Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

USB-n keresztül qrvára érdekel, hogy 150MB/s-es olvasásra is képes lenne a cucc. :U

Aki hülye, haljon meg!

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

vegre egy mushkin hir :DDD

hüllő

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Remélem az agresszív árazás nem a vevők felé lesz agresszív :DD

(#4) AMD_ok válasza L3zl13 (#1) üzenetére


AMD_ok
őstag

Elég f*s valami lesz, csak USB csatoló :F

(#5) deicide válasza L3zl13 (#1) üzenetére


deicide
veterán

Az eredeti hírben benne van, hogy : "besides SATA300", azaz sata2 is az eszköz...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

az uzsidoboz egyébként nem a "radioaktív memóriák"-tól lett örökölve? :) mellesleg tényleg rég nem volt már mushkin hír... múltkor minden nap jött 1 új...

ez usb-vel kb olyan, mintha valaki tanyára ferrarit venne :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) gyiku válasza mephi666 (#6) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkoriban el voltunk kenyeztetve ;)

hüllő

(#8) lorenzen válasza AMD_ok (#4) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Van rajta SATA-II csatlakozó is.
Rendelni most is lehet.
Ha valaki nem bír várni.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#9) Findzs


Findzs
addikt

2 in 1 ha akarod külső adattároló ha akarod belső meghajtó

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#10) waterman_


waterman_
aktív tag

tudom ez már csak kötözködés részemről, de minek az a koffer? 150/90-es adataival ez egy jó közepes képességű ssd, ahhoz képest, hogy újdonság. de egy fémtáskában adják, amibe max bélyeggyűjtemény fér és ez a körítés az árát is felsrófolja majd a felső kategóriába, ahol viszont elvárható a 100 mega feletti írás is. nem lett volna-e egyszerűbb táska nélkül, valóban minőségit létrehozni? és ha mindenképp dobozba akarják rakni, akkor rakják egy kartondobozba, most úgyis a green edisün a menő.

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#11) zed1983


zed1983
őstag

Az a táska tetszik nekem :K

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12) mephi666 válasza waterman_ (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

megfordult a fejemben, hogy a puha bélésű koffer más gyártók lakkhatású borítással ellátott ssd-inél még praktikus is lehetne, mert azokon aztán minden szutyok meglátszódik és könnyen karistolódik... de itt csak fölösleges porfogó, mert nem érzem gyakorlati hasznát :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) cizoe


cizoe
őstag

"A tároló 90 MB/s-os írási és 150 MB/s-os olvasási sebességet érhet el."

90-110-et az F1es samum is elér, ennyi felárat nem adnék ilyen "kevés" plusz kraftért. Na jó, halk, stb, de még várok az ssd vásárlással. :U Amelyik ssd meg iszonyat gyors, ott meg az árcédula egyezik meg egy kisebb autóéval. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) deicide válasza cizoe (#13) üzenetére


deicide
veterán

Viszont ha ssd-partícióról ssd partícióra másolsz (ugyanazon eszközre), akkor kb 2x-3x olyan gyors, mint a vinyó-vinyó másolás.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15) shteer válasza cizoe (#13) üzenetére


shteer
titán

azért érdekes még az átlagos elérési idő is a 2 példány között

..szerintem jónak tűnik

(#16) glutamin


glutamin
őstag

A koffer szerintem is fölösleges. Ráadásul ez egy a gép belsejébe szerelndő eszköz, így a kölseje sem igazán szempont.

Amíg ilyen fölöslkeges vackokkal árulják az SSD-ket addig sajnos még messze vannak a hagyomámyos merevlemezek kiváltásától. De azért a szépen lassan...

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#17) zoo8800


zoo8800
veterán

Nem lassúcska ez egy picit? Ez még csak most jön, de már vannak gyorsabbak is

rip and tear, until it is done

(#18) #95904256 válasza zoo8800 (#17) üzenetére


#95904256
törölt tag

Lehet hogy ezt eladásra szánták...

(#19) bteebi


bteebi
veterán

"A termék a nevével ellentétben nemcsak Európában lesz elérhető, hanem a világ minden táján hódítani fog."

Talán majd akkor, ha megfelelően óccsó lesz - amúgy a paraméterei nem eget rengetőek, de persze nem is rosszak :). Ha a 128 gigás mondjuk 45k-ba kerülne, akkor szerintem relatíve jó vétel lehetne. De valószínűleg jóval drágább lesz attól :(.

Szerk.: Na igen, a 64 gigás kerül kb. annyiba :P. Végülis még az is megteszi, de lehetne sokkal jobb is :DDD...

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#20) bteebi válasza #95904256 (#18) üzenetére


bteebi
veterán

Na igen :DDD :))

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#21) kariad


kariad
senior tag

Nekem mostanába "ízléses" kiegészítők keltik fel a figyelmem.Itt a fémtáska :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.