Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) F_Gergely válasza nozs23 (#29) üzenetére


F_Gergely
őstag

Emlékszem a régi Nokia E50 E60 vagy a még régebbi 8810, imádtam. Baromi jó fogása volt.
HTC One mikor kijött elsők között vettem meg, nagyon jó és kényelmes volt, nagyon szerettem. Motorola Milestone szintén fémből volt az egész de a fémen volt valami gumi bevonat, nem málott, nem karcolódott, és nagyon puha finom fogása volt. Szerettem.
Fém, üveg, bőr, titánium, kevlár rengeteg lehetőség lenne. De akik ilyenre vágynak nem is teszik tokba a telefonjaikat Sose értettem, vesz a user egy prémium telefont egyből tok, még a fóliára is fóliát tesz, majd. Minek? Az ilyen vegyen egy műanyag szappantartót amit dobálhat, focizhat vele nem lesz baja. Nincs fólia a telefonon mert van rajta GG erre találták ki. Nincs tok a telefonon mert van rajta GG, ezért találták ki. Viszont így érzem a telefon tapintását, kézben van, és nem egy műanyag szart fogok amiben a telefonom van. Egy használati tárgy, nem pedig egy üvegvitrinbe való kiállítási tárgy amit mindentől védeni kell.
Ejtettem már le telefont, de egyiknek se lett semmi baja. Talán a note4 egyik sarka mutatta hogy leesett, de annyira minimális volt ha nem nagyítóval nézted nem vetted észre.
Note 10+-t is ejtetem le, semmi baja nincsen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.