Hirdetés

2022. október 4., kedd

Gyorskeresés

(#1) Gixxer88

Gixxer88
addikt

Tudom,hogy Zack gyötrése nem igazán fedi a valós használat közbeni körülményeket,de ez a fajta könnyed széthullás amit ez a telefon produkált kissé ijesztő.
Ilyen az amikor a dizájn oltárán feláldozzák a strapabírást…
Sokan hordják farzsebben a telóikat,egy figyelmetlen pillanatban simán eltörhet ha ráül a user…
Bizalomgerjesztő,gratula a Oneplus mérnökeinek!

(#2) Fritz Teufel

Fritz Teufel
őstag

Úgy szereli szét, mint Maki a banánt. Ez igen! Innen származik a Semmi is nem?

(#3) gretzky77 válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére

gretzky77
addikt

A Nothing Phone elég jól szerepelt Zacknel! De igen Pei a OnePlustól jött el!

Pixel 6 & Phillips Fidelio X2HR

(#4) Timer

Timer
addikt

Továbbra se látom értelmét ennek a fajta "tesztnek", de legalább lesz miért ekézni a gyártót... Mondjuk inkább más miatt kellene, de mindegy.

Aki farzsebben hord egy 300 ezres telefont, az annyit is ér.

;]

[ Szerkesztve ]

Tavaly kissé zavart a bunkóságom, de 2022-ben végre változtattam ezen. Már nem zavar.

(#5) mrThomi

mrThomi
őstag

Szerintem ha van rajta egy hard case aligha törne össze még ha rá is ül az ember. Jobb lett volna ha a 9 széria hátlapi stílusát viszik tovább, bár ezzel a dizájnal sincs baj

[ Szerkesztve ]

(#6) Anaren91 válasza Timer (#4) üzenetére

Anaren91
senior tag

Bezzeg amikor az IPhone 6 nál bakizott a cég, amikor kiderült, hogy az új alu ház elég könnyen meghajlik, Pl farzsebben, akkor az android hadosztály habzó szájjal hebegte, hogy egy ilyen drága telefont had lehessen már farzsebben hordani. Mi az hogy elhajlik!!😅

(#7) Timer válasza Anaren91 (#6) üzenetére

Timer
addikt

Hát igen, az ugyanez a szindróma kábé. Gáz mindkettő, de azért nem a világ vége ez se.

Tavaly kissé zavart a bunkóságom, de 2022-ben végre változtattam ezen. Már nem zavar.

(#8) klaya86

klaya86
aktív tag

Oké, a csávó extrém tesztnek veti alá a telókat és joggal mondhatja bárki, hogy értelmetlen. De azért mégiscsak kap a user valami felé képet az adott telefon felépítéséről, a konstrukcióról, a felhasznált anyagok minőségéről. Ezen videók alapján azért nagyjából képben lehet az ember. Nekem nem egyszer fordult elő már, hogy pl kanapén, ágyon, mondjuk egy póló, vagy akármi alatt volt a telefonom és ugye mivel nem láttam, ráültem. Ez a oneplus, ha nem is törne ketté, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem hajlana meg, ha véletlenül a 106 kilómmal ráficcennék. Nekem egyáltalán nem kelti egy minőségi cucc benyomását ez a telefon.

(#9) kbyte1024 válasza klaya86 (#8) üzenetére

kbyte1024
addikt

+1 szerintem is van értelme. Ahogy írtad van rálátás,hogy mi a helyzet! Én a tabletekre ültem rá és működik de simán meghajlott 🤣

Oneplus 9

(#10) milkabrams válasza kbyte1024 (#9) üzenetére

milkabrams
őstag

Apple?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#11) Plazmacucci válasza Timer (#4) üzenetére

Plazmacucci
nagyúr

Nagyon sokan nagyon sokféle telefont hordanak farzsebben. Aztán megy a sírás amikor a szalagkábel letépi az alaplapról a csatlakozót.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Timer válasza Plazmacucci (#11) üzenetére

Timer
addikt

Nem tudom, én életemben nem hordtam telefont farzsebben, sőt, elől se nagyon. Vagy táska van nálam, vagy kézben viszem egy tokban, más szcenáriót nem tesz szükségessé az életem. Mindenesetre, már csak lopásvédelem miatt se tartanék egy kisebb vagyont érő telefont a farzsebemben, de embere válogatja. Nőknél látom ezt gyakran, pedig ott általában van kistáska, és egyéb nyalánkságok.

[ Szerkesztve ]

(#13) rjg válasza Timer (#12) üzenetére

rjg
őstag

Én utoljára kb a Windows Mobile-os, kitolható billentyűs HTC-met hordtam övre tehető tokban. Bő 16 éve jobb hátsó farzseb, kivétel amikor van rajtam zakó, aminek ember 8a belső zsebében. Még egy telefonom se hajlott meg vagy tört el e miatt.

MacBook Pro 16" M1 - Xiaomi Mi11

(#14) Timer válasza rjg (#13) üzenetére

Timer
addikt

Oké, ez is egy tapasztalat. Azért írtam,. hogy embere válogatja. Övre én se teszem, inkább fogom, zakóban meg belső zseb, de valahogy annyira nem adja nekem a hátsó zsebes téma. Nem vagyunk egyformák :K .

[ Szerkesztve ]

(#15) Trias861

Trias861
csendes tag

Eléggé extrém teszteket csinál a faszi.Most csak magamból indulok ki, hogy amint megvettem a 8T hiába nem egy 400.000 telefon vettem rá egy nikon kemény tokot amin látszódnak a nyomok de a telefon ép. Embere válogatja a használatot , a hord módot és azt is ki hogyan vigyáz rá.

(#16) Danipicur2 válasza Anaren91 (#6) üzenetére

Danipicur2
kezdő

Ott is kettétört anno Zacknél az iPhone 6 Plus, de ott azért sokkal több erőt kellett kifejtenie, nem tudom, hogy Zack combosodott meg-e azóta vagy a Oneplus konstrukciója még annyira sem strapabíró :R

[ Szerkesztve ]

(#17) kchris78 válasza Timer (#12) üzenetére

kchris78
addikt

strand fesztivál. fenekek: nagy rész farzsebben simán ott volt a mobil. Mivel kerekek voltak, rá se kell ülni már az egy feszítő erő :D . de komolyan: pont azon a ponton van a zseb normál testmozgás lehajolás esetén is simán eldeformalodik egy ilyen telefon. aztán jönnek a mechanikai eredetű hibák, fagyások és hasonlók.

[ Szerkesztve ]

(#18) Timer válasza kchris78 (#17) üzenetére

Timer
addikt

CAT telefon kell Nektek, nem OP! ;]

(#19) Fred23

Fred23
nagyúr

Az egy dolog, hogy törékeny, de itt van még EZ is például.

(#20) Timer válasza Fred23 (#19) üzenetére

Timer
addikt

OnePlus-nál ezért egyszer már elpicsázták őket, azóta elvileg már nincs telemetria hazafelé.

(#21) kbyte1024 válasza milkabrams (#10) üzenetére

kbyte1024
addikt

Nem😉

Oneplus 9

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.