Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Na végre egy jó ötlet a nokiától

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) kaller1 válasza aram01 (#1) üzenetére


kaller1
veterán

A hírek szerint csak S40-el jönnek ilyen készülékek,ez elég nagy hiba... :U

.::> <::.

(#3) gerilee


gerilee
aktív tag

Komolyan nem értem. Szerintem épp a közép- (és az alsó-) kategóriában vannak azok, akiknek a "trükközés" miatt van 2 telefonjuk, míg a felsőkategóriát használók már jellemzően nem a spórolás miatt tartanak második telefont.
Nekem valahogy nem logikus a Nokia magatartása.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#4) madmike válasza gerilee (#3) üzenetére


madmike
őstag

Itt nem tudom hogy lesz megoldva,de volt nálam néhány napig egy ka08as kinai "csoda",ami 2simes volt. Nekem az volt vele a fő problémám, készenlétben valóban mindkét sim aktiv,ellenben ha az egyiken beszélsz és hiv valaki a másikon akkor neki azt jelzi hogy ki vagy kapcsolva. Ezt remélem ki tudják majd küszöbölni a Finnek.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#5) madarasz92


madarasz92
őstag

Remélem jok lesznek a 2kártyás Nokia-k..

(#6) Ricardo válasza kaller1 (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Valahol el kell kezdeni. jó ötletnek tartom. Jelenleg nem tartozom a célcsoportba, de ki tudja mit hoz a jövő.

(#7) plus44


plus44
veterán

ez a kép:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Ankhiszesz válasza kaller1 (#2) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Kezdésnek így sem rossz, majd ha lesz rá igény, akkor gondolom feljebb is viszik a technológiát.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#9) AMD Power


AMD Power
titán

Végre megjött az eszük... :R

(#10) Karma válasza Ankhiszesz (#8) üzenetére


Karma
félisten

A Symbian jelenleg csak egy SIM kártyát képes kezelni, úgyhogy technikai akadálya is van a dolognak. De ez talán változik idővel.

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.