Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #30610944 válasza Edge (#50) üzenetére


#30610944
törölt tag

A ember kifizet egy rakás pénzt és túlzó amit elvárok? Akkor hogy hogy Google megcsinálja? Nokia is, Essential, meg az összes Android one termék?
És honnan veszed hogy a többséget nem érdekli? Csináltál közvélemény kutatást?
Google minden gyártónak időben kiküldi a csomagot csak a gyártók csücsülnek rajta, mert abba nincs pénz hogy egy csapatot ráállítsanak akik csak a frissítésekkel foglalkoznak inkább kiadnak még ezer ugyanúgy kinéző telefont mert az eladásokból van pénz. De hosszú távon ezzel felhasználókat veszítenek mert úgy fogják érezni nem fontosak már. Kb. olyan ez mint vásárlás előtt a csillagokat lehúzzák, fűt fát ígérnek azt miután megvetted, pápá ott az ajtó, ne gyere vissza.

(#52) Edge válasza #30610944 (#51) üzenetére


Edge
veterán

Nem olyan vészes a helyzet mint aminek próbálod beállítani:
Latest OnePlus 7 Pro update adds August patch ahead of Google Pixel, assorted fixes
Szóval van amikor "véletlen" gyorsabbak mindenkinél. ;)

Ja a másik, van pár xiaomis kollégám akik a főverziónak is örülnek nemhogy secupatchnek, erre értettem.
De hogy mindezt miért a onepluson akarod elporolni azt nem vágom, bármelyik másik gyártó topikjába beírhatnád a csalódottsagodat a felsoroltakon kívül.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#53) #30610944 válasza Edge (#52) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mert volt és még van is OnePlus-om azért ideírtam.
A 7 Pro-val ne gyere mert idei telefon, jó hogy gyorsan megkapja az első rendszer frissítést. A következő már nem lesz ilyen gyors ebben biztos vagyok.

(#54) *Mukeey* válasza #30610944 (#42) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Milyen Nokia, miről beszélsz?
A szoftverük egy hulladék, hiába AO, késnek ezerrel, majd kiadnak egy bugos sz.rt. Volt Nokiám, akartam tiszta szívből szeretni, de ne is haragudj, ha valaki késik a bizt. frissítésekkel, főverziókkal, akkor az pont a Nokia.

A OP se igyekszik, de legalább belátható időn belül kinyomják, normális állapotban. Nézz körül a piacon, ki támogat 2év után normálisan szoftvert, mielött trónra emelsz bárkit is. Nokia topikokat ajánlanám még figyelmedbe. :R

OP gyári fórumát meg felejtsd el, hiszérikus indiai kisgyereket sírnak, hogy nem day0 jött a Q!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#55) #30610944 válasza *Mukeey* (#54) üzenetére


#30610944
törölt tag

OP elég rendesen elszarta annó a OP 3T-m frissítését mind kétszer. Tavaly is meg idén is. Ráadásul még késtek is vele.
Egy szóval nem mondtam hogy a Nokia tökéletes de náluk nem kell könyörögni, hanem magától értetődő hogy jön. Mondhatnám akár a Pixel vonalat is. Ott is elrontottak nem egy update-et de nem kellett hónapokat várni hogy orvosolva legyen a baj.
Nem értem mit nem lehet ezen érteni.
Nem kell védeni a OP-t, nem támadók csak tényeket írok le.

(#56) *Mukeey* válasza #30610944 (#55) üzenetére


*Mukeey*
addikt

40+ vagyok, a legelső telók óta, 1995ben vettem mobilt. Úgy un-bloc az OP szoftvere a legjobb jelenleg (szerintem) android vonalon. A 3t meg lassan 4éves készülék és 9en fut. Nem vagy vele elégedett? Nézz meg egy S8-at, milyen frankó a szoftverje, vagy egy 3éves Huaweit. Hidd el, pont lex.rom, mi van a készülékre írva, iPhone, OP vagy Samsung. Ha jó, akkor jó. Ha szar lesz az OP, akkor keresek majd mást.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#57) Blizzardking válasza #30610944 (#55) üzenetére


Blizzardking
őstag

Egy szarabb telefont használsz szarabb rendszerrel, csak hogy meglegyen az illúziód hogy fontos vagy, és telipicsogod a fórumot hogy nem mindenki Pixel meg android one?
Neked egy kutyára lenne szükséged, vagy egy pszichológusra. :DDD
(Olcsóbban meg is úsznád). ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#58) Norbi. válasza Blizzardking (#57) üzenetére


Norbi.
őstag

:DDD :DDD

(#59) #30610944 válasza Blizzardking (#57) üzenetére


#30610944
törölt tag

Van egy OP 3T-m, egy Nokia 7 Plus, Pixel 2XL es egy Pixel 3a-m. A Nokia csak egy pot telefon.
Attol, hogy leirtam a velemenyem, meg nem kell kardoskodni. Ha nem tudsz erdemben hozzaszolni csak szemelyeskedni, akkor inkabb ne. Koszonom.

Ertem en, nektek igy jo ahogy van. Ennyi.

(#60) *Mukeey* válasza #30610944 (#59) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Na pont a N7+ egy ipari hulladék, főleg a szoftverje. Használtam elég sokáig...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.