Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Xaels válasza Probert75 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

[link]
Az új trilógiában van ilyen. Amúgy van valami előnye az ilyen kialakításnak?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Probert75 válasza Xaels (#2) üzenetére


Probert75
addikt

Csak az ősrégi 4-5-6 részt szeretem! A 3. az még valahogy elmegy, de a legújabb 3 rész az gagyi disney-s gyerekfilmek! :)
A formának nem tudom van e haszna, vagy csak dizájn!

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

600 dollár egy konzumer routerért, gratz. Ennyi pénzből már lehet építeni tisztességes pc-router eszközt jóval nagyobb hw-es teljesítménnyel, sokoldalúbb szoftverrel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

Na várj, eggyel több a nulla itt. 200k egy router? Hű de le vagyok maradva...

:F

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) Cifu válasza Apollyon (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

A problémát itt a Wifi modemek és antennák jelentik, feltehetően ezek képviselnek jelentős összeget. Azt meg PC-router eszközzel sem tudod egyszerűbben és olcsóbban összelegózni, mert ilyen szintű Wifi kártya nem nagyon van még, ami van, az meg 60-100e Ft.

A fórumokon is azt látom, hogy tippelik a hálózati eszközök költségosztását. Egy vezetékes 10GbE hálózati csatis hálókártya is kiskerben 25-30e Ft-nél kezdődik, de inkább 40-65e Ft. Ha mondjuk a fele a bekerülési költsége akkor is érthető, miért nincsenek teleszórva 10GbE portokkal a routerek. Mivel a használók elsöprő többsége amúgy is a Wifit preferálja a vezetékes hálózatok felett, így ebbe az irányba fejlesztenek, annak meg ez a vége...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) Dragon3000 válasza Cifu (#6) üzenetére


Dragon3000
veterán

Azt nem hiszem, hogy akkora plusz költség lenne, hogy a gigabit helyet végre minden port vagy legalább kettő 2,5 gigabites legyen. Vagy lehetne kapni valami értelmes 4-5 portos switch-et amin 2,5-es portok vannak és nem 80e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#8) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Valahol kilehet próbálni demoban ezt a DumaOS-t?
Kíváncsi lennék, hogy milyen beállítási lehetőségek vannak benne.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.