Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vacs


vacs
veterán

A 3/3T-re májusban jött tavaly a pie, ezek alapján 5/5T-re is így várható (ami épp a második negyedév).
Ez még belefér, sőt korrekt hozzá állás, bár én addig biztosan ki fogok próbálni pár custom romot! :))

(^)(>.<)(^)

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyjából egyidőben az S9-cel
-1 év :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Anno az OP5 Android7-tel jelent meg. Ha megkapja az A10-et akkor az már a 3. főverzió frissítés lesz. Ez flagship kategóriában minden gyártó számára követendő példa szerintem.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) vacs válasza Obyboy (#3) üzenetére


vacs
veterán

És tényleg!
Android 7 Nougat-al jelent meg az 5/5T, tehát a jövő tavasszal érkező android 10 az már a harmadik főverzió, ez azért igen! :Y

(^)(>.<)(^)

(#5) zizidor


zizidor
senior tag

"amihez már eddig is olyan nyalánkságok tartoztak, mint az olvasómód, a DC villogáscsökkentés, a gesztusvezérlés vagy a sötét téma"

Szerencsére olvasómód, gesztusok és sötét mód már a Pie-ban is van. :))

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#6) enginev3.0 válasza zizidor (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pont erről is szól a komplett mondat :K

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7) atike


atike
nagyúr

Jó példa. Bár követnék a többiek...

(#8) moordavid


moordavid
aktív tag

Igen kiváló gyártói hozzáállás. :C

"Like tears in rain."

(#9) gattolino


gattolino
senior tag

Nekem 5T van és a DC villogáscsökkentés azt nem tudom hogy megkapta e, ugyanis én nem találtam ilyet. Valaki tud segíteni hol találom?

Vivo X90 Pro Plus

(#10) Djay válasza gattolino (#9) üzenetére


Djay
csendes tag

Én sem találom a sima 6-ban sem, szerintem elírták a cikkben.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#11) Cifu válasza Obyboy (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az OP3/3T a csúcstartó, 4 főverzióval (Android 6.0.1 -> Android 9.1).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) EnterR


EnterR
veterán

Na és a nagyok? :))

PSN ID: marquuard

(#13) -FreaK- válasza Djay (#10) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem Beta verzión van, nem tudom, hogy a stabil ágon is elérhető-e már. Itt található: beállítások/segédeszközök/OnePlus laboratórium/DC dimming

(#14) vacs válasza Cifu (#11) üzenetére


vacs
veterán

Ezt számold újra ... 5/5T: android 7 > 8 > 9 > 10 ;)

Freak: stabilon nincs ilyen beállítás!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#15) S.ATi


S.ATi
tag

Aztán olyan lesz, mint a 3/3T-re a Pie, használhatatlan.Fagy ,újraindul stb....Emlékszem a megjelenés előtt 1 évvel jelentették be, hogy lesz Pie a 3/3T-re.Lassan adták ki, és szar is lett.

(#16) Norbi.


Norbi.
őstag

Az egészen biztos, hogy OP-t vennék (Mint ahogy meg is tettem párszor) ha Androidba gondolkoznék. :K

(#17) Zanik válasza Norbi. (#16) üzenetére


Zanik
addikt

+1 :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

3-4 évig teljes értékűen használhatóak az OP készülékei.
3/3t lehet már nem, de az 5/5t mai napig villám.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#19) sfdrakex válasza Cifu (#11) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

4 főverzió, 3 frissítés, akárcsak az 5 esetében.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#20) #24536576 válasza EnterR (#12) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekik nem csak továbbítaniuk kell az alap droidot, hanem a saját rendszerüket is bele kell hegeszteni.

(#21) #78791680 válasza #24536576 (#20) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nem lenne muszaj :D

(#22) Hadeska22 válasza #24536576 (#20) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Ugye a legfontosabb kérdés, hogy az átlag user tényleg "megsínylené", ha az agyongányolt OEM felület és integrált szolgáltatások helyett csak egy letisztult és (relatíve) sallangmentes felületet kapnának? Mert, hogy ez biztosan nem "kell", ellenben ezt az utat választották amihez hozzátartozik egy esetleges csúszás a szolgáltatások integrációja miatt.

Nem gondolom, hogy az összes változtatás felesleges (hisz, pl. a Samsung rámutatott, hogy azok a szolgáltatások amik a készülékeikben elérhetőek voltak végül nagyrészt bekerültek a Google féle androidba is). Ellenben ott az LG féle tákolmány. Ronda, nem ad hozzá "annyi pluszt", de legalább eltolja az újabb android frissítés időpontját is (lásd majdnem mindegyik model, de példának okáért: V30: 8.1 --> 9.0, több mint 1 éves csúszás és a 10 időpontja utáni megjelenés (avagy már frissítéskor is elavult rendszer)).

A OnePlus 3T "remek frissítéséhez" annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a Nougat Augusztusban elérhető volt, de a készülék 6.0.1-gyel jött ki Novemberben. Szóval összességében ahelyett, hogy rögtön Nougattal jött volna, inkább utólag frissítették fel rá. Lásd ugyanezt: OnePlus 5T. Szóval összességében, hogy hány frissítést kapott, az nézőpont kérdése. Én személy szerint levonnám az elsőt, mert ez amolyan Samsung féle okoskodás és igazából arra a verzióra frissítik, amivel alapból ki kellett volna jönnie.
Szerencsére a 6T, 7T és 7T pro-nál ugyanezt a hibát nem követték már el.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#23) C64 válasza Obyboy (#3) üzenetére


C64
őstag

Miaz, nem tudtok számolni? A 10 a 4. főverzió update lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#24) zizidor válasza enginev3.0 (#6) üzenetére


zizidor
senior tag

Ja, benéztem. Úgy értettem, hogy a 10-ről írja.

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#25) tom_87 válasza #24536576 (#20) üzenetére


tom_87
tag

Azért ez ebben a formában erős túlzás :) .

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#26) Blizzardking válasza Hadeska22 (#22) üzenetére


Blizzardking
őstag

Te is mindennel foglalkozol, csak a lényeggel nem...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#27) logitech1


logitech1
tag

Nagyon szép készülék.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#28) Lami66 válasza EnterR (#12) üzenetére


Lami66
őstag

A nagyok egy-két főverzió frissítéssel tizszer-húszszor annyi telefont adnak el mint az Oneplus (darabra is és tipusra is a sokszorosát). A főverzió frissítés a mobiltelefon használók talán öt százalékát érdekli. De lehet hogy túlbecsültem. Az jó szlogen eladásnál, hogy a legújabb androiddal adnak el egy telefont, de a tömeg nagy részét utána már nem érdekli, hogy lesz-e rá következő főverzió. A telefonjuk működik rendesen, semmi hátrányát nem érzik, ha nincs a főverzió frissítve, akkor meg minek izgassák magukat miatta. Kapják az alkalmazásfrissítéseket rendszeresen és ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

(#29) #78791680 válasza Lami66 (#28) üzenetére


#78791680
törölt tag

Na azon kevesek koze tartoznak a oneplus userek.

(#30) Lami66 válasza #78791680 (#29) üzenetére


Lami66
őstag

Ami nem meglepő, mert az Oneplus eleve geek telefonként indult, Zártkörű csoport rendelhette, csak meghívóval lehetett bekerülni, és csak neten lehetett rendelni.

(#31) Norbi. válasza Lami66 (#28) üzenetére


Norbi.
őstag

Nem teljesen értek ezzel egyet, telefonboltos vagyok, rengetegen(kb 10ből 7 ember) kérdezik hanyas droid van a kiszemelt készüléken, meg meddig lesz frissítve (másodállásban jós is vagyok) azt persze nem tudják, hogy melyik verzióval milyen újdonságok jönnek, csak azt nézik, hogy minél nagyobb szám legyen beleírva, "me akkó az újabb, biztos jobb" :))

[ Szerkesztve ]

(#32) t3tv3s válasza *Mukeey* (#18) üzenetére


t3tv3s
tag

Nálam 3T mai napig villám, egyedül az akksin érezni, hogy lassan 3 éves készülék.

(#33) Lami66 válasza Norbi. (#31) üzenetére


Lami66
őstag

Ezért mondtam, hogya az eladásnál számít a legújabb droid, mert azt már megtanulta a nép, hogy az újabb=jobb. Vásárlás után már megelégszenek a rendszeresen érkező alkalmazásfrissítésekkel.

(#34) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ügyik Grat.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#35) tom_87


tom_87
tag

Tegnap már egy kisebb frissítés is jött az OOS 10-re (OP7 Pro, a leírást nem frissítették).

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#36) hcpety válasza tom_87 (#35) üzenetére


hcpety
tag

Nekem OP7Pro-m van, de még mindig azt mondja a 9.5.11.GM21BA verzióra, hogy up to date... :((

(#37) Noukoum válasza Norbi. (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Tényleg így megy.:( Nem ért hozzá, de azért a legjobbat akarja venni szóval marad a "nagyobb a jobb" elve

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) #30610944


#30610944
törölt tag

Igen ez jól hangzik de azt már nem mondják mikor. Az első nagy frissítés viszonylag gyorsan jön de a második már legalább fél év a harmadik meg több mint fél év.
Kár hogy nem Android one-ként dobják piacra a OnePlus-okat.

(#39) #78791680 válasza #30610944 (#38) üzenetére


#78791680
törölt tag

Attol meg van :) Az android one erossegeit teljesen mas keszulekekben kell hasznat venni.

(#40) #30610944 válasza #78791680 (#39) üzenetére


#30610944
törölt tag

Ja de mi értelme van ennek. Az Android one-nak legalább van értelme. Lásd. Nokia. Ők leírtak melyik telefon mikor kapja meg a kövi frissítést, így tudod mire számíts. Itt semmit nem mondanak csak ígérik. És akiknek fontos a rendszeres frissítés azt ezzel fogják meg. Annó emlékszem, tele volt a OnePlus 3/3T fórum reklamáló emberekkel, hogy mikor jön már a 9. Erre jó le lettek osztva hogy miért nem jó ami van? Örülj neki hogy az működik frankón. Majd jön. Ez volt a válaszuk. Az 5T-nél is ugyanez van. Állandó késésben vannak a havi biztonsági mentések, néha ki is marad egy-kettő.
Ezeket tapasztalatból írom, mivel ez a két OP telefonom volt.
Nekem elegem lett az ígéretekből és leléptem.
Ha egy évben csak kettő telefont adnának ki a 4+special edition-ök mellett akkor több idejük lenne fókuszálni a rendszeres szoftver támogatásra. Inkább legyen kevesebb telefon de az legyen úgy támogatva mint a Pixel telefonok. Nem lehetetlen amit írok egyik gyártónak sem, csak nem foglalkoznak vele.
Meg adjanak ki egy ütemtervet amire tud alapozni az ember és nem fog reklamálni hogy hol van már a beígért update.
Ezekkel a lépésekkel ki tudnának tűnni a tömegből.
A Nokia jó úton halad és követendő példa lehetne a többi gyártó felé nézve.

(#41) #78791680 válasza #30610944 (#40) üzenetére


#78791680
törölt tag

Majd meglatjuk a Nokiat egy-ket ev mulva. Egyebkent nem kell annyira updatet varni, majd megkapod. Aki hosszu tavra vesz telefont annak meg mindenkepp jobb ez igy.
Igergetesekkel pedig en meg nem talalkoztam :F
Amugy redditen nagyon sok rosszat olvasni az android one-rol. Mondjuk en a gyokereis problemaival nem Nokia keszuleknel talalkoztam, de ez mindegy is.
Emiatt sem vennek soha nokiat.

(#42) #30610944 válasza #78791680 (#41) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nekem volt 3T-m és tapasztalatból írtam hogy káosz volt a 9es frissítéssel meg a havi security patch-ek kiadásával és rengeteg ember volt elégedetlen. 5T-m is volt, és ugyanez volt az ember. De még nekik állt feljebb mikor folyamat választ vártak a userek, hogy akkor mikor jönnek a frissítések. Ha nem tud időpontot adni OP akkor inkább ne is ígérjen mert számon lesz kérve, jogosan. Már nem kevés pénz egy OP és a felhasználók elvárják hogy ne csak akkor legyen fontos az ember nekik mikor tejek nekik, hanem az évek során is, hogy naprakész legyen az a telefon.
Van egy Nokia 7Plus-om is. Ugyanaz a biztonsági frissítés van fent mint a Pixel telefonokon a 10 meg tudom mikor jön ki rá. Így nem is reklamálok. Ennek így kéne működni mindenhol.

(#43) #78791680 válasza #30610944 (#42) üzenetére


#78791680
törölt tag

Nalam meg nem volt soha ilyen problema, de ha lenne sem indokolna szamomra azt hogy valtsak egy Nokiara.

(#44) Norbi. válasza #30610944 (#42) üzenetére


Norbi.
őstag

Kár, hogy nincs olyan felső kategóriás Nokia, amire azt mondom, hogy igen, ez valami. A 9-et hagyjuk is inkább.

(#45) 7Heads Drago válasza #30610944 (#42) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Érdekes, mert Pixo egészen máshogy festette le a szitut a Oneplus-ról. :))

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#46) #30610944 válasza 7Heads Drago (#45) üzenetére


#30610944
törölt tag

Mi előnyöm származna abból ha hazudnék?
Én az én véleményem írtam le meg azt amit a OP hivatalos fórumán tapasztaltam. Vissza lehet keresni ha valaki nem hinne nekem. Nem titkosították a hozzászólásokat.

(#47) 7Heads Drago válasza #30610944 (#46) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Bocsi
Nem vádollak semmivel.
Csak a kolléga kicsit elvan szállva a márkától és túlzásokba esik. Persze tudom hogy jók a Oneplusok.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) Edge válasza #30610944 (#42) üzenetére


Edge
veterán

nade nem a levegőbe beszéltek hisz jöttek/jönnek a frissítések, agendát vársz tőlük személyre szabva vagy nem értem :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#49) #30610944 válasza Edge (#48) üzenetére


#30610944
törölt tag

Szerintem leírtam elég jól mi lenne az elvárt.

(#50) Edge válasza #30610944 (#49) üzenetére


Edge
veterán

okok, kicsit túlzó ez az elvárás, hidd el sokakat max a fő verzió érdekel és a oneplus is max azt ígérte meg kb. úgy mint a nokia, hogy melyik negyedévben várható. Ha jön security patch upgrade annak max lehet örülni, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.