Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) matej013


matej013
csendes tag

Vagyis 3 új cipőm van, mert mire hazaértem addigra édesanyám is vett egy zacsis kínai edzőcipőt. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

link:K

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) EczkE


EczkE
addikt

A Winkhez nem fuzok sok remenyt...

Asszem mindenféleképpen!

(#4) matej013 válasza EczkE (#3) üzenetére


matej013
csendes tag

Szerintem még mindig jobb mint a Pmua, vagy a Nuka, vagy az Aidsad. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#5) matej013


matej013
csendes tag

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#6) saelin


saelin
veterán

Egy cipő árából több kiló ruha, én is így szoktam. :D
Szerintem fölösleges erre többet szánni, mert olcsón is lehet szép/jó/divatos ruhákat találni. A cipő vitában mondjuk annyi igazat tudok adni, hogy a drágább (nem a márkásabb) cipők kényelmesebben és akár egészségesebbek is, de egy pólónál nincs ilyen szempont.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) matej013 válasza saelin (#6) üzenetére


matej013
csendes tag

Igazából már ennél a cipőnél is érzem a különbséget egy kínaival szemben. Sokkal kényelmesebb. :)

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#8) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Régebben 2-3 hónaponta kellett cserélgetném a cipőimet(Sandic meg a hasonló kínai cuccok), de mostanában inkább megspórolom az árát és évente veszek egy normálisabb cipőt. Lehet, hogy csak azért mert vigyázok rájuk, de nekem ezek a márkásabb(Adidas, Puma, Nike) cipők elég sokat kibírtak/nak. Van amelyik több mint 2 éves és szinte semmi baja azon kívül, hogy a váltókartól kicsit megkopott az orra :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#9) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nekem bevált a Wink. fél éve vettem egy 3.500 Ft-os darabot, még most is teljesen jó. Pedig erős is a járásom, meg nem is kímélem. Remélem neked is bírni fogják a strapát. :)

(#10) Zoja™ válasza Penguin95 (#9) üzenetére


Zoja™
őstag

Hány feles kell ahhoz az ,,erős járáshoz"? ;]

(#11) Klaus Duran válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

:C

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) saelin válasza Zoja™ (#10) üzenetére


saelin
veterán

Ehh... :DDD

AllTheBest
Azért kínaiban is van stapabíró cipő, csak jól meg kell nézni, hogy ne ragasztott legyen, mert az az első beázás után szét fog jönni. Napi szinten gyalog járok munkába - úgy 40 percnyi járásra - és a csájníz cipőm már ősz óta megvan, csak annyi baja van, hogy túl meleg és nem szellőzik. :D

matej013
Szerintem ha kínai, ha nem, akkor is jó cserélni a cipőket vagy legalább gombaölővel telepumpálni. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) matej013 válasza saelin (#12) üzenetére


matej013
csendes tag

Igen, a büdös láb egyik fő okozója a kínai cípők. Viszont ha az ember több kínai cipőt is birtokol és minden nap cserélgeti, akkor ez is megelőzhető. Én így oldottam meg. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#14) AllTheBest válasza saelin (#12) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Tudom, hogy a kínaiból is van minőségibb, de én eddig sajnos nem nagyon futottam bele, ha meg igen, akkor az meg már régen volt :(. Mondjuk isklábajárásra egy Adidast koptatok egy ideje, viszont ha megyek melózni, akkor oda azért én is a kínai-t jobban preferálom, sajnálnám ha szétszakadna, báááár melóra mostanában egy 4500 ft-os acélebtétest hasznáok már másfél éve, sajnos kezd csere é rett lenni, mert már kezd kicsi lenni rám, ezzel teljesen meg vagyok elégedve :)

(elnézést ha kihagytam vagy felcseréltem betűket, csak még szoknom kell a 9 ujjal való gépelést...)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#15) Klaus Duran válasza AllTheBest (#14) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Asztalos? :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) AllTheBest válasza Klaus Duran (#15) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Áhh... :D Otthon szerelgetés közben ért egy kisebb baleset, aminek következtében a bal kezemről a gyűrűsujjamtól igen gyorsan megváltam... Már 1 éve történt, de még mindig nem tudom megszokni, hogy nyomnám a billentyűt, de nem tudom... Ilyen az élet :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17) saelin válasza AllTheBest (#14) üzenetére


saelin
veterán

My God! :Y Csak nem asztalos? :<
Közben megelőztek.

A munkacipő az már más téma... ott nekem is elrepül 10K simán, mert ott a biztonság a fő szempont! Nekem duplán rossz, mert a cégnél csak 40-től felfele tudnak cipőt rendelni, így az én 39-es lábamra nekem kell szerezi cipőt - vagy bakancsot, attól függ milyen évszak van. :(

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) AllTheBest válasza saelin (#17) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Gépésznek tanulok ,de semmi köze a balesetnek a szakmámhoz... :). Majd ha egyszer lesz hangulatom, akkor talán leírom blog-ba, hogy mi is történt pontosan és milyen visszaszokni a rendes élethez kissé hiányosan :) A meló amihez meg kell az acélbetétes, az csak ilyen kis hétvégi zsebpénz kiegészítős munka( erdész ismerősöm mindig be tud engem szervezni ha emberhiány van és nem is fizet rosszul :D )

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) Lauda


Lauda
félisten

Nem ertem erre neked hogy volt penzed. Masnak elelmiszerre sincs.

(#20) Penguin95 válasza Zoja™ (#10) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ha ez így megy tovább, egyéni arcképként egy üveg vodkát fogok kérni a Pingvin szárnya alá. :D

(#21) saelin válasza Penguin95 (#20) üzenetére


saelin
veterán

Deal with it!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Klaus Duran válasza Lauda (#19) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Gondolom úgy mint nekem. 2 évig nem vett semmilyen ruhát. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) Zoja™ válasza Penguin95 (#20) üzenetére


Zoja™
őstag

ДарСтав

(tag)

LOGOUT blog

[ Szerkesztve ]

(#24) sutszi


sutszi
veterán

Belenéztem pár írásodba...futólag. Tiszta dejavu fogott el. Mintha arra gyúrnál, hogy te legyél a következő Huma... Akivel egyébként semmi problémám nem volt...de nem sokan mondhatják el ezt itt a fórumon magukról és tudjuk mi lett a sorsa.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#25) Penguin95 válasza Zoja™ (#23) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ez kész. :DDD

(#26) matej013 válasza sutszi (#24) üzenetére


matej013
csendes tag

Én nem tudom. Mi lett a sorsa? :)

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#27) Penguin95 válasza matej013 (#26) üzenetére


Penguin95
senior tag

(#28) matej013 válasza Penguin95 (#27) üzenetére


matej013
csendes tag

Óó! Ennyire offenzív vagyok? :F

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#29) Penguin95 válasza matej013 (#28) üzenetére


Penguin95
senior tag

Én nem tudok ítélkezni, mivel állítólag radikális, rasszista, és troll vagyok. :))

(#30) matej013 válasza Penguin95 (#29) üzenetére


matej013
csendes tag

:))

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#31) voyager4.4 válasza Lauda (#19) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem, hogy másnak ... állítólag neki sincs. link
Jah bocsi az is csak egy troll topik volt. A privátban felajánlott segítségemet le se ... khm szóval választ sem kaptam. :U

no fate but what we make

(#32) matej013 válasza voyager4.4 (#31) üzenetére


matej013
csendes tag

Az egyáltalán nem troll topik volt. És bocsánat, hogy nem válaszoltam.

Annál a topiknál tényleg komolyan kérdeztem a dolgokat és elég bántó volt 120 vagy nem tudom hány sértő és gúnyolódó hozzászóláson átrágva magam megtalálni azokat az embereket, akik korrekt tanácsokkal láttak el.

De kérdezek akkor valamit. Miként tennél fel egy ilyen kérdést? Csak azért, hogy ne legyen a bejegyzéseimnek "troll" szaga.

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#33) voyager4.4 válasza matej013 (#32) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Semmi gond, örülök, hogy tisztáztuk. :R
Lehet, hogy nem troll topiknak szántad, de eléggé az lett.
Hogy, hogyan tennék fel egy ilyen kérdést, azt nem tudom, de azt igen, hogy ha tényleg bajban lennék akkor a felajánlott segítséget elfogadnám, ezért is gondoltam úgy, hogy akkor kamu volt az egész.

no fate but what we make

(#34) matej013 válasza voyager4.4 (#33) üzenetére


matej013
csendes tag

Szívesen elfogadtam volna a segítségedet, csak az a baj, hogy van köztünk 300 km. :R

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#35) EczkE


EczkE
addikt

Na, en is bevasaroltam. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#36) matej013 válasza EczkE (#35) üzenetére


matej013
csendes tag

Az osztán igen. :DDD Gondolom a póló Springfieldes. :D

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#37) EczkE válasza matej013 (#36) üzenetére


EczkE
addikt

Springfieldes? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#38) matej013 válasza EczkE (#37) üzenetére


matej013
csendes tag

[link]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#39) EczkE válasza matej013 (#38) üzenetére


EczkE
addikt

[link] :D

Asszem mindenféleképpen!

(#40) matej013 válasza EczkE (#39) üzenetére


matej013
csendes tag

A Mickey egerest kellett volna választanod. :K

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#41) EczkE válasza matej013 (#40) üzenetére


EczkE
addikt

Azt... persze. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.