Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janix14


Janix14
csendes tag

nananana!

Nehogymár megcsináld életed hülyeségét!Előbb-utóbb megtalálod az igazit.Ha már ilyenen elkezd féltékenykedni,hát meg is érdemli.1 csaj miatt ne dobd el az életed.pláne hogy piszok jó hátterek csinálsz :K Mellesleg az a 2 lány nem tud tanúskodni,hogy nem történt semmi?

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#2) .bableWes válasza Janix14 (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

inkább ne tanuskodjon.

senki nem ér annyit, hogy miatta kösd fel magad meg egyéb más hülyeségek. meg akarsz halni? bassza' be mint atom, holnap már ugyse akarsz :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) á válasza Janix14 (#1) üzenetére


á
csendes tag

de tudja, hogy nemtörtént semmi, csak sokadik csepp, sok hülyeséget csináltam, és akkor fészről kell megtudnia. komolyan gyűlölöm magam miatta, ő a mindenem, és gyönyörű volt minden, megkaptam tőle, ami egy lánynak a legnagyobb kincs és akkor ezt kapja tőlem? :O

(#2) .bableWes: akkor nem akarnék, ha megbocsájtana.

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#4) Piloss


Piloss
senior tag

Nem csináld!

Emiatt nem szabad eldobni az életet magadtól,ha minden ember így cselekedne már kihalt volna az emberiség. :)
Tanácsom: Próbáld megbeszélni vele,hátha,ha esetleg nem jönne össze akkor:haverokat megcsörget,legközelebbi szórakozóhelyre elmenni,bebaszni,majd felejteni.

szerk:helyesírás

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#5) á válasza Piloss (#4) üzenetére


á
csendes tag

próbálom, de msn-en nem az igazi, találkozni meg csak kedden tudunk. nem akarom elveszíteni. :O

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Hány éves is vagy?

Pár év múlva valószínűleg sült hülyeségnek fogod gondolni ezt az egészet, és ciki lesz visszaolvasni. Mi van, ha valaki találkozik lányokkal? A világ felét ki kéne zárni, csak mert alapon? Csak azért, mert olyan neműnek születtek? Ugyanmár. Itt valami nagyon nincs rendben, ez nagyon nem nyerő mentalitás.

Férfi vagy?
Keress egy lányt, akit boldoggá tehetsz, és akiért élhetsz. Akinek az élete szegényebb lenne nélküled. Bőven van olyan lány odakint, aki megérdemli, nem is kevés. Persze, ez most nem fog menni. Talán fél év múlva, talán kevesebb, talán több. Talán nem is kevéssel. De abban egészen biztos vagyok, hogy legkésőbb pár év múlva nagyon nagy hülyeségnek fogod gondolni ezt az egészet. Akkor is, ha most nem hiszel nekem. Ha akkor is logoutozol majd még, akkor visszatérünk rá, hmm, mondjuk 2013-ban :)

(#7) Piloss válasza á (#5) üzenetére


Piloss
senior tag

Persze,az ilyet személyesen kell,de mondom,bármi is történik ne csinálj hülyeséget

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#8) á válasza Szten Márs (#6) üzenetére


á
csendes tag

15, de az a baj, hogy sok hülyeséget csináltam előtte. nagyon sokat, rengeteg idő lenne részletezni.

érte érdemes élnem, és szegényebb lenne az élete nélkülem, de neki sok ez már, amit megkértek, de szeretem, nagyon. több órája folyamatosan sírok bömbölök, mint egy ovis.

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#9) 14adam válasza á (#8) üzenetére


14adam
addikt

15 és ilyen hülyeségeken jár az eszed :F fordulj pszichiáterhez vagy beszéld meg ezt valami baráttal. Akinek ennyi idősen ilyeneken járkál az esze ott valami gebasz van.

Hamarosan lesz 1éve,hogy egy jó barátom lett öngyilkos pont egy lányért ő 18 volt akkor. Utánna napokig/hónapokig és még most is azt kérdezzük magunktól,hogyha többet beszélgettünk volna akkor nem történik-e meg?! Kitudja,lehet,hogy még itt lenne közöttünk és együtt néznénk a lányokat. De sajnos elment. Remélem,hogy csak az ideg írt belőled és fordulsz valakihez segítségért.

[ Szerkesztve ]

(#10) bubi92


bubi92
őstag

linkeld be neki a topikot. hülyeségeket felejtsd el. ismerös az érzés, csak én velem majdnem 3 és fél év után volt ilyen(kicsit más szitu). de küzdöttem amíg lehetett és még mindig együtt vagyunk.

(#11) Szten Márs válasza á (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jólvan, akkor mutatok egy logot, kb két hetes, a szereplők én, és egy jelenleg 22 éves lány. (nemrég lett 22, szóval még közel a 21-hez, így vonjátok le a négy évet a korából majd)
A neveket/nickeket levettem, ha nem gond.

Én:
te hallod, tegnap rendezgettem a gépemen a régi dolgaimat, és hajnali 3-ig mféle msn logot olvastam, mkitől és téged le kell basszalak, de nagyon

Ő:
miért?

Én:
amket 2006 november 6-án mondtál azért

Ő:
ööö köszi
akkor bocsi
egy mondatban a lényeg mi volt??

Én (egy jóval régebbi logjából őt idézve):
"az lesz jobb ha meghalok má végre... nem kell semmi más, nem érdekelnek a barátaim semmi se...csak hogy vége legyen"

Ő:
ööö izé
kamasz kor..
szóval bocsi, még itt vagyok

.... (lényegtelen részek)

Én (tovább idézve az évekkel ezelőtti logból őt):
"már nem érdekel mi lehetne egyszer a jövöben. mást nem akarok boldoggá tenni és azt se akarom hogy más tegyen boldoggá"

Ő:
jóvan nemár tiszta égő ez

Szóval így négy év távlatából pont ennyit ért ez. Négy év távlatából pont neked is ennyit fog érni. Hihetetlen? Az, persze, de mondom, visszatérünk rá itt a logouton, konkrétan tudom, hogy igazam lesz :) Ő szerinted elhitte volna, hogy évek távlatából ennyit fog érni neki? Tudom, hogy nem. Egyáltalán nem. És mégis...

[ Szerkesztve ]

(#12) á válasza 14adam (#9) üzenetére


á
csendes tag

részvétem. az a baj, hogy sokat szenvedek, itthon is 3-4 éve gondok vannak anyagilag, 10éve szüleim folyamatosan válni akarnak, jót sehonnan sem kapok.

szerk: barátok? bárcsak.. nagy részük képmutató b*zi.. pedig volt olyan is köztük, aki messzi rokonom (másod un.teso) és mégis.. unatkoztak pipázni akartak lejöttek szeretettel vártam őket, de máskor igencsak ellettem felejtve. még egy srác, akit barátomnak hittem. hát ja.. annyira kellettem neki, hogy átjöjjön gtazzunk egyet aztán ment haza..

(#11) Szten Márs: te aztán vagy egy pali!:R:R köszönöm! csak annyira odavagyok érte, ha nem az lenne az adatlapján, hogy kapcsolatban: áá béé-vel, hanem céé déé-vel, akkor sírógörcsöt kapnék.

[ Szerkesztve ]

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#13) Szten Márs válasza á (#12) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, ez a családi helyzet kegyetlen lehet :(
Amúgy szívesen, és elhiszem. Sőt, én is voltam kamasz, én is éreztem hasonlóan. Nem, megölni nem akartam magam, de kegyetlen szar volt, igen, sírógörcsök, ököl szétverése falban és hasonló akciók. De rég is volt, és tszinte (sőt, konkrétan :D ) kellemetlen leírni, mert visszagondolva teljesen irreális az egész. Mindenesetre annyit akartam ezzel az egésszel mondani, hogy nem itt van a vége. Semminek. És talán nem csak te leszel hálás azért, hogy most folytatni tudtad, hanem valaki más is, aki szeretni fog. Csak adj esélyt annak, hogy ez megtörténjen.

(Mondom mindezt úgy, hogy nagyon jól tudom: szívből hinni benne lehetetlen. Ésszel esetleg lehet, szívből nem.)

(#14) á válasza Szten Márs (#13) üzenetére


á
csendes tag

hát eléggé az, azóta rontok suliban, már semmisem a régi. én ököllel az állam ütöm eléggé durván, szüleim azt hitték összevertek. most jelenleg erre az utolsó esélyre nagyon vigyázok. kell nekem Ő nagyon.

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#15) Szten Márs válasza 14adam (#9) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Hamarosan lesz 1éve,hogy egy jó barátom lett öngyilkos pont egy lányért ő 18 volt akkor. "

Basszus, ezt hogy lehet elviselni? Nekem, konkrétan amikor ezt a logot megtaláltam, akkor bekönnyezett a szemem, pedig nem történt a végén semmi, és látjuk, hogy jól végződött. De azt elviselni, hogy esetleg megtette volna... azt nem is tudom, hogy lehet :(

á:
Egy kicsit más megközelítés, kapcsolódva a fenti témához. Azért fáj neked ez az egész, mert esetleg nem a tiéd lesz, nem veled lesz, nem te lehetsz vele. Szereted? A szeretet azt jelenti, hogy azt akarod, hogy boldog legyen. Hogy jó legyen neki. Ugye ezt jelenti? A szerelem arról szól, hogy az ember maga másodlagos, teljesen, és csak az számít, hogy a másik boldog legyen. Ha a másik úgy boldog, hogy nem veled van, akkor mi a helyzet? A fájdalom forrása marad a birtoklási vágy kielégületlensége. (Na meg az, hogy 15 évesen ez még új dolog, de igen kemény erővel jön.)

Szóval birtoklási vágy... milyen alantasan hangzik, és alantas dolog is ez a szeretethez, a szerelemhez, a másik boldogságának akarásához képest. Ne engedd azt, hogy azzal, hogy engedsz ennek az érzésnek, meggyalázd a szeretetedet iránta.

És egy dolog: akkor lenne értelme azon gondolkozni, hogy mi értelme van az életednek, ha meghalna. Képzeld el. Szar érzés, de képzeld el. Komolyan. Éld bele magad. Lásd, hogy az történik vele. Volt, és egyszercsak nincs. Egyik nap mosolygott, utána nincs többé soha. Milyen érzés? Ha szereted, akkor százszor, ezerszer szarabbnak kell lennie, mint annak, hogy esetleg nem veled éli le az életed. Ha szereted, akkor ezután a gondolat után az a gondolat, hogy mással van, szinte megnyugtató kell, hogy legyen. Csak tényleg és komolyan gondolj bele mit éreznél akkor, hogy úgy veszítenéd el. Szóval amíg ő él és boldog, nincs igazi baj.

Szerk: elnézést, hogy ilyeneket írtam, amilyeneket. Ez az utóbbi néhány sor - valaki halálának elképzelése, illetve arra való buzdítás - taszít engem is. De ennél jobb módja annak, hogy belásd, hogy mekkora különbség van fájdalom és fájdalom, veszteség és veszteség között, nincs. És ha csak minimális esélye van annak, hogy így egy kicsit el tudlak mozdítani abba az irányba, hogy ne csinálj hülyeséget, akkor megérte leírnom.

[ Szerkesztve ]

(#16) á válasza Szten Márs (#15) üzenetére


á
csendes tag

de én azt szeretném, hogy velem legyen boldog, fél évig harcoltam érte, meglett a gyümölcse és szeretném, ha nem fél évig lett volna ez a boldogság.

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#17) Szten Márs válasza á (#16) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Mondom, képzeld el, amit írtam. Nem tetted. Próbáld meg, és komolyan. Teljesen komolyan. Amennyire csak bele tudod élni magad.

A többit meg nem érted, úgy látom. Mondjuk teljesen érthető. De azért legalább próbáld értelmezni a dolgokat. Ne szívvel, hideg ésszel.

[ Szerkesztve ]

(#18) á válasza Szten Márs (#17) üzenetére


á
csendes tag

belehalnék ha nem élne, de ha mással látnám már az is ááááááááááááááááááá egyszerűen imádom teljes szívemből.

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#19) Szten Márs válasza á (#18) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Amúgy, még ha most el is megy, nem azt jelenti, hogy az életben többet nem lesztek együtt :)

Én ennyit tudtam hozzátenni a dolgokhoz. A #11-ben írt logot azért nézd át még egyszer. Érdemes. Mutatja, hogy hogy alakul az ember élete, az érzelmei. Hogy mennyit jelentenek hirtelen kitörő baromi erős érzelmek x év távlatából. Ugye látod azt a sort, hogy "már nem érdekel mi lehetne egyszer a jövöben" És most itt a jövő. És mennyire nem volt igaza.

Többet tényleg nem tudok hozzátenni.

[ Szerkesztve ]

(#20) á válasza Szten Márs (#19) üzenetére


á
csendes tag

jelenleg utolsó esély, bár jó darabig mosolyszünet lesz. megfogadom a tanácsaid, és köszönöm!:R

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

(#21) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Mi az, hogy nem érdemes élned, mert úgyis csak szenvedsz? Ez baromság. Ami nem öl meg, az megerősít - ha a saját hülyeséged öl meg, akkor a saját hülyeséged fog igazán gyöngévé tenni.

A szenvedések közepette élsz csak igazán, akkor tudod meg, ki is vagy valójában!

Ha pedig imádod teljes szívedből, akkor nem fosztod meg őt egy őrangyaltól. Ha mással van, hát mással van, csak az fontos, hogy minél boldogabbnak tudhasd. Melyiket szeretnéd jobban, ha boldogtalanul lenne veled, vagy boldogan mással? Nem azt mondom, hogy ez most reális, hogy valóban ezek között kellene választani, vagy hogy valóban rosszul érezné magát veled, nem; csak hasonlítsd össze, melyik a jobb? A szeretet, még az is, ami nem szerelem, az önzetlenségről szól. Szeress, és ne legyél önző, hogy te is boldog légy minden helyzetben!

Szten Márs meg jól beszél. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) á válasza Crystalheart (#21) üzenetére


á
csendes tag

:R

neked nem kell így járnod, ha nem tudsz így menni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.