Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D.Va


D.Va
senior tag

Ideje volt már. A 4 éve megjelent (belépő) A6300-nak épp azért volt kiemelkedően jó (más, drágább 4k full frame gépeknél is élesebb képe [nem jobb, hanem élesebb!]) mert a 6k szenzorról downsampling-ezte le 4k-ra a videót. Jó sokat kellett várni a valós 6k rögzítésre...
(Persze gondolom eddig nem volt hozzá megfelelő proci...)

[ Szerkesztve ]

(#2) p_adam válasza D.Va (#1) üzenetére


p_adam
addikt

+kodek+elegendően gyors memóriakártya+aktív hűtés, szenzor stabit eltávolítva (és még így is túlmelegedhet)

(#3) aginor


aginor
addikt

Jó Isten, ez a 10-25 óriási! :Y Olyan, mintha adapterezett FF objektív lenne a gépen.. :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#4) p_adam válasza aginor (#3) üzenetére


p_adam
addikt

A közkedvelt Sigma 18-35/1.8 SpeedBooster kombinációval érdemes összevetni, ahhoz képest kisebb és könnyebb, jobb átfogású, jobb AF, valószínű sokkal élesebb is, persze az előbbit se kell temetni, ha a legnagyobb fényerő, mechanikus élességállítás vagy az alacsonyabb ár a fontosabb.

(#5) aginor válasza p_adam (#4) üzenetére


aginor
addikt

Nem azt mondtam, hogy nincs létjogosultsága, csak azt, hogy baromi nagy. :) Meg mondjuk kb. kétszer annyiba kerül, mint az általad említett Sigma.. :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6) zolem válasza D.Va (#1) üzenetére


zolem
aktív tag

Belépő?! Miért is? Ja a kazánházba! :DDD

にんじん

(#7) total90


total90
veterán

Szerintem lesz 6k a nyitó ára gépnek...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) aginor válasza total90 (#7) üzenetére


aginor
addikt

Úgy érted, hogy 1misi+6k? ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#9) p_adam válasza aginor (#5) üzenetére


p_adam
addikt

Persze, de a Metabones SpeedBooster sincs éppen ingyen (persze, van olcsóbb is, ami persze gyengébb is)
Itt tényleg az átfogás az, ami a legjelentősebb megkülönböztető tényező, teljesen más, ha 10mm-ről indul.

[ Szerkesztve ]

(#10) D.Va válasza zolem (#6) üzenetére


D.Va
senior tag

Jó, igaz nem az a belépő, hanem ez: ;]

De viccet félretéve, ha nem is belépő, de a középkategóriának az a6300 a legalja.
Egyébként sok tesztet néztem, és sokaknál nem volt az a6300-nál sem melegedés probléma, az a6500/6400-nál meg egyáltalán)

[ Szerkesztve ]

(#11) D.Va válasza total90 (#7) üzenetére


D.Va
senior tag

A GH5 és GH5s van 6-800 körül, és ez az új már full frame. Lesz az 1 misi fölött, sztem olyan 1,2M.

[ Szerkesztve ]

(#12) madgie válasza D.Va (#1) üzenetére


madgie
titán

FF lapkát azé' kicsit nehezebb lehűteni.

(#13) rednifegnar válasza aginor (#5) üzenetére


rednifegnar
senior tag

annyira azert nem nagy mint valojaban, 690g es 13cm hosszu. csaloka a kep mert kezben kene latni. azert ez egy brutal kepminosegu cucc, ahogy igerik, f1.7, 17 elem, ebbol 3 aszferikus, 4 meg ed lencse, impressziv a speckoja.

A camera does not make art, the artist makes art.

(#14) p_adam válasza rednifegnar (#13) üzenetére


p_adam
addikt

Itt van kézben is

(#15) M107


M107
addikt

:R

Iphone-nál jobb a kamerája ?
Vagy legalább lépést tart vele ?

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#16) total90 válasza aginor (#8) üzenetére


total90
veterán

6k€-ra gondoltam ...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.