Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Ez egyszer már fent volt....

Amúgy tetszik a 2.0-ás rendszer.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Воланд


Воланд
titán

"mivel az új rendszer működéséhez legalább 1 GB RAM szükséges"

ez melyik kozlemenyben van? :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) balazs1022


balazs1022
őstag

Ez mar samung TouchWize szintje! ;] Ott is hiaba van a telcsibe 1gb ram, mert a samsung szerint nem fer ra a kitkat. Gondolom a nokia android rendszere se olyam "smooth" mint a wp-jé.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#4) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Gondolom mind a 2000 júzer könnyesre sírja a szemét, aki véletlenül Nokia X-et vett.

Megdöbbentő ez az egész "microsoftos android"-projekt.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) F22Reventon


F22Reventon
tag

Nem vagyok pénzügyi szakember, de föl nem foghatom h a microsoft hol látott pénzt ebben az elejétől fogva szánalmas projektben. Nyilván ezért se vagyok szakember. De komolyan én csak annyit látok h adnak pár (konkurenciához képest) túlárazott telefont, az olcsó androidok optimalizálatlanságával és a rendszert kiteljesítő play áruház elhagyásával. Összefoglalva tehát drága, lassú és funkciószegény. Ha galaxy s5 hátlapokat (meg előlapi matricát) gyártanának nokia felirattal, többen vennének az biztos.

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én elég megtévesztőnek gondolom, amikor meglátom a Media Markt-os újságban a Nokia XL-t, és nagy betűkkel mellé van írva, hogy Android OP-rendszer. Legalább megcsillagozhatnák, mert ez azért nem teljesen igaz...

Minden szavam magánvélemény!

(#7) Воланд válasza F22Reventon (#5) üzenetére


Воланд
titán

szerintem ugy vannak vele, mint anno a nokia a 808-al. ki lett fejlesztve, mostmar adjuk ki. nem lepodnek meg, hogy ha ez lenne az utolso szeria a droidos vonalat tekintve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) jacis válasza Воланд (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

...meg a szegény N9 is ilyen volt :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nokia égeti magát ezekkel a cuccokkal.

Iphone 7

(#10) C$abi


C$abi
aktív tag

Nem értem a logikát. Vegyen az afrikai egy farkalt droidot az MS-től, és akkor biztos a következő telefonja WP lesz.
Ezt melyik agyalágyult találta ki? A WP-re nem WP-vel kell szoktatni a usert?
De mondjuk ha meg is vette a user ezt a Nokia X-et és látja hogy lassú, akkor sztem nem Nokia lesz a következő telefonja, mert már elkönyvelte a Nokiát, hogy ennek a telefonjai lassúak. Vigye oda a Nokia a WP-s mobiljait és azokat adja el, mert ezek még rombolják is a Nokiáról kialakult meglehetősen jó összképet.

(#11) marcell991 válasza FET-MEN (#9) üzenetére


marcell991
tag

Inkább a Microsoft égeti a Nokia nevet. Bár mintha nemrég olvastam volna egy cikket, ami szerint a Microsoft hamarosan lecseréli valami másra.

Developers, developers, developers, developers! http://youtu.be/KMU0tzLwhbE

(#12) jozso1989


jozso1989
őstag

Nokia - failing people ;]

(#11) marcell991: mert a Nokia aztán akkora név :DDD

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#13) azopi74 válasza FET-MEN (#9) üzenetére


azopi74
addikt

A Nokia nem égeti magát ezekkel a cuccokkal, esetleg a Microsoft égeti a Nokiát. :)
Bár nem hinném, hogy a Nokiát ez különösebben érdekelné.
Alcatel sem hiszem, hogy kevesebb telefonközpontot adna el a TCL csodálatos OneTouch-jainak hála, meg a Siemens turbina vagy gyorsvonat eladásait sem hiszem, hogy hátrányosan érintették volna BenQ Siemens-szel branding-elt telefonjai.
Nokia meg amúgy sem reklamálhat, mert még ők kezdték el a dolgot, nem hiszem, hogy a Microsoft kezdeményezte volna ...

(#14) #16820480 válasza Воланд (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

A 808 legalább egy termékvonal utolsó tagja volt, de itt egy új termék bevezetéséről lett volna szó. Az a helyzet, hogy a MS az Xboxot leszámítva nem olyan sikeres ezekkel a dolgokkal, a Zune is alig döcögött, és a Kin pedig hatalmas bukás volt.

(#15) hyperman25


hyperman25
tag

Ezt már egyszer eljátszották WP8 megjelenésekkor.

(#16) azopi74 válasza #16820480 (#14) üzenetére


azopi74
addikt

"A 808 legalább egy termékvonal utolsó tagja volt, de itt egy új termék bevezetéséről lett volna szó."

Az N9 piacra dobása találóbb példa.

(#17) legiaap válasza C$abi (#10) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ott a pont!
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18) szupermacs


szupermacs
veterán

Tényleg volt már erről szó, nem értem miért kellett új cikket írni miatta.
Viszont: ez most azt jelenti, hogy akkor nem érdemes az X2-t sem megvenni, mert talán arra se fog jönni az újabb frissítés?
Engem nagyon érdekel, hogy mit hoznak majd ki ebből az X szériából.

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ha ezt a förmedvényt a Nokedli, Khmmm Mikroszaft úgy gondolja, hogy a vindózra átneveli az embereket. Akkor elkövetkezik az ideje, hogy megszünjön. :D

Nokia 808 - Frankó és Baró!
N9 - Frankó és Baró!
X - Nem frankó és nem baró. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kicsiben eljátsszák ugyanazt mint a WP7-WP8-nál... :(

Azt sem értem a második széria minek jött ki, úgy rossz az egész, ahogy van. Ha droidot akarok, akkor droidot veszek, ha meg "wépét", akkor azt.

Mindkettőben van számtalan 30k és 200k közötti modell, Los Angelestől Bantuföldig mindenki megtalálja a magának valót. :U

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#21) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

itt a cikkben levő kép helyes linkje:

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ahova ezeket a készülékeket szánják, ott nem gondolom, hogy olyan nagy lenne az elégedetlenség a frissítés hiánya miatt. Ott az is komoly fegyvertény, hogy valakinek egyáltalán efféle készüléke van, nem hogy hozzá tudna nyúlni komolyabban.
A zökkenőmentes, stabil működés szépen működik Androidon a szolgáltatói és gyártói szarságok tiltása esetén. Vagyis maga az Android bizony igen csak "smooth" (hogy én is ezzel a hülyegyerek szóval éljek).
Galaxy Tab 2 10.1 szaggat mint a veszett fene. Letilom a samsung-féle szükségtelen szarságokat és láss csodát, megtáltosodik, nincs szaggatás. Erről nem a Google tehet.
A Microsoft meg vastagon nyomta az android fölé a szarjait. Mit lehet ettől várni?! Gondolom, legalább annyira optimalizált stuff mint a kiírtott google-féle. Ja, nem is!
Ezek a készülékek gyógyíthatóak, csak tiszta Androidot kell feltenni, mellédobni a google-gaps-t és enjoy! Majd az XDA rendbehozza :)

strider80 tökéletesen igazad van

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#23) szupermacs válasza sz.balazs.95 (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Nagyon szép lett szerintem.

(#24) sz.balazs.95 válasza szupermacs (#23) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

tényleg nem rossz, bár nekem az a home gomb annyira nem jön be.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#25) Glenda válasza Воланд (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Nagyon nyomják dvlup-on. Satyának meg amúgyis az a mániája, hogy mindenre legyen MS szoftver és szolgáltatás, belőle kinézném az Android gyártást is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#26) flexxx2


flexxx2
őstag

Soha ne vegyél első szériás dolgokat.

(#27) 1697


1697
tag

Gagyi,kerülni kell messziről-)

(#28) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

#12) jozso1989 Igen a Nokia egy akkora név.

Az egész dolog olyan mint a WP7 esete.

valami

(#29) Luck Dragon

Amíg ebben az írányban gondolkodnak, nem is fog változni, azt sem tudom elfogadni hogy a megtervezése előtt nem tudták előre hogy ez fog történni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) Namelesske


Namelesske
addikt

Vicc kategória... már a tény is, hogy egy Microsoft Mobile Oy nevű cég Androidot ad el... már ott kezdődik a vicc.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#31) maddogsilver


maddogsilver
csendes tag

Igaz, hogy ezt a MS egyszer már eljátszotta a WP7-8 esetében, de azért ne felejtsük el, hogy itt mégiscsak egy low-end telefonról van szó, aki ezt veszi, nem hiszem, hogy olyan nagyon siránkozna.

(#32) Glenda válasza Namelesske (#30) üzenetére


Glenda
addikt

Mondja ezt az, akinek Lumia közösség a Google+on az aláírása :D

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#33) vicze válasza Glenda (#32) üzenetére


vicze
félisten

Ja tényleg átrakhatná Myspace-re. ;]

(#34) azopi74 válasza vicze (#33) üzenetére


azopi74
addikt

Miért épp oda? Nem inkább a so.cl-re? :)

(#35) halkow


halkow
őstag

kíváncsi vagyok meddig fognak még lovagolni ezzen a ram dolgon?

mikor tolnak már bele végre 4-5GB ramot olyan drágák lennének?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) Rusi


Rusi
senior tag

Húú srácok, még nem olvastátok a készülő Nokia XL cikkemet. Na akkor majd rájöttök, hogy igazából jobb is, hogy nem frissítenek semmit ezen a ****-on, áhh most inkább nem mondom ki. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#37) Glenda válasza vicze (#33) üzenetére


Glenda
addikt

Engem nem zavar, csak neki furcsa az, ha egy üzletágnak van konkurense, akkor azt a konkurenst a többi is utálja. A Microsoft elég nagy cég, annak idején az IBM-mel perelgették egymást, lehet még az OS/2 miatt, miközben az X360 processzorát tőlük vették és együtt tervezték.

Amúgy meg tök vicces lehet az a g+ csoport, nem hiszem hogy túl sok Google alkalmazottnak van Lumiája ;]

[ Szerkesztve ]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#38) halkow válasza Rusi (#36) üzenetére


halkow
őstag

frissítés követően azonnal meghalna a rendszer és egyben tulajdonos is :)
lagtengeré változna és folyton hibákat jelezne stb... kb ezt tudnám elképzelni :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#39) Rusi válasza halkow (#38) üzenetére


Rusi
senior tag

Erre a cuccra egyetlen frissítést tudok elképzelni, ha szép csendben befejezik a gyártását és inkább a Lumiákkal foglalkoznak.

Mobilaréna (2010-2017)

(#40) Namelesske válasza Glenda (#32) üzenetére


Namelesske
addikt

De én nem vagyok a Microsoft. :DDD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#41) vicze válasza azopi74 (#34) üzenetére


vicze
félisten

Mert erről életemben nem hallottam. :P
Jók ezek a népszerű MS soc networkök. :-P

(#42) Namelesske


Namelesske
addikt

[link] Aki ezt megveszi ugyanazon az áron az hivatalosan is őrült. :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#43) jozso1989 válasza Namelesske (#42) üzenetére


jozso1989
őstag

úristen de ház ez a telefon... nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen szép akadásokat, meg lagokat. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#44) csab2


csab2
veterán

Így kell pofán szarni a vásárlókat.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45) sz.balazs.95 válasza jozso1989 (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem véletlenül mondják, hogy AOSP alapokon építkező... :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#46) Glenda válasza csab2 (#44) üzenetére


Glenda
addikt

Mind a 15-öt, aki ilyet X-et vett? Ugyan, őket megéri beáldozni ha az X2 jobb. De nem jobb ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#47) jozso1989 válasza Glenda (#46) üzenetére


jozso1989
őstag

kész, megöltél :DDDDDD

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#48) Glenda válasza jozso1989 (#47) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem van egy sanda gyanúm, hogy főként fejlesztők vettek teszttelefonnak ilyet. Vagy ha nem is főként, de sok elment úgy.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#49) joey04 válasza Quasi_modo (#28) üzenetére


joey04
titán

Igen a Nokia egy akkora név...
...volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) jozso1989 válasza Glenda (#48) üzenetére


jozso1989
őstag

Hát hétköznapi használatra totál értelmetlen egy androidos telefon google alkalmazások nélkül...

(#49) joey20: réges-rég

[ Szerkesztve ]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.