Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Dave™ válasza SzaboZE (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

A DZAT DF-10 20 dollár körül mozog, az összes többi ennél olcsóbb, tehát nem nagy összegekről beszélünk, az is volt a cél, hogy olcsón a lehető legjobbat (mint az előző tesztnél is). A csomagolás más szintet képvisel pedig szerintem önmagában is értelmezhető, a teljes mezőnyt maga mögé utasítja, mind anyagminőségben, mind körítésben - tehát így értsd.

balazs1022: igen, a KZ-nél sok modell viszonylag gyorsan kifut. Lesz majd harmadik kör is, szerintem 2-3 hónap múlva reális. Ötleteim már vannak :) Az Awei-t lehet meg kell majd ragasztanod, sajnos újra találkoztam olyanokkal, ahol a faház ragasztása elengedett, de egy sima pillanatragasztó megoldja, a hangja az áráért szerintem az egyik legjobb, csak sajna van driver-flex meg pár apróság.

xemelon: a Plextone-nál írtam. Elektronikust mértékkel hallgatok, rockot nem, tehát utóbbihoz nem is értek, de majdnem mindenhol azt olvastam, eddig, hogy rockhoz az agresszívebb, enyhe "V" karakter passzol. A Plextone illesztéktől függően enyhébb vagy erősebb V karakter, tehát szerintem ajánlható rockhoz, de szívesen veszem a Te véleményed is erről, mert tényleg nem értek ehhez a stílushoz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.