Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kirrr


Kirrr
aktív tag

"Egy idegen veszély, amit egyszerűen Flood-nak neveztek"
Halo Legends? (Ep. 1-2) :DDD

Amugy ha ennyire jók kezdenek lenni ezek a kütyük lehet, hogy hamarosan beszerzek én is egy hasonlót.

(#2) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Tetszik a küytü, és nem is vészes az ár, de még mindig nem értem hogy minek egy olyan lejátszóba hd és full hd lejátszás támogatás, amibn egy 800x480-as képernyő van :F

(#3) DemonDani


DemonDani
addikt

Feliratot könnyű javítani, ahogy elnézem a rövid karakterek mind jók, simán a notepaddal karaktercsere Ő > Ö Ű > Ü...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4) Khaal


Khaal
őstag

Hasonló tudású gép létezik nagyobb kijelzővel is? Van egy 10"-es windows xp-s tabletem, de szinte kizárólag videolejátszásra használom, arra gondoltam lecserélném egy ilyen cuccra, de nem akarok kisebb képernyőset, minimum 9"-es kellene (de inkább10" vagy 11").

(#5) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nagyon jó teszt én is gondolkozok egy ilyen Bmorn-on vagy az Ainol 8000HDY-on csak abban nem tudom mekkora az akksi ezek szerint a Bmorn-ban nem kicsi (5000mah). :)

(#6) Enton válasza Lotusomega (#2) üzenetére


Enton
addikt

Mondjuk a tv kimenet miatt? :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) Seirus válasza Lotusomega (#2) üzenetére


Seirus
tag

Így nem kell semmit konvertálgatni bármit rádobhatsz és viszi.

Telefonszám adatlapomon.

(#8) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Bakker kedvem lett venni 1et.

Nem hiszem hogy rossz lenne... :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#9) pointer4


pointer4
tag

Valamit nem értek, "BM-888 F10 típusú Full HD, érintő képernyős média lejátszóját mutatom be." szemben a "A készülék 7" 800x480-as felbontású..." állítással.
De most akkor mi FullHD rajta? Mert a 2.07 millió képpont helyett 384.000-et tud csak megmutatni, ami még a dvd 520 soros felbontását sem éri el, avagy a FullHD felbontás ötödénél is kevesebb képpontot mutat csak meg.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lotusomega válasza Enton (#6) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Enton:Arra ott az asztali.

Seirus: Ez viszont igaz. :R

(#11) zbence


zbence
aktív tag

Ez elég jó cucc, és nem is drága! :Y

(#12) StLui válasza Lotusomega (#2) üzenetére


StLui
veterán

én sem akarok, tudok, konvertálgatni, és újre letölteni sem szeretnék minden filmet amit meg szeretnénk ezen is nézni utazás alatt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#13) Gusztáv válasza pointer4 (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Mondjuk azt, hogy gond nélkül lejátssza a full hd filmeket (természetesen a saját képernyőn átméretezve) a hdmi csatlakozójára kötött full hd TV-n. A 7" képernyőn nem is lenne értelme a 1920x1080-as felbontásnak.

Laci

(#14) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Én az "érintő képernyőn" mosolyogtam egy jót. Ez egy olyan képernyő, ami megérint?
Meg a "média lejátszó" is tetszett, de az annyira azért nem jó.
A többi már fel sem tűnt.

(#15) bela5


bela5
aktív tag

Jó a cucc, de nagyon nagy hátrány,hogy nincs hozzá érvényesíthető garancia. Ha lenne hozzá szerintem én s beszereznék egyet...Azt nem értem,hogy ezeket nem éri meg nagy tételben behozatni Mo.-ra majd eladni? Lehet ez lesz a jövő business-e.

(#16) aram01


aram01
nagyúr

szia jó a teszt gratula,melyik star wars-os könyvet olvastad?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) azbest válasza bela5 (#15) üzenetére


azbest
félisten

Gondolj a vámra és az áfára.... a forgalmazó sokféle vállalkozásokat sújtó sokféle adónemet és költségeket. Na most már tudod miért kerül a 2 ezer forintért rendelhető usb dvb-t tuner is 7-10eFt-be magyar boltból véve. Egy ilyen videójátszó kütyüt szerintem 50 alatt nem árulnának magyar boltból. Persze lehetséges hogy van kivétel (és jó példa: lásd infopatika alcor saját márkás cuccai)

[ Szerkesztve ]

(#18) Alexios válasza aram01 (#16) üzenetére


Alexios
veterán

A mandalori páncél ha jól emlékszem

(#19) Krugszvele válasza Alexios (#18) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

"fantázia neveket" lúzer.

(#20) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz kis lejátszó. :K Tetszik! Na meg persze a cikk is jó lett. :R

(#21) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

azt a kutya mindenit 140 $ :Y , a cikk olvasása közben végig z volt a fejemben, hogy vagy 50 ezer ft körül lehet.

140$-t bőven megér, fém ház, jó akksi, és tudja amit kell. :R

hm lehet én is beszerzek egyet :K

(#22) BiP válasza Alexios (#18) üzenetére


BiP
nagyúr

Hol lehet beszerezni sw könyveket digitálisan? Nagyon régen olvastam már őket, de jó lenne újra átfutni egy-kettőt belőlük. Pl. a fejvadász trilógiára már alig emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#23) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. Jo kis kutyu.

"There is nothing permanent except change"

(#24) HPAA


HPAA
őstag

szép , a cikkhez grat
1 pü-vel megkeresnélek :)

************* censored

(#25) geezer válasza Krugszvele (#19) üzenetére


geezer
aktív tag

OFF: Te tényleg ezért regisztráltál? Nagy kár volt... :U

ON: Egyre jobb lejátszókról olvasni, ez tényleg nagyon izgalmas!
Most még abban a korban vagyunk, hogy ez jót tehet az egész PMP felhozatalnak. Értsd: a kínaiak jönnek a saját cuccaikkal, fillérekért adják, a többi gyártó előbb-utóbb kénytelen lesz válaszolni ezekre valahogy, ez még mindig jó lesz nekünk! Csak aztán nehogy kiszálljon néhány nagy név ebből a szegmensből, mert a kínai márkák befűtöttek nekik.
Remélem nem reális veszély! :N
Ami meg a garit illeti: ha ilyen áron ilyen nagy tudású gépeket adnak, sokan azt is vállalni fogják, hogy megveszik, és legfeljebb egyszer tönkremegy. Addigra úgyis kijön az újabb modell... :K

(#26) pointer4 válasza Gusztáv (#13) üzenetére


pointer4
tag

Na így már van értelme! Ez biza igaz!

(#27) Alexios válasza Krugszvele (#19) üzenetére


Alexios
veterán

Neked most tulajdonképpen mi bajod van?

#22 BiP: Passzolom, nekem egy ideje megvan elég sok pdf-ben meg könyvben.

(#28) kenand válasza Lotusomega (#2) üzenetére


kenand
veterán

Minek 800x480-ban Full HD?
2. okból
Asztali lejátszónak is használhatod, hozzákötöd egy Full HD TV-hez és nézed az 1080p-s filmeket
2. ne keljen konvertálgatnod, szóval amit leveszel a NET-ről azt rámásolod és lejátszod.

(#29) kenand válasza Khaal (#4) üzenetére


kenand
veterán

8" létezik már 2 típus is. 16-180USD

És létezik 10, MID az kb 270-300 USD (de nincs HDMI kimenete)

(#30) kenand válasza aram01 (#16) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Sok meg van PDF-ben :)

(#31) kenand válasza BiP (#22) üzenetére


kenand
veterán

Undergurnd (Ncore/Pertorians stb...)

(#32) kenand válasza bela5 (#15) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Érvényesíthető, ha megbízható helyről vásárolsz, persze a postaköltséget vissza -ennél úgy 4000 FT lehet- neked kell állnod.

Lehetne nagy tételben venni úgy szerintem 90-100USD lehet az ára.
De rájön 25% ÁFA és 5000 FT bólogató zsiráf adó (persze ezt egy Szlovák céggel ki lehetne kerülni)
De kellene egy olyan aki profin tud kínaiul, mivel a gyártó cégek szóba sem állnak más nyelven

Ezért is lehet ezeket Hong Kongból megvenni (egy kicsit drágábban), mert ők velünka angolul, kínaiakkal mag kínaiul beszélnek...

[ Szerkesztve ]

(#33) kenand válasza geezer (#25) üzenetére


kenand
veterán

Hát nagy cégek nem is gyártanak ilyet (PMP), csak kínaiak.
Mivel ott nagyon népszerű letöltött sorozatot nézni.
Minden porcikáját kínaiak fejlesztik és gyártják (egy kivétel a Telechip az dél-koreai)

Egyébként a Cube H900HD-hoz hasonlóan az autóba vásároltam, hátra a fejtámlára.
Ott nézik a gyerkőcök amikor a nagyihoz utazunk, mivel kb. 5 óra az út és így sokkal jobban bírják a gyűrődést.

Otthon TV-hez én is a WD HDD playert használom, mert előbb megvolt, de ez után már nem vennék olyat, mivel ez arra is jó.

[ Szerkesztve ]

(#34) kenand válasza Kirrr (#1) üzenetére


kenand
veterán

Igen Halo :)

(#35) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

Azt örömmel láttam, hogy a pdf-et szereti de az office-os dolgokkal hogy boldogul? (*.doc, *.docx, *.xls, *.ppt, stb.)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#36) Findzs


Findzs
addikt

meglepőek a paraméterei
avikat xvideket viszi ?

ha jól vettem ki az írásodból akkor 5.1 az felejtős

köszi a tesztet

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#37) kenand válasza Findzs (#36) üzenetére


kenand
veterán

AVI DVix termlészetesen megy
5.1 csak olyan TV-vel/erősítővel ami a HDMI-n átvitt digitalis audiot tudja kezelni.
Analóg 5.1 vagy külön digitalis audio kimenet nincs

Aha PPT, doc támogatás kell akkor válassz MID-et az úgy 30-100 USD-vel drágább (ugyan ilyen vido lejátszással inkább 100-al pl. telechip TC8902-es gépek)

(#38) kopidoo


kopidoo
senior tag

Bakker! Végre egy socihpes lejátszó, ami majdnem tökéletesen viszi a magyar karaktereket. Létezik olyan amelyik az ő,ű betűket is megjeleníti?
Eddig a window g85 volt a kiszemelt, de sajnos az otg és az ntfs támogatás hiánya miatt egyenlőre még kivárok.

(#39) kenand válasza kopidoo (#38) üzenetére


kenand
veterán

ő, ű nem megy, de tegnap megnéztem a kalapos hosszú ő ű igen (nem tudom a kódjait azért írom így)
Szóval egy kis munkával (karaktercsere) lehet törhető magyar feliratot készíteni.

(#40) kopidoo válasza kenand (#39) üzenetére


kopidoo
senior tag

Jól hangzik, bár nem szeretnék ezzel bajlódni. Leginkább mkv-t használok, abban meg ugye integrálva vannak a felirtatok. Nem mint ha nem lehetne ezt is megoldani, de csak a baj van vele. :)
Egy jó kis rockchip2806 +OTG +NTFS, ennyit szeretnék. Onda Vi20 megtenné, csak a hod-on nem lehet kapni.

(#41) kenand válasza kopidoo (#40) üzenetére


kenand
veterán

Korábban volt VI20 a HOD-on, írj Sunnynek és beszerzi.
Kérded meg mennyiért tudna. Szerintem 120 USD körül biztosan....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.