Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Xaels válasza xmaas (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönöm először is. Megváltás, még hidegben is ha nem kell végigszenvednem a 66-os buszt meg a 3-as Metrót. Fél óra nagyjából a legnagyobb forgalomban is a hazaút, hajnalban azért sokkal egyszerűbb a helyzet :K Csak ritkán eresztem el a hajam, de akkor is szinte csak olyan esetben amikor 100%-osan ura vagyok a helyzetnek. A Kreszt is többnyire próbálom betartani, haza vár 3 tündér :D

(#2) SymbianOS: örülök, hogy végigolvastad pedig annyira talán sok új nem volt benne.

(#3) dfdfdf: én is köszönöm, hogy szántál rá időt.

(#4) Kalandor: eleinte nekem is szokatlan volt, de ez egy több mint 20éves motor. Karburátoros. Több mint 200kg. Hogy menjen fel kell pörgetni és keresztülszelem a várost naponta többször. Sok a megállás, elindulás.

(#5) macilaci78: hát ebben a hónapban nem mentem arra olyan sokat, de általában ha Budafokra kell menni akkor arrafelé megyek-jövök. Köszönöm.

(#8) Bozodi János: köszönöm. Igyekszem olyan képeket csinálni amit nem látni minden nap.

(#12) Lomha 8V: alapvetően én is így álltam hozzá, eszem ágában sem lett volna Eliminatort venni, de ezzel a festéssel annyira más az egész motor. Az alap csicsakrómpóni változatok még mindig hidegen hagynak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.