Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Csúnya gonosz bácsi!!
Neki már van ngp-je és már játszik is rajta! :(((

Mi pedig nem tudunk még semmit se. :((

A cucc viszont továbbra is nagyon állat!:)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) jookomak


jookomak
őstag

Azt nem értem, miért kell 2-3 héttel, vagy e3 előtt pár nappal infokat kiadni bármiről is? Mennyivel nagyobb szám lehetne ha ezeket a sony konferencián adnák le egy trailerrel, vagy egy sajtótájékoztatón.
Mire eljön az e3, alig marad hír. Vagy az előtte kiadott trailereket fogják 3 mp-vel hosszabbra venni.

(#3) h-yle válasza jookomak (#2) üzenetére


h-yle
addikt

"Mire eljön az e3, alig marad hír."

Én nem aggódnék a helyedben. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) Def26


Def26
félisten

Azt már tudjuk, hogy mennyi lesz a ketyere? :U Nagyon pofás a gép és a játék is. Eszméletlen, hogy hol tartanak.

Valamelyik nap voltam a MediaMarktban és kipróbáltam az új Nintendo masinát, hát mit is mondjak eléggé faszás volt az is. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) anulu válasza Def26 (#4) üzenetére


anulu
félisten

ahhoz a nintendó géphez bottal se nyúlnék, főleg ahogy az adatokat kezelik

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Def26 válasza anulu (#5) üzenetére


Def26
félisten

Én ezt anno a csúnyácskább csajokra mondtam a diszkóban. :D

Egyébként azt gondolom, hogy szórakoztató a 3d része, nekem nagyon tetszett amit ott láttam. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) anulu válasza Def26 (#6) üzenetére


anulu
félisten

lol :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) heihachi válasza Def26 (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem nagyon nem tetszett a 3D része. Végig úgy éreztem, mintha bandzsítanék miközben nézem, nagyon kellemetlen volt. Meg igazából szerintem ronda is az a kijelző, legalábbis 3D üzemmódban nagyon.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

Akkor már inkább egy könyv. Ott nem idegesít, hogy éppen le kell szállnom/én jövök a sorban/elzsibbadt a seggem a vécédeszkán pont, amikor át kellene ugranom ezt a szakadékot. Mentési pont meg persze jó negyedórával ezelőtt volt utoljára. Nemértem a marokkonzol műfajt.

(#10) elithun


elithun
őstag

A videó alapján nekem nem lesz NGP-m. Ha ezt így lehet kezelni, akkor biztos, hogy minden másodpercben leejteném. :N

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) h-yle válasza DrTroglodyte (#9) üzenetére


h-yle
addikt

Pause, és save state minden mobil játékba! Ennek alapnak kéne lennie 2011-ben.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) hack69 válasza anulu (#5) üzenetére


hack69
aktív tag

"főleg ahogy az adatokat kezelik"

Konkrétan?

(#13) hack69 válasza hack69 (#12) üzenetére


hack69
aktív tag

Úgy néz ki semmi. A kijelző meg ok. Már csak az árnak kell korrektebbnek lennie (alacsonyabb ár, több pénz a kiegészítőkre, játékokra) és jöhet az alapgép.

(#14) Zigur válasza hack69 (#12) üzenetére


Zigur
senior tag

Ha jól emlékszem egy olyan EULA-juk van hogy minden ami a 3DS-eden van és használod az online szolgáltatásokat, az övék, és felhasználhatják. Képek, zene...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.