Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

1500000 óra MTBF! Tök jó, hogy eljutottunk eddig! Pár éve még emlékszem az egymillióra néhány SSD-nél. :)

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Mindig az marad el a végén amire a legkíváncsibb vagyok. Az ára! De egyszer csak kiderül majd. :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Végre 240 GB már a minimum.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) tibaimp válasza pusszycat (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ideje volt már...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) Televan74 válasza pusszycat (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

A ára is lehetne már minimum.13-15K környéke. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) pusszycat válasza Televan74 (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én 20K-ért vettem BF.-kor de szerintem 25K-t is megér. :C Akinek még nincs, ne gondolkozzon tovább. Azóta sporólok 2 percet indításonként... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#7) Televan74 válasza pusszycat (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg addig elmegyek kávézni,vagy nagydologra,indításkor.Amúgy most tervezem az SSD+WD Black párost kipróbálni. 15.000 -ért a 120GB már nem opció,akkor inkább már 25.000 körül 240GB -ost veszek. Majd meglátjuk melyik gyártó terméke lesz a gépembe. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Drága,drága,drága.Nemrég még 20e alatt volt egy csomó 256GB-os,egész 17e párszáz ft-ig.Most meg kezd horror ára lenni ismét.Nem ér ennyit pláne hogy az olcsók szinte mind tlc-s cuccok.Persze elég az átlagnak nincs vele baj,de szimpla lehúzás ennyiért.Ezek se lesznek olcsóbbak.

Wasabi...

(#9) dementor válasza Televan74 (#2) üzenetére


dementor
senior tag

Sajnos természetesen magas lesz, mint mostanában az összes meghajtóé.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#10) Sanchez638 válasza pusszycat (#6) üzenetére


Sanchez638
addikt

Meg amikort nem teker a lemez foxi maxi megnyitásakor.. :) De sok mindent megdob keményen, még az olcsóbbak is.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.