Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gliskard


gliskard
senior tag

Irodait értem a professzionálist nem, illetve definiálni kéne, hogy az mit is jelent...

(#2) Synthwave válasza gliskard (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem jelen esetben bármit, amihez soros port kell.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ennyi dollárért ez (saját véleményem szerint), nem is rossz.
Egyet megnéznék élőben.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) gliskard válasza Synthwave (#2) üzenetére


gliskard
senior tag

:))

(#5) biscuit


biscuit
aktív tag

Mindenhol soros....... :DD

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#6) fatpingvin válasza Synthwave (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

Magam részéről kicsit furcsának tartom ezt az összeállítást. nekem sokkal inkább irodai AIO-nak tűnik mint iparinak, az a serial port jó hogy van de szerintem kb soha nem lesz érdemi használatban, hacsak nem valaki az adminisztratív teendői között EEPROM égetéssel foglalkozik.

egy ilyen konstrukciót pl műszeres laborba abszolút nem tudok elképzelni: indokolatlanul nagy kijelző, ehhez képest csak egy serial port, azaz gépenként egy műszer, ami finoman szólva nem hatékony, figyelembe véve hogy ez a proci bőven elvinne jópár műszernek a vezérlésére elegendő számú virtuális gépet. (azoknak az ősöreg de hibátlan spektrofotométereknek pl amik most erről eszembe jutnak valami 486 szintű gép a vezérlőfeje DOSsal.)
webkamera értelmezhetetlen, sőt hátrány mert ilyen helyen a zárt láncú biztonsági rendszeren kívül más kamera ne legyen.

szóval ez egy korrekt irodai gép, a serial port kicsit tájidegen de egyrészt nem kell használni másrészt meg ugye bajnak nem baj ha van.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#7) Bandi995


Bandi995
aktív tag

A soros portot nem értem. Iszonyat réteg igény a jelenléte. Az optikai meghajtót meg felejtsük már el 2021-ben :N Amúgy nem néz ki rosszul, meg a belseje is egyben van eléggé ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.