Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Izgalmas lesz a február vége telefon fronton!
Várjuk a sok 835-ös SoC al érkező kütyüket.

Az első: NOKIA 1611

(#2) Bossyy


Bossyy
tag

Ésszerű lenne.4xx és6xx Snapdragon procikkal csak a szürke középszer érhető el, ahhoz, hogy beszéljen róluk a világ, villantani kell valamit a legjobb komponensekből is összerakott termékkel is. Nem beszélve arról, hogy az ilyen készülékeket lehet eladni a legdrágábban, itt lehet legnagyobb az árrés, a nyereség.

(#3) Ste


Ste
addikt

Windows? Biztos lesz gyárilag hozzá Windows-os csengőhang szerkesztő :)
valszeg a Snapi 835 miatti natív windows programok futtatása miatt merült ez fel. Messzebb nem gondolkodnék egyelőre

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

En azt hittem, a Windows ilyen formaban kerult megemlitesre: soha tobbet!

https://www.coreinfinity.tech

(#5) atike


atike
nagyúr

Finnek, angol nyelvű, tiszta kínai szöveg (vagy japán vagy mittomén :DDD ). Csudajó. :DDD

(#6) wlandroid válasza atike (#5) üzenetére


wlandroid
tag

Ők már rég nem finnek sajna, ha érdekel a téma, olvass bele a linkbe az aláírásomban :)

(#7) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Tippre a windowsos kérdés valami lumiával kapcsolatos lehet, és ők csak átirányítják a kérdezőt, nem hiszem, hogy fognak WM telót kiadni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8) slimshady


slimshady
senior tag

Ez eleg nagy katyvasz.

üdv.: SlimShady

(#9) lorinser válasza sh4d0w (#4) üzenetére


lorinser
senior tag

Miért is? Most, hogy párhuzamosan használok Win-es és Android-os telefont bátran ki tudom jelenteni, hogy az appkínálaton kívül az Android mellett semmi nem szól. Semmi.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#10) konyi79


konyi79
addikt

Nem gondoltam volna valaha leírok ilyet, de nem bánnék egy nokia-wp telót. A w10m nem rossz, szépen kiforrta magát, megtartanám. :B

(#11) Crafter32 válasza wlandroid (#6) üzenetére


Crafter32
őstag

A népet a logó érdekli.

(#12) sh4d0w válasza lorinser (#9) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Most pont arra adtal valaszt, mi nem szol a WP mellett. Semmi.

https://www.coreinfinity.tech

(#13) #80439296 válasza sh4d0w (#12) üzenetére


#80439296
törölt tag

A tagadás tagadását állítod... :C

'mi nem szol a WP mellett. Semmi.'

A semmi nem szól mellette. Vagyis minden mellette szól. :C

(#14) jacis válasza sh4d0w (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

;] Ez jó volt :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) this is life válasza lorinser (#9) üzenetére


this is life
Ármester

W10m telefon hasznalo vagyok , es a legfobb gond az app kinalat, illetve hogy uj appok amik a masik 2 plattformra jonnek w10m alatt felejtosek ...a nagy atlagnak ettol meg a wines telefonok is boven kiszolgalnak az igenyeiket ... de ettol nem lesz vonzobb egy haldoklo Os.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16) Wesder válasza lorinser (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Tehàt ugyan olyan csak vannak rà appok, és ezért az emberek jobban veszik? Döbbenet...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Švejk válasza lorinser (#9) üzenetére


Švejk
őstag

Egy oprendszer appok nélkül olyan, mint a vőlegény szerszám nélkül
Hommage á Torgyán

(#18) #02683648


#02683648
törölt tag

"I want Xiaolong 835!" ill. "the new high end Xiaolong SoC has just been released" ----> ezek szerint a Snapdragon kínaiul Xiaolong?? :DD :DD

(#19) ClioRS


ClioRS
őstag

"valóban készül ilyen telefon" - ez hol van leírva? :U Mert az az angol mondat nagyon nem ezt mondja. Ettől függetlenül valószínűleg készül ilyen teló.

(#20) #80439296 válasza ClioRS (#19) üzenetére


#80439296
törölt tag

'..., nem Eszéken, hanem e széken - micsoda marhaság!'

(#21) Ricardo válasza lorinser (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

"bátran ki tudom jelenteni, hogy az appkínálaton kívül az Android mellett semmi nem szól. Semmi."

Ha amellett hogy egy okos telefonnak az egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy vannak rá alkalmazások nagyvonalúan elsiklunk akkor is marad bőven gond a win mobil rendszerrel.
A teljesség igénye nélkül.
Az élő csempék amik nem frissülnek (ezzel csak a lényegüket veszítik el), az elmaradó értesítések, a fényképek amiknek a minőségét "utolsó simítások" címén tönkretesz a rendszer, feltéve hogy elmenti őket lassan induló alkalmazások. Memória kártya kezelése egy katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

(#22) Hínár929 válasza Ricardo (#21) üzenetére


Hínár929
tag

A fent említett problémákkal 8.1-en nem nagyon találkoztam, biztos velem van a baj, de én még minden appot megtaláltam ami nekem kellett a wines telefonomra.

(#23) Ricardo válasza Hínár929 (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezeket a gondokat a tízesen tapasztalják a felhasználók.
A nyolcas nem lenne rossz, de elég fapados. Amellett lassan elavult lesz kirántják majd alóla a még meglévő alkalmazásokat is. illetve maradnak, csak frissítés nem lesz rájuk, így szépen lassan azok is elavulnak.

[ Szerkesztve ]

(#24) tDr1v3r válasza lorinser (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A stock Nougat tobb teren meg jobb is mint az iOS 10... a WM10 leginkabb egy eretlen vicc jelenlegi formajaban.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) lorinser válasza this is life (#15) üzenetére


lorinser
senior tag

Mitől lenne haldokló OS?

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#26) Naughty9011 válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


Naughty9011
tag

Johetnek itt az Android huszarok, hogy a win10mobile haldoklik mert nincs reszesedes, de akkor mondhatnank a droidra is ugyanezt... jelenleg a profit 103%kat az iphone viszi el, ugy lehet 103% mert sok droid telefon gyarto jo nagy vesztesegeket konyvel el... Szoval ennyit a reszesedesrol. A masik, meg ha nekem jo a winmobile10, akkor ne magyarazzatok meg , hogy nem jo.... Csak tudom , hogy nekem mi a jo... Lumia 950et vettem 60 rugoert es Nem adnam egy galaxyer sem.

Mate 10 pro

(#27) lorinser válasza Wesder (#16) üzenetére


lorinser
senior tag

Nem, nem ugyan olyan a kettő. Egyiknél valóban több az app. De itt ki is merült az egyezőség.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#28) lorinser válasza Ricardo (#21) üzenetére


lorinser
senior tag

Akkor úgy látszik bennem is hiba van,mert ezeket W10M alatt én nem tapasztalom. Nekem az appkínálattal sincs különösebb gondom.
De azt továbbra is tartom, hogy a némileg több appon kívül az Android mellett semmi nem szól.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#29) Naughty9011 válasza lorinser (#28) üzenetére


Naughty9011
tag

Hiaba mondod, ugysincs igazad, mindjart jon a zold robot hadjarat es letarol. :DD

Mate 10 pro

(#30) lorinser válasza tDr1v3r (#24) üzenetére


lorinser
senior tag

"a WM10 leginkabb egy eretlen vicc jelenlegi formajaban." - az, hogy melyik mennyire vicces, lehetne vittatkozni. Az Android-nál meg lehetne említeni a csodás frissítési rendszert, a lefagyó, kilépő appokat, a belassuló telefonokat. Ezekből meg szerintem az Android egy vicc a jelenlegi formájában.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#31) lorinser válasza Naughty9011 (#29) üzenetére


lorinser
senior tag

Itt be is fejeztem.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#32) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A Nokia kap, az LG meg nem? Ha ezek így összezárnak az LG előtt (Samu+Qualcom), abból (megint) gebasz lesz.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#33) this is life válasza lorinser (#25) üzenetére


this is life
Ármester

Mert lassan 2 eve nincs a teljes piacot lefedo keszulek valasztek, 1 eve lenyegeben nincs a piacon uj keszulek alsotol csucs kategoriaig, az oprendszert w10m jo masfel ev alatt sem sikerult legalabb a wp8.1 stabilitasara felhozni, folyamatos reszedes vesztes a mobil szegmensben, csokkeno app kinalat... ezek nem nevezhetoek egy szarnyalo rendszer ismerveihez... wp hasznalok , sajnalnam ha kihullana a mobil rendszerek kozul , de az esely meg van ra , hisz a piac,vasarlok nem tartjak el, a letezese az ms szandekaitol fugg. Azt meg csak ok ismerik.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#34) DummyBoy válasza lorinser (#30) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Jópár hónappal ezelőtt, amíg aktív WP ÉS Droid felhasználó voltam lehet még ki is álltam volna melleted, de sajnos van egy kis bibi.

Valami megtört az MS-nél WP fronton, és azóta a rendszer katasztrofális.

SZÁMOMRA a WP-k csempés UI-ját semmilyen rommáwidgetelhető csillivilli launcser sem fogja űberelni, emiatt szerettem, munkára messze jobb volt mint bármilyen droidos csoda. Megbízható volt, stabil és kényelmesen használható.

Sajnos a hangsúly a VOLT-on van. Pár hónap alatt a WP elérte azt a szintet, hogy az csak egy dolog, hogy a munkára használt alkalmazásaim (Többek között az Office és társai ...) is jobban és megbízhatóan kezdtek működni egy fércelt hird party ROM-on, mint a hivatalos WP-n, maga a rendszer is instabillá és megbízhatatlanná vált.

Átlag júzernek régebben szívesebben ajánlottam WP-t droid helyett, főleg ha tudtam, hogy az appkínálat nem probléma. Ma már nem tenném. Legutóbb ismerős vadiúj Lumiáján a MS account készítés és a névjegyek importálása zsenge 1,5 órámba tellett, 2 factory reset is kellett hozzá.

Jelenleg arra tendálok, hogy a WM10-nek KI KELL HALNIA! Nem trollkodni akarok, szeretném ha az MS tudna valami épkézláb rendszert összedobni Win alapokon, csempés UI-al, de ne a WM legyen az, mert az elmúlt pár év alatt sikerült jóformán a Symbian alá butítani ... És kétlem, hogy ennyi kínlódás után ezt ripsz-ropsz helyreraknák.

Ha sikerülne nekik ezt megoldani, akár Surface név alatt is, valszeg az elsők között ugranék rá, de amíg a WM10-es szerencsétlenkedés megy, addig sajnos távol kell tőle maradni.

A WP jelenleg a múlt droidja.

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.