Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misály


Misály
addikt

Es vajon fentre az ora melle kerul az ertesites vagy felugrik egy hulye ablak?

(#2) evetke válasza Misály (#1) üzenetére


evetke
csendes tag


...felugrik egy hülye ablak :(

2003-11-03 22:14 óta "újonc"...

(#3) Quasi_modo válasza Misály (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Valószínűbb hogy felugrik.
Önnek x darab izéje érkezett...

valami

(#4) Barthezz2 válasza evetke (#2) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És vajon ha fent van a beta labs-os notification widget, akkor majd arra érkezik, mint az sms/hívás, vagy akkor is marad a felugró ablak?

Everybody lies.

(#5) Misály válasza evetke (#2) üzenetére


Misály
addikt

O csak a szememet nem nyitottam ki, kurva elet ugy orultem hogy leszoktak rola s^3ban erre visszahozzak, van egy elmulasztott esemenyek widget es azon jelzi ha valami van.

(#6) morocan válasza Misály (#1) üzenetére


morocan
csendes tag

Szerintem ez alkalmazás függő lesz. A fejlesztő meghatározhatja, hogy hogyan kezelje a telefon oprendszere, vagy az álltala írt alkalmazás az értesítését( felugró ablak, widget, értesítési terület... ).
A felhasználó meg gondolom letilthatja, ha valamelyik nem tetszik neki.

(#7) stewe780


stewe780
őstag

Ez nem üzenet, illetve ne csak üzenetekben gondolkodjatok. 1.5kb tetszoleges adat. Idojaras adatok, vagy hirek, infok, ami nem kell, hogy felugorjon, villogkon. Ha a widget ugy kezeli akkor epp csak megjelenik a feluleten es kesz. Ha elolvasod elolvastad, de lehet, hogy ha ra sem nezel akkor sem tortenik semmi.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#8) Misály válasza stewe780 (#7) üzenetére


Misály
addikt

"Ez nem üzenet, illetve ne csak üzenetekben gondolkodjatok." valahogy errol senki nem beszelt...

(#9) stewe780 válasza Misály (#8) üzenetére


stewe780
őstag

Apa kezdööőőőődik :DDD

Nekem az csapódott le, hogy többen üzenetszerű működést feltételeztek. A "felugrik egy hülye ablak", "az óra mellé kerül egy értesítés", "elmulasztott esemény" ...

Ezt az adatfolyamot nem a teló kezeli, a teló csak továbbítja az alkalmazás felé, és az alkalmazás dönti el, hogy mi legyen vele. Olyan mint az időjárás widget, ami néha ránéz a szerverre, hogy milyen időt jelezzen ki, csak most megfordul a dolog, a szerver küld ki a widgetnek adatot, ha változik a kijelezendő időjárási adat.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#10) Misály válasza stewe780 (#9) üzenetére


Misály
addikt

A kommunikacio eleg vilagos, engem az ertesites ui-n valo elhelyezkedese erdekelt. Gondolom teged is zavarna ha eppen e-mailt irsz es egyszercsak elfoglalna a kepernyo also 6-odat egy ertesites, ahelyett hogy fent az ora mellett villogna egy kicsit ( azt hiszem egy s60v5-os live messengerben igy mukodott pl )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.