Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #64791808


#64791808
törölt tag

A háttérben balra véletlenül nem Orosz Zoltán művész úr harmonikázik? :)

(#2) blunt


blunt
aktív tag

vmi statívott lehetett volna használni. annyira remeg a kép, hogy fél percnél tovább számomra nézhetetlen.

egyébként : grat!

(#3) Samus


Samus
addikt

nemrossz ;) mit jelent a "legfiatalabb" jelző? tetszik a dallam.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Mehdi válasza Samus (#3) üzenetére


Mehdi
újonc

Ő volt akkor 15 éves (májusban lesz 16) a többiek pedig min. 16 1/2 vagy 17 évesek.
12-en voltak a döntőben és abból 6 volt 17éves vagy idősebb (egy egyetemista is volt).

Csak két dolog végtelen: az univerzum és a hülyeség, bár... az előbbiben nem vagyok biztos.

(#5) Mehdi válasza #64791808 (#1) üzenetére


Mehdi
újonc

Ő az :)

Csak két dolog végtelen: az univerzum és a hülyeség, bár... az előbbiben nem vagyok biztos.

(#6) #64791808 válasza Mehdi (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Akkor nővéred komoly környezetben nyomja, Orosz Zoltán Európa egyik legprofibb harmonikavirtruóza, félelmetes.

:R a nővérednek!

(#7) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Gratulálok a nővérednek ! :R
Kösz, hogy megosztottad velünk. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) Viszlát


Viszlát
addikt

Jó lenne ezt normális minőségben, látni-hallani. De azért grat a tesónak. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) #64791808 válasza Mehdi (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Orosz Zoltánról készülök egy portrét írni, majd egy-két dolgot kérdeznék tőled és nővéredtől, benne vagy?

(#10) Kovács84


Kovács84
aktív tag

:R Nővérkédnek. Kár, hogy ramaty a Tube videó minősége.

(#11) ByB


ByB
addikt

Nagyon sok a helyesírási hiba: "Helo, akartam a írni, képest képest, És, heló" - ezeket érdemes lenne javítani... :( A tördelésről nem is beszélve.

(#12) Eastman


Eastman
őstag

Szép!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem rossz :) Gondolom, a francia nyelv előírás volt egy ilyen francia nevű énekversenyen. :DDD

(Én húgom sztem kinyírna, legalábbis megkísérelné, ha az ő énekversenyes videóit csak úgy kérdezés nélkül közzétenném ;))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.