Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) fatpingvin válasza Alogonomus (#26) üzenetére


fatpingvin
őstag

én már sokkal inkább az InnoSilicon-tól várom a változást, amit az intel csinál a dGPU fronton az szerintem már a közröhej kategória, évek óta megy a hype hogy na majd intel videokártya... az elején én is lelkesedtem, ugyanis az intel szoftveres hátterében még nem csalódtam, de a hardver sehol.

csúcskártya vagy nem... engem eléégggé bosszant hogy a feature card kategória ennyire kikopott, ha alsóbb kategóriás kártyát akarsz akkor konkrétan csak a régiek paradnak. a nvidiának mikori a legutolsó low-end dGPU-ja? ez a 1030-as lenne.

Most az AMD is csinált valamit ami az alsóközép kategóriát célozza, én kifejezetten örülök neki hogy ezen a szeleten is van végre valami korszerű technológia.

a high-end hajkurászása szerintem butaság, játszódásra vegyél vissza az igényeidből és nem fogsz csalódni meg folyamatosan bosszantani magad hogy jaaaj drága a vas. a számlát meg tessék benyújtani a fejlesztőknek hogy lesznek szívesen elkezdeni optimalizálni.
azt kéne belátni végre hogy nincs ilyen hogy bányász meg gamer kártya, egy és ugyanaz, a GPU alkalmas számítási feladatokra, viszonylag elemiekre, ha az egyikre jó akkor a másikra is, sőt talán kicsit fordítva is, a graphic pipeline végét lehagyva gémelni nem lesz alkalmas de bányászni továbbra is, tehát maximum gémer-álló bányászkártyákat lehetne gyártani, fordítva nem.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.