Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:46:27

LOGOUT.hu

Xiaomi Mijia M365 és M187 (Youth Edition) elektromos rollerek topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1045) Flashy válasza H A M M E R (#1044) üzenetére


Flashy
veterán

facebook csoportban írtak párat. amire emlékszek: csapágyas volt több embernek pár napon belül, visszavitte vagy küldte az egész hátsó kereket, kapott újat. nem kizárt, de csodálkoznék ha defektre lenne garancia, az majdnem olyan mintha egy fél zsömlét vinnél vissza hogy adjanak egy újat :) a többi dolognál a fene tudja, a legtöbb hiba vagy hiányosság inkább csere alkatrésszel orvosolható, ha egy ugyanolyan gyárit kapsz, az törés után már nem nyugtat meg annyira. ami meg kopik vagy elhasználódik, az általában nem garanciális. akkura nem tudom mi vonatkozik, elhasználódásra biztos nincs garancia, ha törik valami érintkező, nem tudom nem akarják-e ráfogni arra hogy ugráltál vele.
én is kintről rendeltem, lehet hogy most már inkább itt venném, bár most télen tényleg nagy az árkülönbség. a webshopoknál számolj rá véletlenszerű 1-3 hónap várakozást, aztán ha valami gond van, sérült a csomag, hiányzik valami, akkor idegtépő vitatkozást a supporttal, újabb várakozást a pénzre vagy megoldásra, satöbbi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.