Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Memmaao


Memmaao
addikt

Mai napig úgy gondolom, egyszer volt prémium házba csomagolt telefonom, egy Sony Ericsson t650, prémium szálcsiszolt acél felül, kék/zöld/fekete műanyag a fém színű gombok körül. Az össze volt rakva! Nekem a qi töltés fontos. Az meg ugye nem megy fém házzal. Műanyaggal igen! És sajnos üveggel is :(( . A legrosszabb dolog, ami történt a csúcskategóriában, az az üveg hátlap. Nem elég, hogy már egy vagyon a telefon, még további havi minimum extra 3e Ft a biztosítás, és nekem az üveg era óta évi minimum 1x33e Ft önrész a csere a törés miatt. "Glass is glass, glass can break". És törik is! Ezért kell rá tok. Akkor meg nem mindegy, hogy mögötte mi van? A műanyag legalább nem törik. Note 1-2-3-4, mind műanyag volt, ráadásul cserélhető! Motorola defy szintén cserélhető műanyag hátlap, és még ip68 védelem is volt, szóval a nem bontható házra a vízállóság sem tökéletes érv. Minden a vegyél újat, fogyasztói társadalom irányába mozdult, sajnos. Ráadásul egy törött hátlap, tmx javítás után nekem mondhat bárki bármit, nem lesz ugyanolyan a telefon.
Egyébként nem véletlen, hogy a legtöbb szemüveg lencse szintén műanyag és nem üveg. Nem az üveg teszi prémiummà a telefont. Sajnos az egyre megfizethetetlenebb árcédula.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.