Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Az igen. :C
Szép kis lista kezd itt kialakulni. Egyre jobban megéri, főleg ha valaki nem foglalkozott gaming-el az utóbbi 10 évben és megnézne pár jó címet "mégis hol tart ma a tudomány" felkiáltással. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) alcsa válasza ribizly (#1) üzenetére


alcsa
senior tag

Lassan az egesz Origin kinalata hasznalhato lesz igy.

(#3) #65537792 válasza alcsa (#2) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem mehet rosszul, ha már az új need for speedet is betették.

[ Szerkesztve ]

(#4) TeeBee73


TeeBee73
addikt

A Simcity 2000 és a Jade Empire nem volt egy pár napig amúgy is ingyenes?
Ja, de! :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#5) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

Gondolom DLC-k nélkül, ugye?

(#6) lofagi


lofagi
addikt

Itt azért ott van a PlantvsZombies: GW2 is, ami azért jobban érdekelne, mint az összes többi együttvéve. :D Remélem,hogy nem véletlenül került az oda.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7) lofagi válasza Tibicsucsu (#5) üzenetére


lofagi
addikt

Eddigi bekerült játékok mind kiegészítőkkel együtt kerültek be.

(#8) Lacee1986 A játékot megveszed egyszer, ez pedig egy szolgáltatás. Egy játék ára elég húzós tud lenni. A user nem veszi meg. Ergo nincs profit. Viszont a szolgáltatás elég olcsó, ráadásul sokat kapsz érte. Több user fogja megvenni. S mivel ugye nem új játékokról van szó, akik akartak ezekkel a játékokkal a megjelenéskor játszani úgy is megvették. Nem vár senki arra,hogy majd egyszer bekerül az Accessba, mert neki most kell. Azok akik nem vették meg, azok annyira nem is akartak a játékkal játszani,hogy áldozzanak rá hatalmas összeget. Viszont pár ezerért már simán bevállalják. Megy a reklám,hogy milyen király még több user csatlakozik a szolgáltatáshoz. A lényeg, hogy hosszútávú megtérülésről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Hogy a francba éri ez meg nekik? Ennyi pénzért majdnem ingyen adják a játékokat.

(#9) falijja válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


falijja
őstag

Elég lenne nekem az a kicsi amit kapnak ezért, kenyérre talán elég is lenne.. :DDD

(#10) [CsuCsu] válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ugyanazert, amiert a Netlfixnek stb.

(#11) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Amúgy ezzel az Origin Access-el hosszabb ideig lehet nyomni mondjuk a need for speed-et is vagy csak meg van határozva, mint mondjuk a Battlefrontnál hogy pár óra.

PSN: szuhi

(#12) B.Gaboo válasza sz.atesz89 (#11) üzenetére


B.Gaboo
tag

Korlátlanul tolhatod a magkapott játékokat, amíg le nem mondod az előfizud (így a need for speed-et) is.

Megjelenés előtt volt egy 10 órás NFS keret az előfizetőknek.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#13) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nálam nem jelenik meg a ME BF3 DS 2-3 és még pár játék ez mitől lehet ? ( XO éves elöfizu )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#14) oriic válasza IreN!CuS (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez Origin Access, vagyis PC-s szolgáltatás. Nekünk X-en EA Access van, ott más játékok vannak.

Live-Die-Respawn

(#15) IreN!CuS válasza oriic (#14) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Ohh éreztem ,hogy valamit én nézek be , köszönöm a választ.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#16) eL Geri válasza oriic (#14) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, mit nem adnék egy Crysis 3 backward compatibility-ért XBOX ONE-on :)

(#17) Necroman_Mk2 válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Úgy, hogy ez egy havi előfizetés, amit hónapról hónapra, folyamatosan fizet a felhasználó, amíg le nem mondja.
Ez gyakorlatilag egy win-win szituáció, hiszen egyrészt ezzel az EA picivel nyereségesebbé képes tenni a régi, csupán leárazásokon forgó játékai, nem beszélve a szerver fenntartás költségeinek fedezéséről; másfelől a usernek is nagyobb kontrollja van a kiadásai felett, azaz tudja, hogy egy évben kb. 60 dollárnyi összegért (= egy darab, újonnan megjelent, dobozos játék ára) egy csomó programmal játszhat.

(#16) eL Geri Szerintem csak idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#18) b.


b.
félisten

PC-s Origin acess sokkal jobb mint a XO EA. Acess Unravel jöhetne boxon is, nekem az év egyik legjobb játéka. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) oriic válasza b. (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már elérhető az Unravel meg az NFS is Xbox-on.

Live-Die-Respawn

(#20) kovsol válasza lofagi (#6) üzenetére


kovsol
titán

Ha PvZ GW2 -t berakják akkor előfizetek pár hónapra úgy érzem :) És az Unravel is érdekelne egy kijátszás erejéig.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#21) b. válasza oriic (#19) üzenetére


b.
félisten

Az Unravel csak demóként nem?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) oriic válasza b. (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, a teljes játék.

Live-Die-Respawn

(#23) kovsol


kovsol
titán

Lehetne olyan előfizetés is ahol a DLC-k is elérhetőek lennének. Vagy azok is járnak?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24) b. válasza oriic (#22) üzenetére


b.
félisten

Wow, akkor ránézek. Köszi.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Én nem tartom ezt egy életképes modellnek, inkább ez a legutolsó cseppet is kisajtolom szindróma, de az már annyit ér mint halottnak a csók. Két eset van ugyanis:

1) Max 1 nagyon max 1.5 éves (sportnál inkább pár hónapos) játékokat hoznak ki OA alatt, ekkor a célközönség vagyis a vásárlók hezitáló része amelyik éppen meg tudná venni a játékot teljes áron rájátszik az inflációra, és azon az oldalon buknak

2) 2-3 éves játékokat hoznak ki ahol elkerülhető az inflációra való spekulálás, de az érdeklődés már minimális

Vagyis egy igen vékonyka sáv az amiben tudnak halászni, ha nyernek vele, keveset nyernek viszont ha buknak akkor könyen lehet, hogy sokat buknak, azaz a kockázat:nyereség arányuk nem túl jó.

A vásárlóknak természetesen csak jó származhat ebből, ha valami nem éri meg azt nem veszik így ők nem bukhatnak semmit, csak nyerhetnek a dologgal.

(#26) errorcode06 válasza kovsol (#23) üzenetére


errorcode06
őstag

Sajnos nem minden címhez adnak dlc-t. Pl BF3, DA:I. De a BF4 is csak nemrég lett premium a csomagban.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#27) Mister_X válasza VinoRosso (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elfelejtitek, hogy az Origin Access nem merül ki teljesen a Vaultban (ami már önmagában jó): exkluzív béta hozzáférések, demók kerülnek be, valamint van egy 10%-os kedvezmény minden vásárlásra, legyen az teljes játék, season pass, DLC, ingame cumó (ultimate team points, gondolom Fifában van), de még a leakciózott termékekről is lejön az a bizonyos tíz százalék. Ez a nagyon menő. Konkrétan már akkor nyersz, ha befizetsz és megveszed a legújabb Battlefieldet, aztán meg szemezgethetsz a Vaultból.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) BomiBoogie válasza b. (#21) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Anno csak egy 2 pályás trial volt az Access része, de most már a teljes játék. :K

(#29) F e Z o


F e Z o
veterán

A Battlefield 1-et vajon berakják a játszható játékok közé megjelenéskor?

H2O über alles!

(#30) oriic válasza F e Z o (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Vaultba nem. Trial az viszont lesz, volt már róla hír.

Live-Die-Respawn

(#31) szupermacs


szupermacs
veterán

Ha előfizetek, csak a fizetett hónapokban játszhatok a játékokkal? Ha visszamondom az előfizetést, akkor már buktam mindent?

(#32) Tibicsucsu válasza lofagi (#7) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Dicséretes!

(#33) kovsol válasza szupermacs (#31) üzenetére


kovsol
titán

Pontosan. Ha örökre akarsz játszani akkor meg kell venni a játékot. Ez csak bérlés.

May the Force be with you!

(#34) szupermacs válasza kovsol (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor gyűjtök inkább pénzt, mert a listából talán 1-2 olyan van, ami érdekelne.

(#35) antikomcsi válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán

De nem kapod meg a játékokat, "csak" játszhatsz velük, amíg tart az előfizetésed.

(#36) oriic válasza szupermacs (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy kifizetsz egy évre, addigra meg úgyis olcsón beszerezhető lesz az összes játék amit meg akarsz venni.

Live-Die-Respawn

(#37) woros


woros
őstag

Hmmm a Need for Speed és az Unravel is bekerült a Vault-ba. Lehet újra előfizetek így már kezd érdekelni.

(#38) [CsuCsu] válasza antikomcsi (#35) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Mondjuk kijatszas utan sok szuksegem nincs is rajuk.

(#39) antikomcsi válasza [CsuCsu] (#38) üzenetére


antikomcsi
veterán

Ez egyénenként változó, én szeretem birtokolni a játékaimat, ezért ha tehetem dobozosat veszek, még ha csak a tokot is kapom. :)

Ki tudja mikor lesz kedvem újra elővenni bármelyiket, mert van, hogy rám jön az inger! :)

(#40) lofagi válasza antikomcsi (#39) üzenetére


lofagi
addikt

Ennyi erővel akkor be is fizethetsz újra a szolgáltatásra. :Db

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#41) Lacee1986 válasza antikomcsi (#35) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ezt értem én, csak azt nem, hogy ha például valaki játszani akar a Dragon Age Inquisition-el akkor végülis megvan 4 euróból. Végigjátszod egy hónap alatt és kész. Ezek után miért fizetnél többet? Annyit nem ér, hogy ott "üljön" a digitális polcomon.

Egy hasonló ötlet nem lenne rossz a Valve-től is. :B

(#42) antikomcsi válasza Lacee1986 (#41) üzenetére


antikomcsi
veterán

Igen, akinek van ideje arra, hogy egy hónap alatt végigjátssza! Nekem sajnos sok esetben nincs!

(#43) Lacee1986 válasza antikomcsi (#42) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Persze én is úgy gondoltam, de még akár 3-4 hónap is nagyon megéri.

Én már lassan egy éve játszok a Witcher 3-al és még a felénél se járok. :B

(#44) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A kínálatot elnézve egyre jobban kezd érdekelni ez a szolgáltatás. :)

Sic Parvis Magna

(#45) dargelot


dargelot
senior tag

Szerintem a gamer piacon ez a legjobb játék szolgáltatás jelenleg.

(#46) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Kérdezni szeretném ha mondjuk BF1-t bérlem mondjuk 5-6 hónapig, és ha utána megveszem mondjuk innen PH-ról aki árul, akkor az 5-6 hónapban elért bérlésben szerzett dolgaim ( XP-k stb ) megmaradnak ha aktiválom amit megvettem ? Remélem érhető amit szeretnék kérdezni.

vagy teljesen elölről kell kezdenem majd a játékot. A multy érdekel igazándiból.

[ Szerkesztve ]

(#47) #32256704 válasza BullKoxa (#46) üzenetére


#32256704
törölt tag

Igen, minden amit elérsz megmarad azon az accon, amivel használtad az access alatt a játékot. (Sőt, ha csak a 10 órás trialt használod ki, az a teljesítmény is ugyanúgy megmarad minden játékban megvásárlás után.)

[ Szerkesztve ]

(#48) BullKoxa válasza #32256704 (#47) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi szépen ez nagyon jó hír !!

(#49) Dilikutya válasza BullKoxa (#46) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem a BF1-et bérled, hanem mindent, amit tartalmaz a szolgáltatás. De ha csak a BF1 kell, és fél év múlva megvennéd, nem olcsóbb most megvenni, mint fél évig 4€/hó fizetni, majd még a vételárat?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) #32256704 válasza Dilikutya (#49) üzenetére


#32256704
törölt tag

miután bekerül az accessbe, borzasztóan lefog menni az ára a játéknak (pl g2a-n)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.