Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Érdekes hír..., de azért most már valami konkrétumokat várnék a Nokiától nem csak ígéreteket, papíron létező készülékeket. :U

[ Szerkesztve ]

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#2) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Nem is baj, jó kis stabil kiforrott rendszer az! Már csak az összeszerelési minőségen kellene javítani, meg az anyaghasználaton, és olcsóbb árszegmensben egész jók lennének!

(#3) meroly


meroly
veterán

Helyes, helyes, jó is az az S40 :K

Impossible is nothing

(#4) hans87 válasza rOwLeY (#2) üzenetére


hans87
tag

Nokiánál gyakran nem az alsó és közép árkataegóriás modellek anyag+összeszerelési minőségével van a baj, pl. 6303/6700. Inkább a felső árszegmensben van ilyen gond, N-Series, X6, stb:(

Amúgy egy konkrétum tényleg jobb lenne, mint a folytonos "bemutatásra kerül ekkor" szöveg..... Elmúlt 2-3 hónapban (mikor a többeik bemutattak x db telót) addig neki mit sikerült? X6 16GB és C5-00 összesen?

Nokia 5530

(#5) rOwLeY válasza hans87 (#4) üzenetére


rOwLeY
őstag

ez igaz. A 6300-ám egyszerűen hibátlan. Színtiszta alumínium. De pl az 5800 egy vicc.

(#6) madstunt


madstunt
addikt

fúúúúúj nokia fúúúúúúj mit akarnak nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#7) Ricardo válasza rOwLeY (#5) üzenetére


Ricardo
félisten

Ott az akku a gyenge pont :U
Kíváncsi leszek az új S40-es telefonokra, és az áraikra, mivel a Symbian egyre olcsóbb készülékekbe kerül bele,

(#8) gerilee


gerilee
aktív tag

Engem az a dualSIM-es érdekelne, de már nagyon. Konkrétumot, konkrétumot, konkrétumot...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#9) LA_COSTE válasza hans87 (#4) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ez inkább költségcsökkentő stratégiára vall.

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Ami jo az jo. Folytassa Nokia.

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#11) meroly válasza Ricardo (#7) üzenetére


meroly
veterán

Tökéletes (mint annak idején a 6310i) sose lesz - gondolom direkt.
Amúgy nem mindenki akar symbiant, többek közt én se nagyon szánom rá magam.... úgyhogy én örülök az S40-eseknek! :K

Impossible is nothing

(#12) madstunt válasza meroly (#11) üzenetére


madstunt
addikt

ha beéred 3,2-es AF kamerával akkor most is van perfekt (zenei) S40es nokia csak sajna azt a modellt újonnan már nehéz beszerezni de megoldható :)

(#13) meroly válasza madstunt (#12) üzenetére


meroly
veterán

Nagyon restellem, de most nem esik le melyikről beszélsz.

Impossible is nothing

(#14) Ricardo válasza meroly (#13) üzenetére


Ricardo
félisten

Talán az 5610-ről.

(#15) madstunt válasza Ricardo (#14) üzenetére


madstunt
addikt

igen :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.