Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A Piston család

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

3-at használom, edzésen, mert ott csak a tüc-tüc megy. Döbbenet milyen szépen szól, és abból a pici hangszóróból hogy jönnek ki ilyen mélyek, azt nem tudom, de marha jó kis cucc.

(#2) csasaKKP válasza ncc1701 (#1) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Banggoodon most épp Xiaomi hét van, és pár százalékkal olcsóbban beszerezhetők a fülesek is. :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#3) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem is volt 2 és jelenleg egy 3-at használok. A 2 szerintem izolációban jobb, de a 3 SOKKAL kényelmesebb és a mélyek is szebbek, kiegyenlítettebb a hangszín. Szerintem nagyon jó vétel mind a kettő a maga árkategóriájában. Amúgy lassan én is Mi gyűjtő leszek, van Hongmi, Mi Pad, power bank, plüss (ajándék volt), piston 2-3 és úton van egy xiaomi controller.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) Viktor77 válasza csasaKKP (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Köszi, hogy szóltál, rendeltem is egy 3-ast. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Drenadar


Drenadar
veterán

én nem bántam meg a youthot, állítólag csak a ház rosszabb minőség, vagyis sztem egy műanyag is tud jó lenni és ez az... a kábele meg állítólag jobb mint a sima verziójé, nálam tényleg nem nagyon gubancolódik (és egyszerűen csak belegyűröm a zsebembe).

Ennyi pénzért, nagyon jó....

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Akkor nem éri meg a majdnem 2x árat a sima 3? Még soha nem volt ilyenem, nekem a lényeg, hogy hangosan és jó erős agyonvágós basszust kapjak.

(#7) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Én még másfél hete rendeltem a banggoodról (akkor is pont Xiaomi leárazás volt) egy 10A-es külső akksival egyetemben, amiből egy már van itthon és tegnap rendeltem még egyet egy barátomnak. Már nagyon várom, hogy jöjjön az a postás :K
Jelenleg egy Sony MDR-EX50LP típust használok, ami szintén szépen szól, kíváncsi leszek a különbségekre.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) nemlehet válasza kmisi99 (#6) üzenetére


nemlehet
őstag

Nézd mivel a 2x ár is max 6000 Ft szerintem inkább az alapján dönts, hogy melyik tetszik jobban. Nekem nincs youth-om de többen állítják, hogy a hang ugyan olyan. A kialakítása szerintem jobb a simának és szerintem szebb is. Annak se gubancolódik a kábele, ez a kevlár elég jó.

Amúgy a piston 2-nek erősebb a V karaktere, abban véleményem szerint erősebb a basszus, mellbevágóbb, de a középtartomány kicsit gyengébb.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) KaiotEch válasza kmisi99 (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

4300HUF, én nem gondolkodnék nagyon a youth és a sima között...

(#10) egykettő


egykettő
aktív tag

Frankón nem trollkodás de aki ennek a vásárlásában gondolkodik érdemes meglesnie ezt JBL T100A innen. Van több színben, faszán szól, gombnyomásra indítja a mediaplayert és ha megtörik a kábele, a mediamarkt garancia kurvajó, szó nélkül cserélik, 2 év gar van rá, kb. örök élet+2 év :D

(#11) csasaKKP válasza egykettő (#10) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ezzel pont van tapasztalatom, szóval nagy kár volt megemlíteni: sehol sincs a Piston 3-hoz képest hangzásilag mérföldekre van szerintem, és anyagminőségben is veri. Megtanultam egyébként, hogy a nagy márkáktól (Sennheiser, AKG is) nem szabad olcsót venni, mert a márkát megfizeted, a minőséget nem. Merem állítani, hogy olykor ugyanebben az árkategóriában pl. egy Philips jobb választás lehet. :K

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#12) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pár napja jött meg a Youth, a 3-ra még várok, remélem az is hamar ideér. A Youth elég szépen szól, pedig 2k-ért abszolút nem vártam semmit, nem volt még Xiaomi fülesem.

(#13) egykettő válasza csasaKKP (#11) üzenetére


egykettő
aktív tag

Hmm. Nekem nem volt összehasonlítási alapom, de érdekelne, a végén lehet én is rendelek

(#14) csasaKKP válasza egykettő (#13) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Érdemes kipróbálni, én először ismerősömét próbaltam ki, azonnal megtetszett. Ha van lehetőséged te is teszteld, vagy ha nem, akkor kezd a legolcsóbbal: a Youth Edition ~2000 HUF-nak megfelelő dolcsiért kapható, ami bagó, vagyis ha nem tetszik, akkor sem nagy pénzkidobás, sőt, vevőt biztos találnál rá. :R

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#15) Viktor77 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor rendeltem meg, mikor a fenti hsz-t írtam. Ma meg is jött.

Szintén EX50-et váltott. Elsőre több a mély, de nem megy a többi frekvencia rovására.
Z3C-t vezérli, hangerő, számléptetés, Google keresés.

Írok még többet is késöbb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) Szoszo94 válasza Viktor77 (#15) üzenetére


Szoszo94
őstag

Több a mély? Azt hogy csináltad? Nálam a Sonyban több a mély, de a Xiaomiban tisztább, nem huppog, illetve a többi tartományban is egyenletesebb és szebb a hangkép. Elektronikusra használom tovább a Sonyt szerintem, de minden másra ott a mastercard Xiaomi :K
Igaz, én a Youth-ot rendeltem.

Jhonny06: ha megjött a dobozos, megnéznéd, hogy van-e köztük különbség hangban? :R

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#17) Viktor77 válasza Szoszo94 (#16) üzenetére


Viktor77
titán

Ma volt időm hosszabban hallgatni. Jóval több a mély, tisztább, és mélyebbre lemegy, késöbb torzít.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) Szoszo94 válasza Viktor77 (#17) üzenetére


Szoszo94
őstag

Érdekes, biztos ugyan arról a Sony EX50LP-ről beszélünk? Próbáltam tabon, gépen, telón többen is, mindenhol több volt a Sonyban a mély, viszont a Sziámiban tisztább a hangkép.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#19) Viktor77 válasza Szoszo94 (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Biztos.

Most feltettem egy másik romot a telefonomra, mert az alap romok nagyon halkak.
A Sonyban full hangerőn nem tudtam felnyomni a Clear Bass-t fullra, mert torzít, ez meg kiröhög, hogy "csak ennyit tud a telefonom?", bírna még többet is, baromi jól szól.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) Szoszo94 válasza Viktor77 (#19) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én mondjuk nem használok EQ-t, sem mást ami beleszólhat, de nekem így is mélyebbnek tűnik a Sony - pedig gépben Asus Xonar DG hangkártya van, ami nem egy integrált csipogó :D
Majd megnézem EQ-val is, mert tényleg érdekel, hogy Nálad miért van az, amit írsz és nálam miért van fordítva :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] A Piston család
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.