Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1608) TheProb


TheProb
veterán

Bár ahogy nézem, nettó magammal beszélgetek skizofrén módon, azért leírom.
Megvolt a roller felavatása:
1. etap: 17,5 km, normál mód, ismerkedős, szöttyögős tempó. Átlag 15-20km/h-val. 79% maradt az akksiban.
2. etap: 13 km, sport mód, többnyire nyélgáz (25-26km/h), 48% maradt az akksiban (szumma 30,7 km megtéve.)

Első tapasztalatok: Tényleg fun a cucc, sport módban, parkettázva már rendesen élvezetes is. Szembeszél egész faszán hűt. Néha nem értettem, hogy mitől ráz a roller, holott relatíve sík felületen mentem. Pl. Petőfi hídon átmenve, mint ha tojáson gurulnék. Már azt hittem, hogy be is kaptam egy defektet... Btw: centírozni amúgy nem lehet/nincs értelme a kerekeket?

Azt már most látom, hogy a legtöbb potenciális gond a bicósokkal lesz. sokszor előznek a semmiből, jelzés nélkül. Nem a sávjában teker, bejön elém, stb. Gyalogosok részéről kevésbé tapasztaltam gondot. 1-2 öregember hallottam, hogy morog, mikor elmegyek mellette, de különösebben nem izgatott. Viszont "összehúzni" nem szeretik magukat, ha csoportban mennek. Simán sétálgatnak egymás mellett akár 4en is, leszarja, hogy az egész járda szélességét 80%-ban elfoglalják... Próbáltam bólintani a többi, nem közösségi rolleresnek, de nem volt viszont reakció egyiktől se. Találkoztam 3 lime-os hülyegyerekkel, akik "rámhuhogtak", mikor elmentek mellettem. Na most nem értem, hogy ebben mi a jó? Megpróbálni megijeszteni a 20+ km/h-al jövő rollerest? És ha tényleg beszarik és felnyalja a betont, berántja a kormányt az autók/villamos elé? Mért jó ekkora pöcsnek lenni, de tényleg?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.