Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Nem tudom. Az egyetlen indiai akit ismerek, Rajesh Koothrappali az iphone-t használ.

(#2) b. válasza mjani1172 (#1) üzenetére


b.
félisten

nem feltétlenül az ismerőseidről szól a kimutatás, meg hát nem is hiszem hogy ez mérvadó a fenti eladási statisztikával kapcsolatban, hogy az egyetlen indiai akit ismersz szifont használ. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Hihetetlen, egy orszagban ami olyan gazdag, hogy az egy fore juto gdp 1/7 resze a magyarnak, jobban fogy egy 450euros telefon, mint egy 1000euros. Szinte el se hiszem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) Reverend válasza b. (#2) üzenetére


Reverend
tag

Valószínű nem ismered az Agymenők sorozatot, azért nem jött le, hogy poénnak szánta...

(#5) b. válasza Reverend (#4) üzenetére


b.
félisten

akkor bocsánat , valóban nem követem ,de mondjuk így utólag visszaolvasva leeshetett volna, hogy poén, még jót is mosolyogtam rajta :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) A.K. válasza mjani1172 (#1) üzenetére


A.K.
tag

ja, őt én is ismerem

(#7) somogyib válasza mjani1172 (#1) üzenetére


somogyib
őstag

Én meg csak Srínivásza Rámánudzsant ismerem, de ő még vezetékes telefont használt. :D

(#8) SkyLine3000 válasza -Skylake- (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Mert kb. így is annyi mocskosul gazdag ember van náluk, mint Magyarország egész lakossága. Ha nem több...

(#9) Jeanne d'Arc

Érdekes, mert az ára azért szökkent szépen felfele, de így is népszerű, meg persze nem is rossz telefon.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) azbest válasza -Skylake- (#3) üzenetére


azbest
félisten

tudod a statisztika szerint annyi. Csak közben 1.4 milliárd ember között van pár száz millió, aki megengedheti magának. Vannak olyan államaik, amelyke finn és norvég szinten futnak, de van ami meg a legutolsó elveszett afrikai államén. [link]

(#11) NandorHUN válasza mjani1172 (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Akkor valoszeg téves lesz a felmérés és india 100% iphone-t használ.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.