Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yash


yash
senior tag

Nem volt rossz, bár kicsit rövid, bővithetnéd még!

(#2) Vakegérke válasza yash (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szándékosan rövid. Nincs mit hozzá tenni. Az év első napján könnyű étel, könnyű ital, könnyed mese dukál.

Véleményed köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Játékos


Játékos
addikt

Köszönjük sz épen a törődést! :C
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4) Vakegérke válasza Játékos (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm az érdeklődést. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ha jól sejtem, azért egy puszit kapott az illető. :U :K :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6) Vakegérke válasza philoxenia (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg éreztem egy mese írása közben, hogy figyel valaki. Tényleg vártam, hogy megszólít, nem tette. Így született ez az iromány.

Igen, kaptam puszit, csak nem múzsától, hanem (akkor még) élő személytől.

Számomra szomorú ez a történet. Az, hogy a múzsa nem csókolt homlokon, nem számít. Az viszont igen, hogy ebben a büdös életben még egy puszit sem kapok attól, akitől akkor kaptam.

Érzéseimnek megfelelő smiley nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Nagyon szép a történeted! Nem rövid, nem hosszú, és minden benne van ami lényeges. De azt hiszem, sokan nem értik teljesen. De ez nem is baj.

Ment egy privi is.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) faevike29


faevike29
tag

Ez elgondolkodtató volt. Kár hogy manapság nem használjuk annyit az agyunkat olvasás közben, de itt kellett azért, hogy meg is értsük miről is szólt az írás valójában.
Gratulálok! :)

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tzombi: Nem állt szándékomban teljes mértékben érthetően írni. Ahogy már mondtam, könnyed mese volt a célom.

faevike29: Ez meg a másik oldala a mesének. Aki akarja, elgondolkodik rajta, aki meg nem, talán annak is okoztam pár kellemes percet.

Köszönöm nektek - ahogy philoxenia barátunknak is - véleményeteket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) nike_


nike_
addikt

Szép volt a cikk!:R

(#11) Vakegérke válasza nike_ (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm az elismerést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.