik. Okos dolgokat vezetnek be, pl aki elore megveszi, az ido"ben letöltheti, így elkerüli a "csúcsforgalmat".

(#19) gianni85 válasza boost (#18) üzenetére

gianni85
(veterán)

Nem vágom annyira a Steam-et, csak pár indie cuccom van ott. Az írottak alapján tanulhatna a Sony és MS tőlük.

(#20) amazingatech válasza Raysen623 (#11) üzenetére

amazingatech
(csendes tag)

Én így értelmezem amit írtál:
"A játékok árához képest túl kevés a fizetésem, de ez nem a játékok hibája."

Ha pedig ezt írom:
"A fizetésemhez képes ezek a játékok ku?x# ki(#+{$]] drágák, és ez nem az én hibám."
-Akkor ez helytelen?

Szerintem a kettő ugyanannak az érmének a két oldala, abban pedig semmi baj nincs, hogy mindenki a saját körülményiből indul ki.

Az ég tiszta, a föld zavaros...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.