Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Xaels válasza zoltanz (#50) üzenetére


Xaels
félisten

Nagygenerál nem volt az én időmben. "Szalon"-ból hoztam ki, ők vállaltak rá garanciát és rendbe szedték mielőtt elhoztam. Motorikusan egyébként nincs semmi gond vele. Mínuszokban és nagy esőben sem hagyott cserben még.

Ezek a gyári méretű gumik, mondjuk cserénél volt szívás mert az ajánlott méretduóból nem sok típus érhető el, ami meg igen az elég borsos. Ezért elől BT45 van hátul meg Exedra Max R. Dől rendesen ha kell, de a lábtartó hamar lent van így is. Kefe hatás alatt mire gondolsz?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#52) creation válasza Xaels (#51) üzenetére


creation
senior tag

Szerintem arra, hogy nem ér e be a sárvédőbe :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#53) Xaels válasza creation (#52) üzenetére


Xaels
félisten

Inkább arra tippelnék, hogy oldalirányba nem tart a gumi. Mint a kefe megbicsaklik. Ilyenről szó sincs. Stabil a gép.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#54) zoltanz válasza Xaels (#53) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Igen erre gondoltam, nekem is hasonló van fent, (hátul túra, elöl sport), de azt vettem észre, hogy szeret mászkálni a hátsó gumi kanyarban. Persze ezek között is van erősített oldalfalú stb.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#55) Xaels válasza zoltanz (#54) üzenetére


Xaels
félisten

Szerencsére ilyen bajom nincsen. Gyári méretek, a hátsó mellesleg radiál is mert akcióban az volt a legolcsóbb abban a méretben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#56) kiskacz


kiskacz
senior tag

Jó cikk, gratulálok!

Ha az idő engedi én is motorral járok dolgozni (Ha nem akkor P+R ig kocsi és bérlet/vagy tömb jegy...) és bízom abban, hogy az idén jobb nyarunk - motoros időnk lesz, mint tavaly volt... :K

(Honda CBF 250 volt az első "bejárós", most Suzuki GS 500 van...)

Volt olyan év, hogy március 01-től december 08-ig szinte csak nagy bevásárlásokhoz vettem elő a kocsit... Nálam a reggeli +4 fok a határ, az alatt már nem ülök fel a mocira. :DD

Huawei Mate 8

(#57) Xaels válasza kiskacz (#56) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönöm.

Én -6-ban is mentem motorral, de ott a kesztyű éppencsak elég volt munkahelyig. Ez nagyjából fél óra hajnalban a kihalt városon keresztül, de néha megváltást jelentett 1-1 piros. Tavaly elég esős volt a szezon, mi is 3-szor áztunk szarrá a Balaton körüli túránk alatt. De amíg meleg van addig nem érdekel igazán, télen meg vízhatlan a cuccom. Nálam sokat számít a motor, még ha időben nem is de szellemi és lelki állapotban sokkal jobban vagyok mikor hazaérek egy hosszú műszak után is mintha buszoznom kellene. Nálunk nincs nagybevásárlás :D vagyis van, de évekkel ezelőtt ráálltunk, hogy házhoz szállítatjuk a tartós dolgokat. Húsért meg romlandóért meg el tudok menni motorral is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#58) Francia91 válasza macilaci78 (#6) üzenetére


Francia91
veterán

Akkor te nagyon rosszul ismered az MZ-t... Amelyikkel 7-9 litert meg lehet etetni, csoda hogy megy.... Ne rohogtess mar! Nekem egy 251-es ETZ-m van, de még 5,5 l/100 km felett nem sikerult vele uzemanyagot etetnem. Pedig sokszor huzom 20-30 km-en keresztul 120-as tempoval. Amelyik MZ annyit eszik, annak a blokkja a halal kuszoben van! Nekem a 251-essel 4,5 - 5 l/100 km az atlagfogyasztasom, es ebben benne van a varos is ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.