Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) vodkaboy22 válasza Stauffenberg (#40) üzenetére


vodkaboy22
addikt

MILC-nek csak annyit, hogy én így kezdtem:

- Kaptam (nem választottam, kaptam) rokontól diplomaosztóra D5100+18-105--öt kit-et (Ő D90 és D800-assal fotozott már akkor). Ennek ára anno 155 körül volt.
- Gyorsan vettem hozzá egy 70-300-as sigma-t.
- Aztán egy fix 35-öt.
Most már babzsákról kábeles kioldóval 500-as és 800-as tükörtelével fotozók és tervben van egy FX váz.

Ezt az utat bejárni egy MILC-el nem tudod még mindig. Tehát az átlag egységsugarú felhasználóból nem tudsz kilépni MILC-el (vagy már az elején nagyon drága rendszert veszel de úgy se fogsz profi irányba váltani). Viszont egy D5100-asra is fel tudod rakni ugyanazt az obit mint egy D800-asra és biza én azt mondom a váznál sokkal fontosabb még mindig az OBI. Lehetsz te MILC huszár 24Mp-ellel, de akkor se fogsz 100 méterre lévő alkonyban előkúszó őzikét lekapni... Majd ha olcsón minden milc-re 1990-től gyártott obikat is fel tudsz rakni és olyan jel zaj viszonnyal fogsz iso 3200-an fotozni mint egy FX-el és nem cropos szenzorral akkor majd lehet lesz értelme...
Saját vélemény.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.