Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

A Tabra kíváncsi leszek :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) NavySeal válasza AS (#1) üzenetére


NavySeal
senior tag

Én is, főleg az árára... Szemezgetek egy 10"-os táblával, mióta a gyerekek lenyúlták a Mediapad-et :)

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#3) nkmedve


nkmedve
őstag

Az alig fél éves Watch Active annyira félresikerült, hogy máris kell az utód? :)

Ha tényleg lesz benne használható minőségű EKG és tudnak javítani az üzemidején akkor talán még és is elgondolkodom rajta, pedig nem terveztem okosórát beszerezni az elkövetkező néhány évben.

(#4) fater007


fater007
csendes tag

Csak én látom pont fordítva és a tab bejelentése holnap és az óráé pedig 5-én, hétfőn lesz? Amióta kint van az óra promo képe azóta rajta van, hogy aug. 05, 10:08. Már csak ebből is arra lehet következtetni, hogy az óra hétfőn debütál... ;D

(#5) csorbajeno válasza fater007 (#4) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, jól látod :K Már amennyiben nem lesz kerek a Tab és szögletes az óra :DDD

(#6) s4hu|SyD^ válasza nkmedve (#3) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha egy 7-10 napot kibírna egy okosóra lehet én is arra voksoltam volna, de inkább lett egy Mi Band 4. Olcsó és nagyjából kielégíti annak az igényeit aki nem igazán akar mindent egy méregdrága kütyüben mikor a telefon már úgyis ott van. Tény, hogy sok funkció nagyon jól jönne, mint az előre beírt válaszok üzenetekre stb, de pl egy Samsung Fit is 3 napot bír míg a Mi Band 4 percenkénti szívritmusméréssel és minden mással bekapcsolva is 10+. EKG jó funkció, de kell még itt szerintem pár év mire többen is beszállnak a versenybe és lesznek igazán jó órák jó áron.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#7) ollie válasza nkmedve (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, kifejezetten jól sikerült. Megjelenése napjától használom.

***

(#8) osszaki


osszaki
tag

Watch Active 2-vel még talán-talán szemeznék. De tényleg csak akkor, ha esetleg vérnyomásmérő is kerülne bele. Én abszolút csak mozgáshoz használnám, mert a klasszikus Citizenem az életbe le nem cserélném. Az az óra, s nem ezek. :$

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#9) nkmedve válasza ollie (#7) üzenetére


nkmedve
őstag

Enyhe használat mellett mennyit bírja akkuval?
Én úgy vagyok az ilyen kütyükkel, hogy amikor aktívan használom őket akkor nem zavar ha naponta kell töltsem, viszont örülnék ha csak egyszerű óraként használva elmenne minél többet (ne kelljen folyamatosan töltőn tartsam). Mondjuk egy hét ideális lenne ahogy a kolléga írta fennebb, de 3-4 napba is már bele tudnék nyugodni.

[ Szerkesztve ]

(#10) #24536576 válasza nkmedve (#3) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az inkább nőknek van szerintem. Nagyon kicsi.

(#11) Atlantis válasza #24536576 (#10) üzenetére


Atlantis
veterán

Ízlések és pofonok...nem érzem magam nőnek, de nálam fontos szempont volt, hogy ne akadjon el mindenben. Szeretem, ha valami kompakt, de mégis használható. :)

nkmedve: ~2 nap nálam, de nem minimál használattal. Ha csak óraként használod, szerintem tovább is bírja.

Számomra amúgy semmi olyat nem hoz az újdonság, ami miatt lecserélném ezt, a fém ház esetleg csábító lehet, mert nem vagyok benne biztos, hogy az Active is abból van...nem tűnik annak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12) ollie válasza nkmedve (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Három nap (értesítésekkel a mobilról), de van power saving mód (1 hét), és watch only mód (1 hónap). De utolsó kettőt nem teszteltem, az óra írja ki ezeket az értékeket.

[ Szerkesztve ]

***

(#13) nkmedve válasza ollie (#12) üzenetére


nkmedve
őstag

Egészen becsületes értékek, nálam gyakran hasznosak lehetnek az energiatakarékos és watch módok (mondjuk otthon ülve, vagy munka közben nincs szükségem értesítésekre, fitness, health cuccokra).

Valószínűleg el fogok gondolkozni az új variánson amikor kijön, lássuk pontosan mit is fog tudni.

[ Szerkesztve ]

(#14) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nocsak, hogy meglendült a "halott tablet" üzletág. Mondjuk az árcédulára kíváncsi leszek...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) BabMester válasza t72killer (#14) üzenetére


BabMester
senior tag

Jobb helyeken már kint van, 650dollár a 6/128 és 730dollár a 8/256. 15óra üzemidő, toll ingyen a csomagban. Tetszik, itthon is beáll majd hamar 200alá, úgyhogy nekem tuti vétel :)

[ Szerkesztve ]

(#16) t72killer válasza BabMester (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hm, elgondolkodtató :R. Egyelőre egy Tab A 2016-os modellem van, üzemidőt az is tud ennyit (nem tudom, mennyinek reklámozzák, valós körülmények között kb 11-14 óra SOT), amiből nem engedek. A cerkát egy időben (amikor az S3 volt a király) feladtam, de lassan talán megérik a helyzet a cserére.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) Ati1979 válasza BabMester (#15) üzenetére


Ati1979
veterán

Nekem is. Az a tabS4 eladó lesz ezt meg veszem is.

(#18) t72killer válasza Ati1979 (#17) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha így pörög a biznic, lehet vmi megkímélt használtat veszek majd :)). Nekem S5e is elég lenne cerka nélkül, 4GB-al, feleennyiből. Csak a phantom 4k hevc videóit tudja lejátszani rendesen.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#19) BabMester válasza t72killer (#16) üzenetére


BabMester
senior tag

Az új cerka van hozzá, gyors párosítás, mágneses töltés, gesztus vezérlés.. mindent átvettek az Appletől ami jó, szerencsére. Most nekem úgy alakult, hogy szükségem is van a ceruzára, úgyhogy boldogság, az S10e kamerarendszere a széleslátószöggel meg egy plusz pozitív extra. Ezt most eltalálták.

(#20) t72killer válasza BabMester (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vízállóság kéne még.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#21) BabMester


BabMester
senior tag

Első hands on teszt: [link]

(#22) Ati1979 válasza t72killer (#18) üzenetére


Ati1979
veterán

Szerintem ez megéri az árát. Elég jól sikerült minden szempontbol. Főleg, hogy 855 megy bele.

(#23) t72killer válasza Ati1979 (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nézek majd teszteket, mennyivel jobb a 845nél :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) Ati1979 válasza t72killer (#23) üzenetére


Ati1979
veterán

Nekem a telefonomban 845 van vagyis azzal majdnem ekvivalens enyxos. Szóval ha annál egy kicsivel gyorsabb akkor minden ok. :) Ha 845-tel jött volna szerintem nem cserélem. Így több mint valószínű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.