Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scoobyka


Scoobyka
addikt

ha nem hát nem :U

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Hát örülök ennek. A WaW-ban is rohadt idegesítőek voltak a tankkemperek. Mondjuk volt járműves szerverem, de ott nagyon vissza vettük a tankok hp-ját. De inkább a natúr SD és TDM ment ott is. Nem kell ide jármű, arra ott lesz a Bad Company 2 amit úgyszintén nagyon várok és sajnálom, hogy csúsztatták.

A 2kézben levő fegyver meg sztem nagyon problémás lesz. 2db M9-es olyan lesz mint vmi uzi a klikkermajszterek kezében, ha meg véletlen be mernék vállalni a 2 Desertet akkor nagyon mérges leszek...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Tituka


Tituka
senior tag

szerintem sem kell bele jármű :N

Skizofrén vagyok, és én is...

(#4) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Talán nem is baj, hogy nem lesznek, sok láma úgyis azokban ülne éjjel-nappal...
Csak legyen benne olyan HardCore mód mint a 2-ben, más nem érdekel :)

(#5) Hevius


Hevius
tag

Hát szerintem ez legyen a legnagyobb problémánk, hogy nem lesznek járművek. :D

(#6) Markoka1993


Markoka1993
tag

Igazuk is van. Felesleges a jármű.

live gt: Markoka1993

(#7) Prof01


Prof01
veterán

Kár. De ilyen volt mindig is a cod (UO kivétel). Nem BF ez. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) DeSanto


DeSanto
őstag

A videóban mutattak helikoptereket amikből lehet lövöldözni.
Gondolom az megmarad.

Tehát valami csak lesz amivel a levegőből lehet lövöldözni.

(#9) Markoka1993 válasza Prof01 (#7) üzenetére


Markoka1993
tag

De viszont a WaW-ba lehet tankkal.

live gt: Markoka1993

(#10) Prof01 válasza Markoka1993 (#9) üzenetére


Prof01
veterán

Jah ez igaz.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) Markoka1993 válasza Prof01 (#10) üzenetére


Markoka1993
tag

Mondjuk szerintem a waw ellett b@szva kicst. Legalább is a multi része. A singel és a Nazi Zombie az nagyon cool. A Coop is élvezetes :)

live gt: Markoka1993

(#12) sbiii


sbiii
csendes tag

Lehet majd 2 sniperrel is küldeni, na az már jó lenne.

Alright, let's have some... fun.

(#13) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nekem nem is hianyzik, viszont cserebe lehet nalad ket desert is ha jol tudom :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14) Markoka1993 válasza Fortissimus (#13) üzenetére


Markoka1993
tag

2 desert? :U Szerintem a Desert Eagle a legjobb fegyó a játékban :DDD

live gt: Markoka1993

(#15) #65675776 válasza Markoka1993 (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak éppen valós körülmények között lényegében használhatatlan...

(#16) Xaels válasza #65675776 (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Ez így van, de életben nem is lősz le vele olyan sorozatot mint MW-ben, főleg nem ilyen pontossággal. Ebből 2-t adnak a kezébe a játékosnak a játékban akkor ott kő kövön nem marad. Ha nem optimalizálnak azon a fegyveren akkor a dupla változat teljesen el fogja rontani...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) zsolt1129 válasza sbiii (#12) üzenetére


zsolt1129
addikt

Jó lenne,de méééé nem lehet? :O .

[ Szerkesztve ]

(#18) Fortissimus válasza Xaels (#16) üzenetére


Fortissimus
őstag

de 2 desertnel nem tudsz majd zoomolni asszem.
vmi radiomusorbol hallottam fel fullel :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19) Xaels válasza Fortissimus (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Ez magától értetődő, hogy nincs zoom, de akkor is MW-ben nagyon gyorsan relatív pontosan lehet vele darálni. Közelre halálosabb bármelyik gépágyúnál és ha ezt megduplázzák...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Ice!?


Ice!?
őstag

"Ők inkább a gyors tempójú gyalogos küzdelmekre helyezik a hangsúlyt, a továbbiakban is." - Ez a beszéd. :K

(#21) Fortissimus válasza Xaels (#19) üzenetére


Fortissimus
őstag

majd meglatjuk mi sul ki belole :)
csak jonne mar

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#22) feka007


feka007
nagyúr

Hát ha olyan lenne mint a WaW-ban, akkor jobb is hogy nem lesz.. De azért némivel nagyobb mapek nem ártanának, mert a 4-ben a legtöbb akkora volt, hogy a fél pályán átdobtam a nadet. :U

(#23) Prof01 válasza Markoka1993 (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem bejött. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#24) Ari18


Ari18
őstag

Nagyon várom már, nem is kell bele jármű :K

(#25) LackoMester


LackoMester
addikt

nem is kell semmi jármü,minek..nagyon helyes :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) Thome


Thome
addikt

Csak míg a WaW-ot a Treyarch csinálta, addig az Infinity Ward épp más kategóriába sorolható! Szóval az IW ha beletenni a tankokat, az ő munkájuk sokkal jobb lenne, mint a Treyarch, lásd UO. Nekem ott totálisan bejött.

Idáig az IW munkájával elégedett vagyok, totálisan jó, ellenben a Treyarch ezzel az 1 CoD szerűségével egyáltalán nem, szerintem a CoD sorozat nevét csak elcsúfította, de ez szubjektív.

Ja, ami lemaradt, nem kell tank, jobb ez így! :P

[ Szerkesztve ]

(#27) athomi


athomi
veterán

ezt előre lehetett tudni :)

(#28) Ice!? válasza Thome (#26) üzenetére


Ice!?
őstag

Én se lennék meglepődve, ha a 7. részt nem a treyarch készítené.

(#29) menalcas


menalcas
őstag

Nem is kellenek bele jármüvek egy igazi vérbeli fps-t kérünk régi jó cod multis hangulattal modern fegyverekkel, hajrá hajrá :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#30) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

én annak örülnék hogy ha a hardcore még realisztikusabb is lehetne, a tank meg kell a fenének, inkább még több eszköz meg fegyver az kell :K

(#31) Thome válasza BemAnyó (#30) üzenetére


Thome
addikt

Azért az az AC-130 hangulatos lesz, de lehet hogy imbalanced is lesz a dolog, ha meglesz a 11 kill streak! :DD És végre nem a gép fogja irányítani biztosan azt, hanem mi, ami ritka jó lesz, több lesz a freg :D

(#32) NewTiger válasza Thome (#26) üzenetére


NewTiger
csendes tag

A COD : UO sem az IW munkája (Gray Matter). Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül csak az a jó amit az IW csinál és nem feltétlenül szar az amit nem ők.

[ Szerkesztve ]

(#33) Thome válasza NewTiger (#32) üzenetére


Thome
addikt

1. Nem szaroztam, csak azt írtam, hogy egyáltalán nem jó.
2. Ha az UO nem az ő készítésük, ezzel értelmetlen volt az az állításod hogy csak az a király amit az IW csinál, és minden más szar, mert ezekszerint G.M. csinálta meg jól.

(#34) NewTiger válasza Thome (#33) üzenetére


NewTiger
csendes tag

Szerintem olvasd el még egyszer, hogy mit írtam.
Pont ezt amit most te is leírtál: Nem csak az IW által készített COD részek lehetnek jók, hanem azok is amiket másik fejlesztőcsapat csinált.

(#35) Thome válasza NewTiger (#34) üzenetére


Thome
addikt

Ez így van, ezen kár vitázni. Szvsz ennek a vitának már nincs értelme, mert letárgyaltuk.

(#36) #65675776 válasza NewTiger (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az OU nem éppen eredeti munka, szinte 100%-ig ugyan az, mint a COD. Ami újonnan belekerült, az meg nem feltétlenül jól (pl a Browning folyamatos bipodhajtigatása, ami egy fasság).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.