Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Minden jó, ha jó a vége. Kinga megérdemli a nyugodt, boldog életet. :K

A kis srácot viszont rendesen elkényeztethették a csajok. :)

Öröm volt olvasni, köszönöm az élményt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) ijjájom válasza Vakegérke (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Én köszönöm, hogy elolvastad!

Azóta már született másik /nem gyerek/ írás is, más téma! Úgy látszik "termékeny" vagyok a munkanélküli időszakomban!:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#3) Apone33


Apone33
őstag

Egy élmény volt olvasni. :R

Sajnos az igaz, hogy a nők sokszor egy gyerekkel akarják megmenteni a kapcsolatot, nálunk is van ilyen a családba. :(

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#4) ijjájom válasza Apone33 (#3) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Örülök, hogy tetszett!:)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#5) Szlovi válasza ijjájom (#4) üzenetére


Szlovi
aktív tag

Nagyon tetszett az írás,jó volt olvasni ... már nagyon vártam az első rész utáni folytatást :R
Viszont nem derült ki,hogy mi lett az iszákos "volt férj"-jel. Vagy ez ezek szerint szóra sem érdemes ... mert,hogy az írásod első részében volt egy kis "epikai homály" :B (Amikor feljárt a volt férj és Kinga úgy döntött hogy kicserélteti a zárat)

Köszönöm az írást! :R

(#6) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Nagyon jó írás volt. :-) Élvezettel olvastam minden mondatod. :) :R

(#7) duracell75


duracell75
csendes tag

Köszönjük szépen

:R

(#8) ijjájom válasza Szlovi (#5) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Örülök, hogy tetszett, Kinga nem a volt férj, hanem a volt barát miatt akarta lecseréltetni a zárat!
Beleírhattam volna valamit azokról is, de szerintem már nem lényeges, Kinga révbe ért, ez a lényege az egésznek!

Pistiboy88 - Örülök, hogy tetszett! :K

duracell 75 - Nagyon szívesen, és én is köszönöm, hogy elolvastad! :)

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egyáltalán nem szeretek olvasni, de nagyon tetszett mindkét rész! Szívesen olvasnék még ehhez hasonlókat! :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) ijjájom válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Köszi! Örülök, hogy tetszett, igyekszem! ;)

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#11) DEV_NULL válasza Vakegérke (#1) üzenetére


DEV_NULL
őstag

az az avatar haha rohadtjo :K

(#12) Vakegérke válasza DEV_NULL (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Tetszett, így akkor megnyugodhatunk :))

Átolvastam még az első részt is.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#14) ijjájom válasza Johnny001 (#13) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Örülök, hogy tetszett!
Hát szerencsésen alakult Kinga sorsa, nem minden esetben van sajnos így!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#15) Lenry


Lenry
félisten

szeretem a boldogan végződő történeteket, és ez az volt :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) ijjájom válasza Lenry (#15) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:R

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#17) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Hát én egyáltalán nem ilyen befejezésre számítottam. Úgy fest vannak még csodák. Csak engem kerülnek el.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#18) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Így utólag elnézést kérek a negatív hozzászólásaim miatt, de mentségemre szóljon, nincsenek jó tapasztalataim a nőkkel. A véleményem sem túl jó sajnos. Remélem a kedves író megbocsájt nekem a viselkedésemért.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#19) ijjájom válasza Csoffadalom (#18) üzenetére


ijjájom
csendes tag

:R Részemről a megtiszteltetés, hogy elolvastad és véleményt nyilvánítottál! :K
Próbálj meg bízni! A bizalom sokat számít! De azért légy résen is, mert ebben a világban tényleg nehéz normális társat találni!
Kívánom, hogy Kinga mintájára Te is találd meg az igazit!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#20) Csoffadalom válasza ijjájom (#19) üzenetére


Csoffadalom
tag

Hát bízni azt jó ideig nem fogok. Jól mondod, nehéz, borzasztó nehéz normális társat találni. Igaz, jelenleg nem is keresek. Köszönöm szépen a jó kívánságot, remélem össze jön nekem is.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Nagyo tetszett a történet! Jó azt olvasni, hogy van esély normális kapcsolatra.

Sokszor gondolkozom azon, hogy én el tudnám-e fogadni, ha a barátnőmnek lenne már mástól gyereke, de sajnos annál idealistább vagyok, ugyanakkor tisztelem azokat, akik túl tudnak ezen lépni.

(#22) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hála az égnek happy end! :)

Elég rövid...

Tetszett.

(#23) ijjájom válasza SzalaiG (#22) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Rövid? - Hát nem akartam senkit untatni!
Örülök, hogy tetszett!!:D

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#24) ijjájom válasza zsolidodd (#21) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Örülök, hogy tetszett!
Szerintem sok mindent el tud fogadni az ember az életben, ha szereti a másikat, mint ahogy elfogadja a hibáit is!
Szerintem az gáz, ha valaki a társa mellett lesz terhes mástól, megcsalja, stb.
De egy előző házasság, kapcsolat, amelyből gyerek születik, nem hiszem, hogy gond lenne.
Biztos van sok surlódás, meg egyéb galiba az miatt, mert ugye esetleg az anya a gyerekét is félti, védelmezi, ha esetleg a másik nem úgy szól rá, de normális párkapcsolatban ez nem gond! :K

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#25) st4rlight válasza ijjájom (#2) üzenetére


st4rlight
tag

Munkanélküli vagy?? Emlékszem még a kisboltos írásaidra, azt otthagytad?

//developer

(#26) ijjájom válasza st4rlight (#25) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Szia!
Hát sajnos nem úgy csinálta a boltot az új tulaj, ahogy kellett volna, leépített, és családon belül oldotta meg, de már be is zárt, nem ment neki, hát aki hülye, az hülye.
Én mondtam neki, hogy nem lesz jó így, ha nincs áru, stb. de legyen az ő baja.
Aztán büfében dolgoztam majdnem fél évet, az is majdnem kész az írás, most már négy hónapja, hogy nincs munkahelyem, sajnos!:(

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.