Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nincs ezzel baj,ha normális árazást kap.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) Luck Dragon

Nekem tetszik a formája. Csak legyen jó mikrofonnal és hangszóróval ellátva. Amire kitalálták azt legalább tudja jól.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

De könyörgöm, akkor felejtsük már el ezt a fröccsöntött műanyagot, azért egy 6300 minőségi termék volt a maga idejében.

Legalább egy fémház.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Luck Dragon válasza Graphics (#3) üzenetére

De ez nem is akar 6300 lenni újra , cikkben is írja hogy "előlapja ugyanis emlékeztet a gyártó egykori remekül sikerült mobiljára, a 6300-r"

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Ezekiell


Ezekiell
veterán

"elérhető árat tudnak felmutatni" - és mennyi is az? Ha tudjátok, mennyibe kerül, akkor jó lenne beleírni a cikkbe :) Ha meg nem, akkor meg honnan tudod hogy elérhető? (Jó nyilván nem 1000 EUR lesz, de nem mindegy, hogy 25 vagy 50 vagy 100)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#6) Graphics válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogos, habzó szájjal jöttem kommentelni :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Luck Dragon válasza Ezekiell (#5) üzenetére

Nyitó árak:
125= 23€
150= 27€

Graphics :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) novinyul


novinyul
veterán

Szerintem az S30+ rendszer semmit sem ér, kellene az S40, persze azt sajnos nem adja a Microsoft. De úgy az egész nem áll össze, nekem legalább is. Egy Nokia 301 emellett egy okos telefon :(

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#9) Piftuka válasza Graphics (#3) üzenetére


Piftuka
veterán

Én annak örülnék, ha kiadnák a NOKIA 515 készüléket ismét! :K

Letisztult dizájn, alumínium ház, karcálló üveg... Legyen legalább ugyanolyan jó minőségű a hangja és a mikrofonja, lehessen szerkesztett MP3-at használni csengőhangként, és - mivel ezt már megkerülni nem tudom - fusson rajta az internetbank alkalmazás! Ezen kívül működjön rajta a jegyzet/naptár funkció. Más "okos" alkalmazás nem érdekel. :N

Én nagyon remélem, hogy a telefonok világában is beköszönt a "retro mánia", és ez nagyon hamar megvalósul!

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#10) Postas99


Postas99
senior tag

Amig ezek közül a modellek közül egyik sem támogatja az a2dp-t addig az összes csak ehulladék.
Ha nincs szükséged egy okos telefonra mert telefonálni ez is elég de jó lenne egy bluetoothos kihangosítási lehetőség akkor felejtsd ezeket a sz@rokat.
A régebbi modellekben volt ilyen.. vicc ez a gyártó... remélem idén még a helyét is beszántják

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

Kinézetre mindkettő tetszik, pláne a 150-es. A Nokia 6300 elég ismert, jól kinéző telefon volt (még mindig jó néz ki).
Két dolgot szeretnék. Nagyon szép kijelzőt (IPS, de egy jó minőségű TN is megfelel), illetve kiváló beszédminőséget mindkét irányba. Más nem kell.

Postas99 még egy indokot felsorolt. Kiváló használat BT-n keresztül. Ez is fontos. Oké kicsi telefon, könnyű telefon, jó telefon, nem harap, de egy 1 órás beszélgetés alatt nem akarom kézben tartani végig.

[ Szerkesztve ]

(#12) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Béna, gagyi, műanyag. Hol van ez az egykori 6300-hoz képest? Hanyag elegancia? Még az sem.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#13) Ezekiell válasza Luck Dragon (#7) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ez azért hiányzik a cikkből akkor :) Így viszont teljesen jó tartalék telefonok, fesztiválra, stb.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Igazából nincs gond ezekkel a telókkal, ha az áruk is jó lesz. Amire kell, talán jók. Telefonálás, üzenetküldés. A vga kamerának mondjuk semmi értelme. Azért fölösleges volt bele tenni, h meg lehessen különböztetni őket...
Viszont, ha nekem ilyen (feature) teló kellene, akkor elővenném vmelyik régi telómat: Siemens SL45i, Nokia 6131, Siemens M55. Mind dobozos, összes tartozékkal és a mai napig hibátlanul működnek. Azok már bizonyítottak.

[ Szerkesztve ]

(#15) leviske


leviske
veterán

Nem tudom mennyire szerencsés a VoLTE korában GSM-only telefonokat kiadni. Ez aránytalanul nyomná meg a telefon árát?

(#16) Ezekiell válasza leviske (#15) üzenetére


Ezekiell
veterán

Amire ezek a telefonok használva lesznek, arra simán elég a GSM.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#17) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Miért van egy olyan érzésem, hogy ez is tejfölös pohár műanyagból készült retek, aminek a kijelzője csak 1 bizonyos szögből látható, a hangja doboz, és a mikrofon egy rakás szr?

Mert eddig szinte mindegyik hagyományos telojuk olyan volt az utóbbi 5 évben? Ehh..

(#18) Viktor0610 válasza DDA40X (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezzel vitatkoznék.
Hívás közben lemerült a Nokia 130-am (sima 2G-hang, csak a telefonon beszéltem), visszahívtam a másik felet egy Samsung Galaxy S8-cal, csúcs Bluetooth fülessel, VoLTE-vel. A másik fél azt mondta, jobban hallott a Nokia 130-cal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#19) clon


clon
aktív tag

A "nagyitelefonnak" csak 1 dolgot kell(ene) jól tudnia a normális beszédminőséget - és ezek esetében is magasról tesznek rá. Így nagy reményeket nem fűznék hozzá, hogy minőségi lesz a 6300 hasonlósággal. Legfőképpen mivel ugyan nem az de mégis hasonló és máris ráültek az egykori minőségre a 6300 telefonra a promónál, mert saját néven nem menne. A 3310 is milyen szépen szerepelt új kiadásban :DD így nagyjából ennyire számítok itt is.
Nekem volt 6300 és azóta is bánom, hogy eladtam (pedig nagyszülőnek sokkal jobb lett volna mint amit ma nekik ajánlanak).

(#15) leviske: a VoLTE az okostelefonokon sem működik mert nincsen rendesen egységesítve így minek bele ha egyik szolgáltatónál működik a másiknál nem és így a két cég közti VoLTE kommunikáció nem működik.

(#20) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hátha lesz teszt és megtudjuk a hangját. Mint sokan írtatok az lenne a lényeg.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Keresem a 6300-as formát, de nagyon nem találom. Ez egy másik modellre hasonlít.
Ha amit írnak, igaz, és jó áron lesz - akkor lehet jó vétel is akár.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Külsőre ócskán néz ki.

(#23) tha_answer


tha_answer
őstag

A policarbonat elegge jo anyag, sztem a legjobb a rozsdamentes acel mellett.
S30+ kalapszar.

Nemertem egy e52-t miert nem tudnak kiadni, 5/8mpxeles kameraval.

(#24) forgonati válasza DDA40X (#17) üzenetére


forgonati
őstag

Azért mert tényleg tejfölöspohárból készült, kopogós szar, mint minden hasonló telefonjuk... A fos kamera árából kaphatnának 1 fokkal minőségibb hangszórót, annak több haszna lenne.

Keelah Se'lai!

(#25) leviske válasza Ezekiell (#16) üzenetére


leviske
veterán

Igazából a telefonálás szempontjából sem utolsó, ha jobb minőségben is tudsz telefonálni. Ráadásul itthon a 900MHz@4G adott is volna erre, nem?

(#19) clon: :R Nem tudtam, hogy ennyire rossz a helyzet.

(#26) juuzer


juuzer
addikt

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy szerintem az S30+ helyett az S40-es rendszer továbbra is sokkal életképesebb lenne. :/ De ha valakinek van még elfekvőben egy 6300-ja, az egy új akksival továbbra is sokkal jobb választás, mint ez a készülék. (Ráadásul a kamerája is 2 megapixeles, VGA helyett, ha jól emlékszem.)

Vamos a la playa.

(#27) Talon133


Talon133
friss újonc

Kb. mikor lesznek kaphatók itthon?

(#28) Luck Dragon válasza Talon133 (#27) üzenetére

Ha csak a most bemutatjuk 5310-es készüléket vesszük figyelembe akkor ezek is maximum egy hónapon belül már vásárolható lesz kis hazánkban.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.