Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freeapro


freeapro
senior tag

kéne

(#2) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

KF? Csak kíváncsiságból kérdem, muszáj majmolni a hülye angolszászokat a rövidítési mániájukkal?

Vagy csak abban reménykedtek, hogy mások is rákattintanak a cikkre, hogy megtudják mi a franc az a KF hátfal? Az meg tiszta haszon, nem igaz?

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#3) xtremetuning


xtremetuning
addikt

2 pieces pls.... ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#4) bteebi


bteebi
veterán

Kettőt kérek, hogy legyen egy tartalék is! :U Nem sok fotósnak lehet (lesz) majd ilyen gépe :U.

#2: A felvetés jogos. Én is értetlenkedtem rajta, hogy mi az a KF, bár nem ezért néztem meg a cikket :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) freeapro válasza VaniliásRönk (#2) üzenetére


freeapro
senior tag

Közép Formátum

(Ami igazából ma a nagy formátum. :) Kicsit összementek a dolgok, mert filmes gépen a "kisfilm"-et használtunk normál formátumként, ennél a digit korszakban még kisebbek lettek a szenzorok (APS-C) és ma a "kisfilm" formátum a "nagy" fullframe (FF) a digit világban. Mostmár érted? :P )

(#6) #06658560 válasza bteebi (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akkor négyet, másképp nem lesz belőle sztereogram kép?

(#7) tabu3x


tabu3x
tag

Azt a 14 FÉ-t vajon a teljes ISO tartományban tudja...? :F

(#8) Marseille199 válasza tabu3x (#7) üzenetére


Marseille199
senior tag

Kétlem. A KF ( ;] ) hátfalak sohasem a magas isos teljesítményükről voltak híresek. Bár a fene tudja, végül is cmos lesz..

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#9) polika válasza VaniliásRönk (#2) üzenetére


polika
senior tag

Fotósok közt mindenki így hívja...ugyanolyan szakzsargon mint a CPU, GPU stb. Én is fotózom KF géppel, igaz az még az eredeti roll filmes megoldás, de ennek ellenére ha van idő pepecselni akkor nagyon kellemes képeket lehet vele csinálni, és a felbontás is egész korrekt a sima 24mm-es filmhez, vagy akár egy modern digihez képest is.

(#10) Deadzone41 válasza tabu3x (#7) üzenetére


Deadzone41
őstag

kizárt

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gpoy selfiere ideális ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.