Hirdetés

2019. december 5., csütörtök

Gyorskeresés

(#51) TESCO-Zsömle válasza gyulank (#50) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Azért én kíváncsi lennék arra az épületre/gépészeti rendszerre...

(#52) #29810176 válasza TESCO-Zsömle (#48) üzenetére

(törölt tag)

Lehet építeni 30000W-os gépet is, csak pénz kell rá.

(#53) gyulank válasza TESCO-Zsömle (#51) üzenetére

gyulank
(addikt)

Mert? Hány W/m3-el számoltál? Mondjuk van 40m2 2,5m belmagassággal, ami 100m3 *30=3kW, ami nem azt jelenti, hogy annyi kell, hanem, hogy annyi akkor is elég, ha nagyon hideg van. Ezenkívül sütheti egész nap a Nap, akár be is süthet, és lehet felsőbb szinten, ahol közelebb van a Naphoz :D ezért melegebb van.
Az más kérdés, hogy lehet, hogy ritka az ilyen lakás, de a gépemmel, monitorral, erősítővel együtt se igen fogyaszthat többet 200W-nál és lehet, hogy ez nem alakul át teljesen hővé. Mindenesetre a 2kW-os gépek se biztos, hogy olyan elterjedtek, hogy mindenki beleszámítsa a szobák fűtésébe.

GA-G31M-ES2C(1.x)+E8400+4GB Windows 10 H 1809/17758.1 x64 Ubuntu Stúdió 20.04 x64

(#54) flashpointer válasza gyulank (#53) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Jobb házakba már azt is beleszámolják hány ember van otthon mert azok hője is számít : )
TESCO-Zsömle
Azért viszik azokat a kazánokat mert a sok szar kockaházba egy ablakot nem cserélnek ki 50 éve és kell a kakaó.

(#55) demagóg válasza tornas (#46) üzenetére

demagóg
(aktív tag)

Na akkor még egyszer, ha majd valóban tudod, hogy hogyan is működik egy PC táp áramköri szinten, akkor szívesen diskurálok veled. Akkor majd nem írsz ilyen hülyeséget, hogy kiegyenlítő áram. (Egy lezárt diódán!) Addig szerintem ne fárasszuk egymást, nincs energiám hülyeségekről vitatkozni. Meggyőzni meg pláne nem akarok senkit. És ez nem az a fórum, ahol elmagyarázom, hogy hogyan működik egy táp nem csak általánosságban. Remélem, azért PC-be tápot még nem terveztél, mert ahhoz még sokat kéne tanulnod. Ez nem bántás, csak az alapján mondom amit írtál. De a szervizt már rád merném bízni, betanítás és gyakorlás után.

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#56) tornas válasza demagóg (#55) üzenetére

tornas
(őstag)

"Na akkor még egyszer, ha majd valóban tudod, hogy hogyan is működik egy PC táp áramköri szinten, akkor szívesen diskurálok veled. De a szervizt már rád merném bízni, betanítás és gyakorlás után."

Beférsz te egyáltalán az ólajtón az arcodtól? :))

"És ez nem az a fórum, ahol elmagyarázom, hogy hogyan működik egy táp nem csak általánosságban."

Minek írtál ide egyáltalán bármit is? Told csak el inkább a bringádat... :U

És még valami, nem ganajoztunk együtt és nem is szeretnék. És légy oly kedves, ne is írjál nekem te semmit sem (ha ilyen stílusban teszed, akkor inkább senkinek se). Köszöntem! ;)

Részemről OFF vége!

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.