Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

ingyen felhőt mindenkinek és akkor nem kellenek ezek a KSz termékek.

(#2) nebulo


nebulo
tag

Tárolnék én sok mindent felhőben, csak családi fotókat/videókat meg az 1000 darabos bakelit gyűjtemény digitalizált változatát nem. Előbbieket, mert az miért lenne fenn valahol, másodikat pedig, mert falnak mennék ha mégis eltűnne valami miatt. Tudom, a felhő állítólag biztonságosabb, de... szkeptikus vagyok no.

Felhőnek ott van értelme szvsz, hogy streaming zene/film/játék és oktatás/munka dokumentumok tárolása, de magán adatot semmi pénzért nem tárolnék fenn.

A BD-írók ilyen szempontból még jobbak a DVD-nél, az adatsűrűség miatt, csak hát az író és a média ára, az messze magas, és nem is fog nagyon lemenni ezzel az új cumulus-kodással.

[ Szerkesztve ]

(#3) yknarf


yknarf
tag

jól néz ki

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszenek remélem ez már USB 3.0 és tényleg mindeníró. Úgy 25-30 ezret megérne nekem is. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nagyon fain:) csak kár hogy nem szívótárcsás :F (rem jólmondom:D)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) pusszycat válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az load in-est jelent? :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) FRENK1988 válasza pusszycat (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

azaz:) Köszi:R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) #06658560 válasza lujó55 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az ingyennettel stabilan mi a helyzet?

#2: részemröl maximum azt, aminek az értéke számomra nullához konvergál. Cég esetén dettó.

(#9) TESCO-Zsömle válasza pusszycat (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Slot-in, vagy Slot load, és a legnagyobb hátránya, hogy csak teljes formátumú 12cm-es lemezeket eszik.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) TaaT


TaaT
veterán

vmiért eszembe jutott régen a kínai piacon árult Pionear nagyovál kocsi hangszórók :D

Give them hell Ukraine!

(#11) Stifler93


Stifler93
tag

Kár, hogy csak USB 2.0-ás, azért ilyen mennyiségű adat írásáhiz már illene az USB 3 :(

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nem is tudom kell-e ma még belső eszköz, lehet egy ilyet kéne venni és kész.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) pusszycat válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

azaz :) Köszi :R

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Radványi


Radványi
aktív tag

En mar 2 eve vettem egy ilyet csak az meg sima dvd iro volt se laptopba se asztali gepbe nem hasznalok mar ha megis kell eloveszem a kulsot azt kesz. Persze mindenkinek masok az igenyei.

(#15) M107


M107
addikt

:R

Hajrá Pio :)

Tetszik bár nekem van belsőm, de munkahelyemre jó lenne zenét s filmet nézni róla.
+ hogy még ír is :)

Bár az XL lemezek még nagyon drágák s egy darabig szerintem még azok is lesznek.
S az asztali lejátszók sincsenek felkészítve még rájuk, Pedig 100-128 Gb :)

Mindkettő mentés pártolom a HDD és a Blu-ray-t is, főleg hogy már jó minőségű etalon Pana lemezt 370-350 Ft is lehet kapni. (25Gb).

Bár árban ott van mindkettő 2TB HDD és a 80 Db Blu-ray, de ha adat veszik akkor 2TB helyett pl csak 25 Gb vagy 50 Gb, bár ha normálisan van kezelve a HDD akkor max 1.5-2% az adatvesztés persze minőségi psu mellett.
Lemeznél még nem mérték ki majd kb 3-5 év múlva.

BD-R előnye, hogy hordózható bár + lejátszót igényel ami a Hdd-ben megvan főleg ha van média lejátszód,
Persze külső házad, vagy a médialejátszóba szereled be.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#16) FRENK1988 válasza TESCO-Zsömle (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát én elég ritkán találkozom kisméretű lemezzel. Eddig csak a WiFi kártyámhoz adtak olyat

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) Viktor81 válasza M107 (#15) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Ha megkerlek, lennel olyan kedves, hogy elarulod nekem, hol lehet irhato BD-t (foleg Panat) szerezni 400 Ft-ert ? En most megorultem, elkezdtem keresni de 2000 alatt nem talaltam semmilyet (Pana pedig 2500)

Elore is koszonom !
Viktor

(#18) #06658560 válasza FRENK1988 (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Anno a siemens telómhoz olyat dtak, -cd-t- s lehetett venni egy cégnél szív alakú "korongot" is. De láttam téglalap és kör szerelemgyerekét újság mellékleteként valami recovery linux cuccokkal megtöltve, meg névjegykártyá formájút is. Mindet kis méretben.

(#19) M107 válasza Viktor81 (#17) üzenetére


M107
addikt

:R

[link]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#20) keopsz válasza pusszycat (#4) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

ippeg 100 euró.. :)

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.